Veilig en comfortabel onderweg? draa,c,rkei OOO w m. C€ wj//" 66 Deze 53-jarige verdachte is een een plaag voor de Vlissingse middenstand molenaar X ik Uwryi w dealen van drugs 22 WALCHEREN Officier van justitie eist dat rechtbank inwoner Vlissingen voor twee jaar opsluit in Instelling voor Stelselmatige Daders. Bel gratis 0800 - 27 40 400 voor een gratis uitgebreide brochure! Nog slechts 5 dagen winter alles 50% DELSCHER MIDDELBURG - Als het aan officier van justitie G. van der Hofstede ligt wordt een 52-jarige Vlissinger voor twee jaar opgesloten. Hij noemde hem gisteren zonder te rughoudendheid 'een plaag voor de Vlissingse middenstand'. Ook is de man een van de Vlissin- gers die voor veel problemen zorgt door heel vaak rond te han gen voor de AH in de Aagje De kenstraat. Door daar samen met anderen bier te drinken en verve lend te doen, zo vatte de officier van justitie het gedrag van de Vlis singer samen. Dat gedrag zorgt er volgens hem voor dat klanten de winkels mijden omdat ze niet langs de verdachte en zijn vrien den willen lopen. Van der Hofstede eiste dat de man twee jaar lang wordt opgeslo ten in een Inrichting voor Stelsel matige Daders (ISD). De man kan daar afkicken van zijn verslaving aan harddrugs en kan daar ook le ren weer een 'normaal leven' te leiden. Maar de officier gaf ook aan dat als de man niet meewerkt aan de aangeboden programma's in zo'n ISD, de man dan gewoon twee jaar lang weg is uit de Vlissingse samenleving. De Vlissinger moest voor de recht bank verschijnen voor een reeks misdrijven. Onder andere het overtreden van een gebiedsver- bod. De burgemeester bepaalde vorig jaar dat de man drie maan den lang niet in het centrum van Vlissingen mocht komen omdat hij daar voor veel overlast zorgt. Drie weken na het ingaan van dat verbod zag de politie hem toch in het centrum. Ook zou hij een ambtenaar van de gemeente met de dood hebben bedreigd en zou hij bij Blokker meerdere dvd's hebben gestolen, onder andere Sherlock Holmes en Waking the Dead. Dat laatste had hij gedaan, aldus de officier, samen met een andere Vlissinger. De man ontkende tegenover de drie rechters het merendeel van de beschuldigingen. Zo wist hij niets van dat stelen van de dvd's. En hij zei dat hij dat gebiedsver- bod alleen maar 'even' had over treden omdat hij bij een kennis een fiets moest ophalen zodat hij naar de huisarts kon. Raadsman M. Kalle gaf ook aan dat het niet een bewuste poging was om dat gebiedsverbod te over treden. De officier twijfelde open lijk aan het verhaal van die fiets. Volgens hem werd de man ge woon in de buurt van het Schelde- plein betrapt. De raadsman gaf ook aan dat zijn cliënt wel wil afkicken maar niet gedwongen. Uitspraak op 24 januari. MIDDELBURG - Raadsman M. Duns- bergen vindt niet dat een Vlissing se cliënt (23) veroordeeld kan wor den voor het dealen van hard drugs. Weliswaar heeft de politie in 2012 gezien dat de man iets gaf aan een ander en dat hij in ruil geld kreeg, maar er is volgens de raadsman niet gezien dat er daad werkelijk drugs werden verkocht. Zijn cliënt stond terecht voor dea len van harddrugs en het bezit daarvan. Ook trof de politie op 19 juli 2012 in een tasje 0,7 gram co caïne en veertien xtc-pillen aan. Het had voor de man weinig zin om te ontkennen dat dat van hem was, omdat zijn ID erin