Familieberichten 0 D1ensenlfnq.nl 381 woensdag 19 februari 2014 Johan Tilroe ÊL Teun Maas en Jo Maas-Geervliet Petrus Geijs Piet Willem Matthijsse - Wim - Kera Pinas de heer Pinas de heer Pinas Willem Vermeulen kijk ook op Op 19 februari 2014 zijn onze lieve (o)pa en (o)ma 50 jaar geleden in het huwelijk getreden Dikke knuffel: Wim Maas en Miranda Veldman Ruben en Sinnone Matthijs Bode en Anne Maas Noa, Sem en Tijn Dankbaar voor een leven wat in het teken stond van goedheid, eenvoud en eerlijkheid, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze allerliefste papa, schoonvader, super opa en overgrootopa 's-Heerenhoek, 27 maart 1927 t Vlissingen, 16 februari 2014 M.M. Geijs-van 't Westende - Mienke en Adri Meerman-Geijs Vincent en Marlies, Pim Piet en Gizelia Geijs-Mesquita Joep en Alayah, Delinyo Felipe Tineke en Ad Provoost-Geijs Tim Leoni en Donny, Kaj Dr. Ottestraat 47,4382 IV Vlissingen Er is gelegenheid afscheid van hem te nemen op vrijdag 21 februari van 10.15 tot 10.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De gezongen uitvaartdienst zal om 11.15 uur worden gehouden in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen. De dienst zal om 13.00 uur worden van het crematorium, Westelijke Oude Haven dijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. ff iff Heden is rustig ingeslapen onze broer en zwager Goes: E.P. v.d. Boomgaard-Tilroe P. v.d. Boomgaard f Goes: P. Tilroe H.J.M. Tilroe-Hendriks Neem, Heer' mijn beide handen en leid Uw kind, tot ik aan d'eeuw'ge stranden de ruste vind! Met droefheid geven wij u kennis, dat na een ernstige ziekte is overleden onze geliefde broer, zwager, oom en vriend Sinds 6 juli 2008 weduwnaar van Maria Adriana Serier Serooskerke (W), 5 juli 1938 t Oost-Souburg, 18 februari 2014 Wij danken allen die hem de afgelopen weken zo goed en liefdevol hebben verzorgd. Kapelle: J. Matthijsse Middelburg: J. de Visser-Matthijsse M.W. de Visser Yerseke: T.L. Nieuwenhuize-Matthijsse Canada: P.W. Matthijsse-Moelker Wemeldinge: C. Wisse-Matthijsse Oost-Souburg: D. van Harn Neven en nichten Correspondentieadres: Fam. J. van Belzen, Klaverakker 68, 4341 MB Arnemuiden. Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 22 februari van 9.30 uur tot 10.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Daarna zal de rouwdienst om 10.15 uur worden gehouden in voornoemd uitvaartcentrum en zal geleid worden door ds. C.G. Vreugdenhil. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 11.15 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerder genoemd uitvaartcentrum. Geen bloemen Te vroeg nemen we afscheid van een vriend, een man en vader van onze maat Jimmy; Wij wensen Jimmy en de familie heel veel sterkte toe. 1e selectie GPC Vlissingen Wij zijn geschokt door het overlijden van de vader van onze leerling, Marchiano Wij leven erg met Marchiano mee en zullen hem steunen bij het verwerken van dit grote verlies. De leerlingen van klas H2a Mevrouw J.L. Aarnöutse, mentor De heer J.C. Schalkwijk, teamleider HAVO/VWO onderbouw Ons bereikte het treurige bericht dat de vader van onze leerling, Marchiano is overleden. Wij wensen Marchiaono en de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. De heer H.J. van Arenthals, bestuurder - rector Mondia Scholengroep De heer E.J.A. Fagg, locatiedirecteur Scheldemond College Na een actief en arbeidzaam leven is, na een kort ziekbed, plotseling overleden mijn lieve zorgzame man, onze I ieve vader en opa Eerder weduwnaar van Jannie de Bel A Middelburg, 12 februari 1940 t Goes, 17 februari 2014 Nelly Vermeulen-Sandee Sandra en Cor, Hans Marina en Pepijn, Jasmijn, Lucas Leonard en Rozemarijn John Correspondentieadres: Nachtegaalstraat 14,4335 CG Middelburg Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van Willem te nemen op donderdag 20 februari van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De uitvaartbijeenkomst, waarbij u welkom bent, wordt gehouden op vrijdag 21 februari om 14.00 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend vindt omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaats. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte op de begraafplaats. :v"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 56