Donaucruise met gratis drankenpakket! Supercompleet naar Madeira! Ga naar Kras.nl/LR21397 of bel 0900-9697,s Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen zonvakanties Boek vóór 24 Februari 2014 De wereld is Kras - - -■ 1V/ .-V- - 210,-voordeel bij 2personer^__^ 10 dagen voor u v.a. IP 9 8 111" Uii»iii GRATIS 3 dagen autohuur! 8 t/m 22 dagen Portugal inclusief vliegreis, transfer en 4-sterren hotel Enotel Quinta do Sol* Hoe boek ik deze lezersreis? Vertrekdata en prijzen Ga vooralle informatie naarwww.kras.nl/LR21401 Vaar mee met deze schitterende riviercruise en ontdek het mooiste van de Donau nu supervoordelig! Oude burchten, kloosters, boerendorpen, bruisende steden en dé Donauklassiekers Boedapest en Wenen... met deze cruise beleeft u het allemaal. Bovendien trakteren wij u, als lezer van deze krant, op een gratis drankenpakket t.w.v. 105,- p.p.! Boek snel en profiteer van dit voordeel! Dag 1-2: heenreis naar Passau via Duitsland. Dag 2, 's middags vrije tijd en 's avonds start uw cruise over de 'Blauwe Donau'. Dag 3: van Engelhartszell via de Schlögener Schlinge naar het kleurrijke Aschach. Dag 4: bruisend Bratislava. Dag 5: Boedapest met haar bekende Vissersbastion. Dag 6: de Donauknie, het prachtige Visegrad en barokstad Esztergom. Dag 7: operastad Wenen. Dag 8: route door het Wachau-wijngebied met Rossatz en Melk. Dag 9-10: terugreis via Duitsland. van voor u 10 dagen v.a. 749,- Vertrek: op zaterdag van 26 april t/m 4 oktober 2014. Inclusief: busreis Nederland-Passau v.v. per comfortabele touringcar, 2 hotelovernachtingen in Duitsland met diner en ontbijt, 7 nachten cruise per MS My Story, alle maaltijden aan boord, gratis drankenpakket (hele dag koffie, thee, water, frisdranken, vruchtensappen, huiswijn en tapbier), koffie/thee-uurtje, Captain's dinner, Kras-reisbegeleiding aan boord, entertainment en welkomst- en afscheidscocktail. Exclusief: zie onze website. Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 24 februari. Ga naar Kras.nl/LR21397 of bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR21397 749 mmmm IV Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. een 2-pers.voordeethut excl. res.kosten en Calamiteitenfonds. Dit stijlvol ingerichte 4-sterren hotel heeft een superlocatie nabij het centrum van Funchal en de gezellige, chique buurt Lido met vele winkeltjes en restaurants. Binnen 10 minuten lopen bent u in het centrum van Funchai. Het hotel beschikt over een receptie, gratis Wi-Fi, een restaurant, bar, buitenzwembad met zonneterras, verwarmd binnenzwembad en badhanddoekenservice. Ook is er een sauna, Turks stoombad en fitness. U verblijft in een comfor tabele kamer met o.a. tv, airco en marmeren badkamer. U kunt uw huurauto gratis parkeren bij het hotel. Ga naar onze webwinkel, www.kras.nl/LR21401 of bel met Kras: 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR21401 Deze reis is exclusief voor u te boeken t/m 28 februari 2014. Een uitstekend klimaat, prachtige botanische tuinen met de mooiste bloemen en planten, schilderachtige dorpjes en natuur lijk de bekende levada's... dat is Madeira, de 'Parel van de Atlanti sche Oceaan'! Speciaal voor u selecteerden wij het luxe 4-sterren Enotel Quinta do Sol, op loopafstand van de gezellige hoofdstad Funchal en de chique wijk Lido. Hier kunt u heerlijk rondstruinen in de smalle straatjes en op zoek naar het leukste souvenir in de vele kleine winkeltjes. Uw dagelijkse ontbijt en diner zijn al bij de prijs inbegrepen. Bovendien trakteren wij u, als lezer van deze krant, op 3 dagen GRATIS autohuur t.w.v. 70 bij 2 personen! Dé kans om de mooiste plekjes van Madeira te ontdekken, zoals Camara de Lobos en Porto Moniz. Boek snel! Vertrek van 27 maart t/m 23 oktober 2014. Lezersprijs 8 dagen nü vanaf €599 11 dagen nü vanaf €736 15 dagen nü vanaf 866 Ook 12 en 22 dagen mogelijk. Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 personen. Inclusief: vliegreis Amsterdam-Funchal v.v. met transavia.com of ArkeFly, luchthavenbelasting, brandstofheffing, max. 10 kg handbagage vanaf april, transfer luchthaven-accommodatie v.v., verblijf in Enotel Quinta do Sol met dagelijks ontbijt en diner, Nederlandssprekende reisleiding en 3 dagen gratis autohuur. Exclusief: vervoer, reis- en annuleringsverzekering, meenemen ruimbagage v.a. april, reserveringskosten 19,50 en bijdrage Calami teitenfonds 2,50 (beide per boeking en verplicht).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 20