Alexander Klopping en zijn nieuwe wereld 21 lentefeest ZATERDAG 15 FEBRUARI 2014 De Lentefeestcommissie van Lions Club Vlissingen neemt haar taak serieus. Voor de keuze van een smaakvolle witte en rode wijn wordt ruim de tijd genomen in restaurant Hildernisse in Mid delburg. Maar om misverstanden te voorkomen; Het Arsenaal in Vlissingen is en blijft de ultieme locatie voor het Lions Lentefeest. Tekst: Annet van de Ree Foto: Ruben Oreel VLISSINGEN - Het Lions Lentefeest wordt gehouden op zaterdag 12 april. Er worden zo'n kleine 2000 gasten verwacht, dat wil zeggen: vijf zalen met entertainment, muziek, dansen, praten en netwerken met een goed glas wijn! Bij de keuze van eert goede wijn wor den door de organisatie de puntjes op de i gezet. Onlangs nam Maurice Buijs het voorzitterschap van de Len tefeestcommissie over van Louis van Heulen. Het is indrukwekkend wat de ca. 40 heren van de Lions Club Vlissingen naast hun professionele le ven, jaarlijks voor elkaar spelen. Het uiteindelijke doel van het feest 'fun- draising voor goede doelen' weet de Club ruimschoots te realiseren. Naar schatting gaat het dit jaar weer ca. 20.000,- opleveren. "Vooral voor goede doelen in de regio," zo bena drukt voorzitter Maurice Buijs. Joost van Damme: "Onlangs brachten we een bezoekje aan De Kledingbank en kregen daar zelfs een modeshow. Pet je af voor de vrijwilligers die dit voor elkaar krijgen." De opbrengst wordt overigens niet direct tijdens het lente feest bekend gemaakt, maar in een aparte bijeenkomst. "Meestal gebeurt dit in november, zodat het totaal van alle activiteiten door het jaar heen kunnen worden opgeteld en overhan digd. De goede doelen in 2014 zijn: Voedselbank Walcheren, Stichtingen Vakanties Minima Walcheren, Kin derdiabetes Zeeland, Splash Athletics en Troost Herinneringsdoosje, Pleeg oudersupport Zeeland en Sponsoring van filmkaartjes voor minima via de voedselbank. Naast een keur aan Zeeuwse muzikanten met bekende Vlnr:: Joost van Damme, Rinus Meulmeester, Maurice Buijs en Robbert Adriaanssen Entertainment op Lions Lentefeest namen als Grandpa Nick's sessieband, Herma van Berendonk, Mary the Vagebond, is er een spetterend optre den van 'The Voice' winnares Leona Philippo, en gaat het dak eraf met een spetterende 'gitarbattle'. Met een ruim aanbod in muziek- en entertain ment zoals een meezingsessie met ras Amsterdammers, moet er voor iedere gast iets van zijn of haar gading tussen zitten. "Ons doel is om het zowel voor de jongere generatie als de oude garde een geslaagd feest te maken. Daarvoor gebruiken we vijf zalen o.a. het Arsenaal theater, het Arsenaal ca fé, De Carrousel, Het Vooronder en de dansschool. Netwerken, bijpraten, elkaar ontmoeten maar ook genieten van goede muziek en lekker dansen, zo hoort een goed feest eruit te zien," menen de heren organisatoren. "We vragen van de gasten een extra inspan ning voor wat betreft de kleding. De heren in smoking of een donker kos tuum en de dames in gala! We stellen het zeer op prijs als de gasten er echt werk van maken; het oog wil ook wat op zo'n avond," aldus voorzitter Maurice. De organisatie van het jaarlijkse lente feest moet helemaal afzijn, een top- feest voor de regio. Naast de vele ar tiesten is er één zaal ingericht voor Zeeuwse artiesten. En met de huidige succesvolle bands en artiesten van Zeeuwse bodem bestaat de kans dat de organisatie nog een 'mystery guest' weet te strikken. "Het heeft ongetwij feld weer spin-off voor deze arties ten," meent Rob Oosterhuis. "We gaan het dan ook 'Vrienden van Zee land live' noemen," verklapt Robbert Adriaanssen, die zeer actief is met het boeken van de muzikanten. En ver der minimaal een bar in elke zaal, een champagnebar in De Carrousel en een smaakvolle witte en rode wijn. De heren Lions maken er een gezelli ge wijnproeverij van deze vergade ring. Het organiseren van een groots evenement heeft zo zijn voordelen. De eerste 1.000 kaarten zijn al gereser veerd voor de sponsors. De overige kaarten gaan in de vrije verkoop. Q www.lionslentefeest.nl 'De nieuwe wereld' is een zakelijk initiatief van Contacta.nl, Goes Marketing en OCG in de Mythe in Goes. Dit zakelijke event met online trendwatcher Alexander Klopping wordt gehouden op 10 april en is het eerste evenement van Contacta.nl buiten de beurs- vloer van Contacta.nl. Tekst: Annet van de Ree GOES - Alexander Klopping is een 'innovator' als het gaat om internet en social media Hij stond al een aan tal keren bovenaan de lijst van de Contacta.nl van organisator Perry Kentin van LMG Strategie+Creatie, maar tot nu toe zag het publiek hem niet in de Contacta Arena. Klöppping (1987) signaleert trends op internet en de groeiende toepassingen met cybertechnologie, Op zijn blog en in zijn columns schrijft hij over gadgets, actualiteit en privacy. Ook is hij vaste gast bij DWDD en maakt hij voor DWDD University drie tv-uit- zendingen over Silicon Valley. Daar naast adviseert hij politieke partijen hoe zij om moeten gaan met sociale media. Ook Neelie Kroes, Eurocom missaris Digitale Agenda bij de EU, discussieert met Klopping over de toe komst van de digitale wereld en de ei sen die er aan social media en internet gebruik moeteh worden gesteld. Ook de mogelijkheden van cybertechnolo gie willen zij beiden actief in de maat schappij brengen, zodat de EU-bur- gers de kansen grijpen die deze 'nieu we wereld' te bieden heeft. Over het thema en het programma van Contacta.nl 2014 wordt bij LMG Strategie+ Creatie volop gebrain stormd. "Waar we dit keer echt mee aan de slag willen is een persoonlijk program ma voor onze bezoekers. Er is volop achtergrondinformatie beschikbaar via de online aanmeldingsprocedu re,"vertelt Kentin. "Mijn ideaal is om een persoonlijk programma aan iede re deelnemer te presenteren om zo een bezoek aan Contacta.nl te optima liseren. De beleving moet aansluiten op het verwachtingspatroon van de deelnemer. Hét vraagt uiteraard om een intensieve technische voorberei ding om dit voor onze ca. 20.000 be zoekers te realiseren. Het aantal stand reserveringen loopt overigens ook al boven verwachting. De Noordzeehal is vrijwel vol!" Alexander Klopping spreekt op 10 april in Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 113