O dlensenlinq.nl Familieberichten 4Ó| zaterdag 15 februari 2014 Krijn Polinder Diep bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat geheel onverwacht is overleden onze lieve oudste zoon, broer, zwager en oom Willem Verhage Wim 8 december 1972 112 februari 2014 Wim en Tannie Verhage Simon Annelies en Sedat Rocco en Sally Justin, Kapper Correspondentieadres: Lepelstraat 10, 4354 KK Vrouwenpolder Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Wim op zondag 16 februari van 17.00 tot 17.30 uur in uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. De laatste jaren brandde zijn lampje steeds zwakker. Op zondag 9 februari is het uiteindelijk gedoofd en is rustig en kalm overleden onze pa, opa en overopa Gerrit de Wit sinds 11 november 1992 weduwnaar van Helena de Regt in de leeftijd van 90 jaar. Wij danken allen die hem op enigerlei wijze hebben bijgestaan. Meliskerke: Rob de Wit in liefdevolle herinnering: Annie de Wit - van de Putte Elly van Ree Eric en Angelique Albert en Rachel, Thijs, Twan Vlissingen: Mariëtte de Wit en Bert de Voogd Cindy en Han, Noa, Aram Dennis en Christie, Bink, Lois Heemskerk: Willem en Margret de Wit - Bosman Nadia en Jamie Correspondentieadres: Dhr. W.G. de Wit Luttik Cie 24 1969 MT Heemskerk Volgens de wens van de overledene heeft de crematieplechtigheid in familiekring plaatsgevonden. Gisteren, vrijdag 14 februari hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Gerrit de Wit 's-Heer Abtskerke: Annie van der Maas - de Wit Kees van der Maas Neven en nichten Het schip van de wind, ligt gereed voor de reis De zon en de maan zijn sneeuwwitte rozen De morgen en nacht; twee blauwe matrozen Wij gaan terug naar't Paradijs Niets is hier blijvend... Jan Albertus van de Plasse 27 juli 1935 - f 13 februari 2014 Lydia en Toon Zoetewey-van de Plasse Cyrille en Manouk Antoine en Gerdine Theo (in herinnering) Denise van de Plasse Corné en Magda Amy en Peter Anne Marco van Weele Janneke en Edwin Zwartepoorte-van de Plasse Rik, Bo, Yff «P Turbo Vièrstraat 10 4401 EAYerseke Dinsdag 18 februari nemen wij afscheid van Jan in een bijeenkomst waarvoor u van harte bent uitgenodigd. De bijeenkomst zal worden gehouden in Dorpshuis 'De Wemel', Dorpsplein 1 te Wemeldinge, aanvang 19.30 uur. Overeenkomstig de wens van Jan, zal de begrafenis in stilte plaatsvinden. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen, voelt u zich dan toch van harte welkom bij het afscheid. Heden is na een paar moeizame maanden, nog vrij onver wachts van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Jan van de Plasse Bertus van de Plasse Lenie van de Plasse-van Belzen Kees van de Plasse Catrien van de Plasse-Verdonk Jannie Poleij-van de Plasse Arie Poleij Rinus van de Plasse Willie Romme Nichtjes en neefjes 13 februari 2014 Want alzo liefheeft God de wereld gehad, dat Hij zijn eniggeboren Zoon gegeven heeft, opdat een ieder, die in Hem gelooft, niet verloren ga, maar eeuwig leven hebbe. Johannes 3:16 Tjo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Greet Schuurman - Boer weduwe van Emanuel Schuurman Zij overleed in de leeftijd van 77 jaar. Vlissingen: Jeroen Vlissingen: Marjolein en Hajo Eva, Anna, Levi, Ezra Goes, 8 februari 2014 Correspondentieadres: Weijevlietweg 31 4386 EE Vlissingen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Sjaak Cevaal N. Hendrikse-Brasser Daar het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven, die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn geliefde man, onze .vader, schoonvader en meelevende (over)grootvader Anthonie Herrebout willen wij u hartelijk dankzeggen. Uw medeleven zowel persoonlijk als schriftelijk heeft ons heel goed gedaan. J. Herrebout-van Drongelen Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, februari 2014 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw belangstelling en uw medeleven tijdens haar leven en na het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Maatje den Hollander - Wondergem Het heeft ons erg goed gedaan. Anneke, Ina en Leen, kinderen en kleinkinderen Oostkapelle, februari 2014 kijk ook op We zijn geschokt door het overlijdensbericht van Voormalig docent Frans en coördinator H 4,5 van CSW Van de Perre Krijn was een bevlogen, markant, betrokken en veelzijdig mens. We wensen Ineke en de (klein) kinderen heel veel kracht toe om zonder hem verder te gaan. Directie en bestuur CSW Schoolleiding en personeel CSW Van de Perre Middelburg, 15 februari 2014 t. De vele brieven, kaarten, telefoontjes, bezoekjes en hartverwarmende belangstelling die wij mochten ontvangen na het zo plotseling overlijden van mijn grote liefde, onze zorgzame vader en trotse opa hebben ons enorme steun gegeven. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zo velen geliefd was. Wij willen u allen hartelijk danken voor uw medeleven. Jannie Cevaal-Klap Arno en Veronique, Sjoerd Eric en Mandy, Anomie Oost-Souburg, februari 2014 De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden. Het is voor ons een grote troost te weten, hoe geliefd Piet was en hoe hij werd gewaardeerd. Het doet ons goed, in de afgelopen tijd zoveel blijken van medeleven te hebben ontvangen Onze oprechte dank hiervoor. Ans Grim-de Graaf Manon en André Robèr en Ester kleinkinderen Oost-Souburg, februari 2014 *21 april 1937 t 19 december 2013 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet Langs deze weg willen wij onze oprechte dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn vrouw, onze (schoon)moeder en oma Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij zo velen geliefd was. J. Hendrikse Kinderen en kleinkinderen Westkapelle, 15 februari 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 46