Wie zijn deze Bandidos eigenlijk? bologna Istanbul lissabon mad rid Valencia .com en meer...! alleen week! J op=°P BANDIDOS 20 BEVELANDEN en THOLEN daar word je vrolijk van vanaf eindhoven deze Loos alarm om 'gestolen' auto De Zeeuwse politie heeft zondagavond ten onrechte burgers die ingeschreven zijn bij Burgernet een kwar tiertje laten uitkijken naar een gestolen bedrijfsauto in Yerseke. De Mercedes Sprin ter was weliswaar verdwe nen van een bedrijfsterrein, maar in plaats van dieven, was een werknemer er mee vandoor gegaan. Tributeband Beatles speelt in Meulvliet The Beatles Tribute Band Her Majesty treedt vrijdag op in de Meulvliet in Tho- len. Omdat het Valentijns dag is, heeft Uit op Tholen het mogelijk gemaakt om voorafgaand aan het concert te dineren in de Meulvliet. Voor meer informatie over het optreden van Her Majes ty en het voorafgaande di ner: stichtinguitoptholen.nl. Webshop van Drvkkery gehackt De webshop van boekhan del De Drvkkery in Middel burg is zondag weer enkele uren uit de lucht geweest. Op het scherm verscheen de naam van een Palestijnse ac tiegroep. Enkele weken eer der overkwam de Drvkkery hetzelfde. Toen werd ook de webshop van De Koperen Tuin in Goes gehackt en kwam een Marokkaanse groepering om de hoek. Lezing over Zeeuws industrieel erfgoed Toon Franken van de Werk groep Industrieel Erfgoed Zeeland verzorgt vrijdag in Historisch Museum De Beve- landen een presentatie over Zeeuws industrieel erfgoed. Behalve oude fabrieken, pas seren ook andere Beveland- se bouwwerken de revue als de tv-toren in Goes, de graansilo in Wemeldinge en muraltmuurtjes en meesto- ven in de streek. Aanvang: 19.30 uur. Allemaal gingen ze het leger in om hun leven op orde te krijgen. Eén van hen, Wensly Francisco, neemt jaren later het initiatief om zijn kameraden uit het leger op te zoeken. Met hen praat hij over de moeilijke jeugd die ze gehad heb ben en de keuzes die ze hebben gemaakt. De documentaire be staat uit vier delen en is uitgezon den vanaf 6 januari. Bandidos on Tour is min of meer het vervolg van de documentaire: de hoofd personen reizen alle provincies af om in gesprek te gaan met leerlin gen van middelbare scholen. Dat gebeurt aan de hand van fragmen ten uit de documentaire. Ter voor bereiding hebben de leerlingen al twee lessen gehad waarin gepraat werd over hun eigen problemen. Onder meer het opgroeien in ge broken gezinnen en de verleidin gen van het gebruik van geweld op straat kwamen naar voren. .w,.. WÈÊÊmmÊÊ&ÊHÊmiSm Wmm vanaf^ enkele reis plus €5 boekingskosten YERSEKE THOLEN MIDDELBURG GOES GOES - Bandidos zijn de hoofdper sonen uit gelijknamige Vara-docu- mentaire, die het verhaal vertelt van een aantal jongeren die worste len met zichzelf, gezag en de verlei dingen van de criminaliteit. De Bandidos willem de leerlingen van het Goese Lyceum wat meegeven: „Zij staan nu op het punt om keuzes te maken die invloed hebben op hun toe komst. Ze moeten niet dezelfde fouten als wij maken." foto Mechteld Jansen i prijs obv enkele reis vanaf eindhoven, ga voor alle voorwaarden naar www.transavia.com. wijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 54