üverladan Familieberichten H1ensenllnq.nl f Leentje Lokker - van de Zande Frieda Jansen - Simons Lia Schuit-van Tatenhoven Dag oma Lia. Leven is: vast willen houden en toch los moeten laten. Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat zij zolang bij ons was, geven wij u kennis dat zacht en kalm is overleden onze lieve, zorgzame moeder, oma en oma-oma echtgenote van Marinus Lokker f 29 juli 1950 30 mei 1920 18 februari 2014 Klaaswaal: Joke en Frans Noordwelle: Wout en Magda kleinkinderen en achterkleinkinderen Burgh-Haamstede, Allévo "Duinoord" Correspondentieadres: W. Lokker Dorpsring 21 4326 AB Noordwelle Donderdag 13 februari zal de herdenkingsdienst om 13.00 uur gehouden worden in de Corneliuskerk aan de Dorpsring te Noordwelle. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Dorpshuis, Smidsweg 9a te Noordwelle. Geen bezoek aan huis Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "Duinoord" voor de liefdevolle verzorging. Heden nam de Heer tot Zich mijn lieve man, onze vader, grootvader en overgrootvader, in de gezegende leeftijd van bijna 94 jaar Johannes Maartense geboren 22-2-1920 overleden 9-2-2014 echtgenoot van Dicky Ambagtsheer eerder gehuwd geweest met Maria van Boven (t 1994) Gepensioneerd inspecteur/hoofd technische dienst P.S.D. Ridder in de Orde van Oranje Nassau Drager van het oorlogsherinneringskruis 1940-1945 met de gespen: Nederland mei 1940, North Atlantic en Middellandse Zee Hardinxveld-Giessendam: D. Maartense-Ambagtsheer Kruiningen: Atie Quaak-Maartense Dick Quaak Marleen en Paul Jochem en Anke, Tijs en Simon Arnemuiden: Anke Asscheman-Maartense Kees Asscheman Kimmy en Jaco, Kira en Kai Lieke en Mathieu Utrecht: Ad Maartense Hardinxveld-Giessendam, 9 februari 2014 Correspondentieadres D. Maartense-Ambagtsheer, Brooshooftstraat 58, 3371 HS Hardinxveld-Giessendam Correspondentieadres: Atie Quaak-Maartense, Boerhaavestraat 19, 4416 EH Kruiningen. De Uitvaartdienst zal gehouden worden op zaterdag 15 februari 2014, om 13.30 uur, in het rouwcentrum "Van Noordennen", Spindermolen 42a, 3371 RN Hardinxveld- Giessendam. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de ernaast gelegen begraafplaats, om 14.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. Dag lieve Frans Bedankt voor alles, wij zullen je niet vergeten. René, Marjan, Lisa en Romy Cornelis Jacob Traas Breskens: Breskens: Groede: Breskens: Cornelis Stoffel de Frel - Cees - Cornelia Elisabeth Huib Schuit Lia Schuit van Tatenhoven 34 dinsdag 11 februari 2014 kijk ook op Degene die ik liefheb heb ik verlaten, om degene die ik liefhad terug te zien. Rustig is van ons heengegaan, onze lieve moeder en oma weduwe van Ron Jansen Dordrecht 10 februari 1944 - Vlissingen 9 februari 2014 Rosita Susanna en Philip Belinda en Chris Jacinho en Laura Sarah Reinold en Naomi Maxime Aimée Correspondentieadres: Vrijburgstraat 32 4387 AJ West-Souburg 06-55877843 Onze moeder en oma is opgebaard in de familiekamer van het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. U kunt hier dagelijks van 19.00 tot 21.00 uur afscheid van haar nemen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 15 februari om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. De dappere manier waarop hij met zijn ziekte omging was bijzonder, maar dit gevecht heeft hij helaas niet kunnen winnen. Met groot verdriet, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, laten wij u weten dat is overleden onze lieve vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Rilland-Bath 5 december 1930 Terneuzen 8 februari 2014 Sinds 9 januari 2002 weduwnaar van Jacoba Johanna Kriekaard Amersfoort: Breskens: Leo en Ani Traas-Bartos Sebastiaan en Mi-Ran Jesse, Julia Jaap en Janet Traas-de Lijzer Wilbert Marissa Keesje Traas t Rob en Nancy Traas-Burm Sjoerd en Danielle, Jelte Kimberly Eddy en Marion Traas-d'Haens Kevin Samantha Evelyn Traas Doris en Mini-minoes Correpondentieadres: E.J.Traas Dorpsstraat 103 4511 EE Breskens De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 14 februari om 14.30 uur in De Afslag, Kieweg 2, 4511 RP Breskens. Aansluitend leggen wij vader naast moeder te rusten op de begraafplaats aan de Ringlaan te Breskens. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in De Afslag. Dr de Letter, AZ St Jan Brugge Dr. van Potte/berge, De Honte, Terneuzen willen wij hartelijk bedanken voor hun goede zorgen. Laat me, laat me, laat me mijn eigen gang maar gaan. Laat me, laat me, ik heb het altijd zo gedaan. Ramses Shaffy Te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader, opa en vriend in de leeftijd van 69 jaar. Danny en Diana Robin en Judith Demi, Colin Peggy en Miechel Caltlin, Faye Annelies Hulst, 10 februari 2014 Correspondentieadres: Churchillhof 15, 4587 EV Kloosterzande Zoals Cees wilde, zal de afscheidsdienst in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar stichting Thuiszorg, team Kloosterzande, Dr. Seij en stichting Curamus, unit 'De Meander', voor alle zorg en aandacht. Je hebt nu rust gevonden al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet kunnen helpen, dat was onze grootste smart. Heden overleed thuis in haar vertrouwde omgeving, na een langdurige ziekte, omringd door allen die haar lief waren, onze moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Zij overleed op 8 februari 2014 in de leeftijd van 69 jaar. Angelique en Rob Natasja en Luziano Stacey Etienne en Patricia Rens Daan Senna Correspondentieadres: t.a.v. familie Schuit DELA uitvaartcentrum Van der Maelstedeweg 102 b 4561 GV Hulst Lia is thuis opgebaard, Rodenbachstraat 47 te Terneuzen, waar u afscheid kunt nemen op woensdag 12 februari van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 13 februari om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer. Speciale dank aan dokter Peek en verzorgend personeel van de Zoutvliet voor de goede zorgen. Natasja, Rens, Daan, Stacey, Senna 'n Laatste zwaai, 'n Laatste groet, 'n Laatste kus Dag Lia Op 8 februari is overleden onze lieve'zus, schoonzus en tante Middelburg: Nico en Nel Wil en Ad Bep en Gert Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 34