üi/srlsdsn t Familieberichten mensenlinq.nl 441 zaterdag 15 februari 2014 Hubertina Agathina Dool-Baart Bertha Baart Ko van Gorp Christina Hogeweide-Lobbezoo Jan Nieuwenhuijze en Toos Geelhoed Lien Blok Annie Dekker-Bol Dini de Nooijer In vol vertrouwen: "Ik heb je bij je naam geroepen, je bent van mij" Jesaja 43 1) Intens verdrietig, maar met dankbaarheid die overheerst, hebben wij afscheid moeten nemen van onze unieke, lieve moeder, oma en oma Bertha Bertha echtgenote van Dirk Dool 113 februari 2004 in de leeftijd van 89 jaar. Wij zijn dankbaar dat wij zo lang zoveel liefde en zorg van haar hebben mogen ontvangen. Zierikzee: Jopie en Adri van der Schelde-Dool Ron en Inge, Lotte, Vera Mirjam en Christiaan, Birte, Joar, Jente Ruud en Shirley Amersfoort: Marjan Dool en Willem van Gulik Daniëlle en Caren Bas en Iris, Pim, Tom Heinkenszand: Heieen en Jan Bergmans-Dool Anne en Nihalia Halsteren: Bettie en Cor de Waaij-Dool Marybeth en Timo Elsemiek en Wouter 13 februari 2014 Lijnzaad 10,4328 CJ Burgh-Haamstede De herdenkingsdienst voor familie en belangstellenden zal woensdag 19 februari om 13.30 uur gehouden worden in de Hervormde Kerk, Burghse Ring 33 te Burgh, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Burgh, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er in Restaurant "De Appelboom", Achterweg 9 te Burgh, gelegenheid tot condoleren. Onze lieve zus, schoonzus en.tante gehuwd geweest met Dirk Dool is in de leeftijd van 89 jaar overleden. Wij zijn bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn. Namens de familie, J.C. Baart Havenpark 53 4301JH Zierikzee 13 februari 2014 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Verslagen staan wij stil bij het plotseling overlijden van slechts 3 jaar na het overlijden van zijn geliefde Marijke van Gorp - Schijf Goes, 20 januari 1953 Kruiningen, 9 februari 2014 Henny Schulte-Coerne - van Gorp en Wolf Schulte-Coerne Ella Koppert - van Gorp t C. P. Schijf - Krijnsen John Schijf en Christien de Jonge Freddy Schijf en Miranda Schijf - van den Durpel Neven en nichten Correspondentieadres: Zomerweg 24 4481 CB Kloetinge De crematieplechtigheid heeft overeenkomstig zijn wens in familiekring plaatsgevonden. Geschokt en aangedaan hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze sympathieke en talentvolle neef Arjan Hoek veelzijdig pianist te Den Haag Arjan is slechts 48 jaar geworden. Wij wensen zijn ouders, broer, schoonzuster en vrienden veel kracht toe om dit grote verlies te dragen. Neven en nichten Bilthoven, 14 februari 2014 Verdrietig om haar heengaan, geven wij u kennis dat op 90-jarige leeftijd, toch nog onverwacht, vredig van ons is heengegaan onze zus, schoonzus en tante Stien sinds 28 oktober 2000 weduwe van Hendrikus Johannes Hogeweide Namens de familie: Ad Nagelkerke Onze dank en waardering gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van woning 4.06 van Ter Valcke in Goes voor de goede en liefdevolle verzorging. Goes, 10 februari 2014 Correspondentieadres: Torentrans 131 4336 JP Middelburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Catharina Jacomina Kouijzer - de Winter Catrien kijk ook op Op 17 februari 2014 zijn onze ouders en (over) grootouders 60 jaar geleden in het huwelijk getreden. Wilt u hen feliciteren, dan bent u van harte welkom op zaterdag 22 februari 2014 tussen 15.00 en 17.00 uur in het Heer Arendhuis Torenring 46 te 's Heer Arendskerke Kinderen en (achter) kleinkinderen Kadotip sa Na enige moeizame jaren is rustig ingeslapen onze lieve zus en tante Uit aller, naam: Wim en Betsy van Liere-Blok Goes, 12 februari 2014 Met droefheid geven wij u kennis dat is overleden onze geliefde schoonzuster en tante echtgenote van Wim Dekker in de leeftijd van 80 jaar. Wolphaartsdijk: Piet Dekker Goes:: Biezelinge: Wolphaartsdijk: Enschede: Wilhelminadorp: Swifterbant: Kapelle: Wemeldinge Jannie Dorst-Dekker Johan Dorst (in herinnering) Mien Paauwe-Dekker Rinus Paauwe Arjaan Dekker Cobie Dekker-de Witte Maddie de Olde-Dekker (in herinnering) Marinus de Olde (in herinnering) Ina Versluijs-Dekker Kees Versluijs Bart Dekker Maatje Dekker-Huissen Cobie bij de Vaate-Dekker Jan bij de Vaate Alie Rottier-Dekker Sjaak Rottier Neven en nichten Bergen op Zoom, 13 februari 2014 Met veel verdriet moet ik afscheid nemen van mijn lieve vriendin We deelden en deden zoveel samen Mien Schipper- de Leeuw Piet Schipper t en kinderen Verdrietig, laten wij u weten dat, na jaren waarin haar krachten steeds verder afnamen, uit ons midden is weggenomen echtgenote van Willy Petrus Kouijzer Hoedekenskerke, 31 januari 1932 t Kruiningen, 10 februari 2014 Goes: W.P. Kouijzer Rotterdam: Ruud en Marja Arnhem: Ron en Sjoerd Koewacht: Ludwig en Marleen Goes: Marie-José Nigeria: Wilfried en kleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van Ter Weel voor de goede verzorging. Catrien is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen gelegenheid is voor bezoek. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op dinsdag 18 februari om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid voor samenzijn en condoleance in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. Correspondentieadres: 's-Heer Hendrikskinderendijk 151 4461 EB Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 136