Familieberichten Hlensenlinq.nl Dvürlüila/i 381 donderdag 6 februari 2014 Rust zacht lieve oma Jan Bakker Jan Jacobus De zon scheen, de bloemen bloeiden, de vogels floten. ...en toen was alles stil. Kort na het overlijden van Ko en Coby, is nu ook overleden mijn lieve zoon, onze lieve broer, zwager en oom [an Jacobus Bakker Kapelle: Marien Bakker t fans Bakker-Kramer Soest: Ko Bakker t Coby Bakker-de Kraker t Riet Snoep-Bakker Piet Snoep Adri Bakker f Coby Bakker-Bliek Waarde: Cathy Moelker-Bakker Kees Moelker s-Heer Arendskerke: Leni Dekker-Bakker Jos Dekker Kapelle: Nellie de Witte-Bakker John de Witte Neven en nichten Lommei (B) 's-Heer Arendskerke: Jannie Grootjans Daar waar liefde heerst, is vrede. Daar waar liefde heerst, daar is God met ons. Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn, willen wij u laten weten dat onze lieve zus, schoonzus en tante Jannetje Tissink Jannie is overleden in de leeftijd van bijna 80 jaar. Catrien Willeboordse - Tissink t fan Willeboordse t Lies de Potter - Tissink Lein de Potter t Corrie de Visser - Tissink t Jan de Visser Joke Dobbelaar - Tissink Paul Dobbelaar Mien Filius - Tissink Rinus Filius Keesje Tissink t neven en nichten Middelburg, 4 februari 2014 verzorgingshuis Rustenburg, kamer 067 correspondentieadres: President Wilsonlaan 52,4334 GC Middelburg Zaterdag 8 februari om 10.30 uur wordt er een dienst gehouden in de aula op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend om 11.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Voor aanvang van de dienst bent u in de gelegenheid om afscheid te nemen in voornoemde aula. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Lieve moeder en oma, voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de manier waarop zij haar ziekte heeft gedragen, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Gerarda Cornelia Maria Vermue-Tabak weduwe van Marinus Vermue 5 juli 1931 - f 4 februari 2014 's-Heer Abtskerke: Jacco en Anita Vermue-Vermue Elvera, Mark 's-Heer Hendrikskinderen: Lean en Martin op't Hof-Vermue Jeroen, Marijn Correspondentieadres: Bimmelsweg 1 4444 SB 's-Heer Abtskerke De uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 10 februari om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats hebben op het R.K. Kerkhof aldaar. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 10.00 tot 10.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de parochiezaal achter de kerk. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw "De Zandlööper" gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar allen die de laatste jaren zorg aan ma hebben verleend. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze buurvrouw Jannie de Groot Wij wensen de buurman en (klein-)kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Eric-Leijanne en kinderen Peter Dick-Lenie Chris Cijvat f Mark en Madeleine; Meivin, Merel, Mara Christiaan en Annemiek Sjaco en Marianne; Jan, Rosanne, Bart, Job Lianne en Gert; Sjoerd Leendert Klarine Sander en Leanne Willy-Anne en Reyn Mathilde Mariëlle en Martijn; Celina, Noa f, Tess Johnny en Chantal Shellina en Joerie; Chermaine, Lynn Marsha Jason en Meüne Charissa en Alex Raymond en Claudia Pascal en Genillia Wij ontvingen het droevige bericht dat is overleden, onze buurvrouw Maatje de Nooijer-Marijs Joost en Josien Schroevers Dora en Ko Siereveld Jaco en Mariska van der Weiden Lieven en Nel van de Ketterij Familie Caljouw Arnemuiden Johannes Anthonie (Johan) Schiettekatte kijk ook op Met groot verdriet, maar ook in diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, laten wij u weten dat zacht en kalm van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze lieve pa en opa In de leeftijd van 74 jaar Jopie Bakker - Bramsen Rian en Dick Saarloos - Bakker Lisanne, Ramon Jeanette en Johan Sturris - Bakker Ronald, Erwin Martin en Stefanie Bakker - van den Driest Veer Ie, Men no Goes, 4 februari 2014 Lingestraat 29,4421 KR Biezelinge Onze dank gaat uit naar hospice 'Het Clara hofje' voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst, waarin voorgaat ds. B. de Jong, wordt gehouden op maandag 10 februari om 13.00 uur in de Mozeskerk, Noordstraat 4 te Biezelinge. Aansluitend begeleiden we Jan naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats te Biezelinge. Hierna ontmoeten we elkaar in de Mozeskerk. Wij ontvingen het verdrietige bericht van het overlijden van onze lieve zus en schoonzus echtgenote van Cor de Groot Broers, zussen, zwagers en schoonzussen familie Grootjans Wilhelminadorp, 4 februari 2014 Na jaren van vriendschap is overleden onze buurman Buren uit de RookstraatPiet en Corrie Sjaak en Joke Aarnoud en Mattie Adrie Rico en Cortine Adri en Heieen en kinderen L. Na een kort ziekbed is toch nog plotseling overleden onze oud-voorzitter Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden van SKNWK Nieuwerkerk, 3 februari 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38