zat. Officier van justitie G. van de Hof stede vond ook dat er onvoldoen de bewijs was voor het dealen van harddrugs. Wel voor het bezit van de harddrugs en het bezit van een speciaal vuurwapen, een blok je waarmee één kogel kon worden afgevuurd. Hij eiste een celstraf van zes maanden waarvan de helft voorwaardelijk. Bekijk de video op www.molenaarscootmobielen.nl/video Ef Ja stuur mij de gratis brochure over scootmobielen Bezoek een winkel bij u in de buurt verzorgenden (IC) en verpleegkundigen of kijk op www.zorgstroom.nl 'Plaag Vlissingen opsluiten' SK3S- door Emile Calon Officier van justitie Makkelijk te bedienen Verstelmogelijkheden Het kopen van een scootmobiel stuurkolom ten behoeve van is een belangrijke keuze. Het is JÊ6 o vergroten of verkleinen daarom belangrijk om u goed te stuurkolom, voor bereik tot hergebruiken en tevens een hogere Voldoende JlSSBm Zeer stabiel dankzij €399,-Bel 0800-27 40 400 voor bodem-vrijheid luchtgeveerd meer informatie of een gratis Best seller Capri Pro 3 /Goedkoopstevan NL Kleinste ter wereld Avantgarde 3 Eenvoudig te bedienen Anti-rol stand Elegance Plus Zeer comfortabel /Totwel 50km bereik Royal 20 Luchtgeveerd onderstel Draaibare zitting Genoemde prijzen zijn exclusief 89,- bezorgkosten. Niet geldig i.c.m. andere acties. Naam Dhr Mevr Adres Postcode Plaats O Alkmaar Rijnstraat 117 Arnhem Ringoven 16 Best Eindhovenseweg 30 Beneden-Leeuwen (outlet) Heemstraweg 46 Capelle a/d IJssel Hoofdweg 4 Heerlen In de Cramer 21 Hengelo Vosboerweg16 Katwijk Lageweg 35e ('t Heen) GRATIS Nunspeet Laan 18 Roden Westeresch 8 Roosendaal Oostplein 17a ÊrI Veenendaal Groeneveldselaan 19 I Waddinxveen Mercuriusweg 15 URP Wateringen Gravenzandseweg 28 GRATIS Weert Roermondseweg 58b Zwolle Stadionplein 6 (In PEC Zwolle stadion) Open di t/m vrij van 10-18 uur. Za van 10-17 uur. Molenaar bevindt zich in een Prominent winkel. Bekijk de website www.molenaar.nl voor de actuele collectie per showroom Telefoon E-mail wk07_M2_PZC Zonder postzegel naar: Molenaar, Antw. nr. 506, 8070 VB Nunspeet www.molenaar.nl Tel 0800-27 40 400 info@molenaar.nl AGIN TIMMERMANS GERECHTSDEURWAARDERS op 3 februari 2014 heeft gerechtsdeurwaarder M. Rave te GOES op verzoek van mevrouw Lianne van Bennekom, wonende te Vlissingen, bij exploot aan DE HEER DENNIS ALBERT FRANCOIS ORIJ, GEBOREN 12 OKTOBER 1971, thans zonder bekende woon- of verblijfplaats, betekend, het verzoekschrift d.d. 20 januari 2014 waarbij de recht bank Zeeland-West-Brabant te Middelburg ondermeer wordt verzocht de echtscheiding tussen partijen uit te spreken. De heer Dennis Albert Francois Orij, voor noemd, kan door tussenkomst van een advocaat uiterlijk binnen 3 maanden na betekening van voornoemd ver zoekschrift een verweerschrift indienen bij de Rechtbank Zeeland-West-Brabant te Middelburg aan de Kousteen- sedijk 2, danwel uiterlijk voor die datum aldaar om een uitstel van behandeling verzoeken. Belanghebbenden kunnen zich voor een afschrift van genoemd exploot wenden tot: AGIN Timmermans gerechtsdeurwaarders Vlasmarkt 6 4461 CW GOES Tel. 0113-246333 Ref: LG140068 thuiszorg voor Diverse contractmogelijkheden! Bel (0118) 684000 Dichtbij mensen Zorgstroom Wij hebben vacatures in de Grote Markt 11-13, Goes 0113 227607 www.delscher.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 22