RTL 7///
VÊRONICA
/fK
I CANVAS
MMEÏ TELt-VIS
Keuringsdienst van waarde
Wat zit er eigenlijk allemaal in
brood. En willen we dat eigenlijk
wel weten? Er is geen bakker te
vinden die het uit kan leggen.
Nederland 3, 20.25 uur
Metropolis
N'Da Alphone uit Ivoorkust ver
bouwt al zijn hele leven cacaobo
nen, maar heeft nog nooit chocola
geproefd. In deze uitzending doet
hij dat voor het eerst.
Bureau Rooijakkers
Verster
Art Rooijakkers en Lauren Verster
zoeken in nieuwe show strafrech
telijke kwesties uit. Hoe zit het
met de strafmaat in Nederland?
Nederland 3, 21.35 uur
Floortje naar het einde van
de wereld
In haar kijkcijferknaller reist Floor
tje Dessing naar Kabul, de hoofd
stad van Afghanistan. Niet echt
het einde van de wereld, maar wel
voor de straatkinderen die via een
circusschool worden 'gered'.
Nederland 1, 21.35 uur
Omroep Zeeland
uitenlan
DONDERDAG 6 FEBRUARI 2014 TELEVISIE 19
06:15,07:00,07:30 Teleshop 7
08:30,08:40,08:50 Voorbeurs
09:00,09:05,09:20,09:25,
09:40,09:45,10:00,10:05,
10:20,10:25,10:40,10:45,
11:00,11:05 Nieuws 11:20
Beursspel 11:40,11:45,12:00,
12:05,12:20,12:25,12:40,
12:45,13:00,13:05,13:20,
13:25,13:40,13:45,14:00,
14:05,14:20,14:25,14:40,
14:45,15:00,15:05,15:15,
15:20 Nieuws 15:30 Ope
ning Wall Street 15:35,15:40
Nieuws 15:50 Opening Wall
Street 16:00,16:05,16:20,
16:25,16:40,16:45,17:00,
17:05,17:15,17:20,17:30,
17:45 Nieuws
18:00 Autodieven betrapt!, Re
ality
18:30 Politie op je hielen, Re
ality
19:30 Stopl Politie, Reality
07:34 Chloe's Closet 07:48
Brandweerman Sam 07:59
Chuggington 08:09 The Adven
tures of Chuck Friends 08:20
Elias 08:34 De koalabroertjes
08:45 Bibaboerderij 09:03 Jo-
kie 09:08 TiTaToverfeest 09:24
Sprookjes van Klaas Vaak 09:34
Ernst, Bobbie en de rest 09:41
Ernst, Bobbie en de rest 09:49
Sprookjesboom 09:53 Bobo
10:00 Teleshop 815:02 Straw
berry Shortcake 15:23 Sprook
jesboom 15:31 TiTaToverfeest
15:44 Sprookjes! 15:58 Jungle
club 16:11 De Daltons 16:21
Het mysterie van... 16:52 Oggy
en de kakkerlakken 17:00 Bur
gers' Zoo en waarom 17:05
Sons of Tucson 17:35 Goede
tijden, slechte tijden
18:05 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:30 Extreme bruiden, Reality
19:30 Jouw vrouw, mijn vrouw,
Reality
06:45 Move that Body 07:20
Born2Cook 07:55 Tommy Tele
shopping 10:55 Astro TV 12:55
Tommy Teleshopping 14:10
Born2Cook 14:45 Everyday
Gourmet with Justine Schofield
15:10 My Kitchen Rules 16:10
MasterChef USA 17:05 Every
day Gourmet with Justine Scho
field 17:35 My Kitchen Rules
18:35 MasterChef USA, Culinair
magazine
19:30 Top chef, Culinair maga
zine
09:25 Davincibles 09:40 Cas-
pers Griezelschool 10:00 Rek-
kit Rabbit 10:25 Shuriken
School 10:50 Randy Cunning
ham 11:15 Phineas and Ferb
11:40 Dude, That's My Ghost!
12:00 Zekeand Luther 12:25
Kickin' It 12:45 Lab Rats 13:15
Ranger dierenjournaal van
uit Emmen 13:20 Eddie Angst-
horn 13:45 The Amazing Spiez
14:05 Davincibles 14:15 Da
vincibles 14:30 Sidekick 14:45
Inazuma Eleven 15:10 Phine
as and Ferb 15:20 Souvenirs de
Gravity Falls 15:40 Dude, That's
My Ghost! 16:00 Camp Sump-
fgrund 16:20 Lab Rats 16:45
Dude, That's My Ghost! 17:10
Pair of Kings 17:30 Crash
Bernstein
18:00 The Big Bang Theory (h)
18:25 Mike Molly
18:50 2 Broke Girls
19:15 Two and a Half Men
19:40 Two and a Half Men
09:00 Radio 2 op één 12:00
Winterbeelden 12:20 Dagelijk
se kost 12:35 Blokken 13:00
Het Journaal 13:30 Het Weer
13:35 ledereen beroemd 13:55
Thuis 14:20 The Olympians:
Champions and Challengers
14:50 Death in Paradise 15:40
Flikken 16:30 Meesterchef
17:30 Clips 17:35 Buren
18:00 Het Journaal
18:12 Het Weer
18:15 Dagelijkse kost, Culinair
magazine
18:30 Blokken, Kennisquiz
19:00 Het Journaal
19:40 ledereen beroemd, Ma
gazine
06:00 De Ochtend 06:55 Sötsji
2014 07:55 De Ochtend 08:55
Sotsji 2014 09:55 Winterbeel
den 10:20 Dallas 11:05 Winter
beelden 12:30 Onderbreking
14:05 100" 14:06 Stroom van
talent 14:57 100" 15:00 Villa
Politica 16:30 100" 16:38 Drie
generaties 17:08 100" 17:11
Dallas 17:58 100"
18:00 Taxi, Comedy O
18:28100" O
18:30 De vervuilde mens, Me-
disch documentaire
19:28100"
19:30 Comedy Casino Revisi
ted (h), Komische show
20:00 De Nationale TV Succes
Award Show, Show
20:30 Hope Floats, Drama
20:30 Grenzeloos Verliefd, Rea-
lity-show
21:30 Buitenlandse Bruiloft,
hoe is het nu met?, Rea-
lity-show
20:10 The Big Bang Theory, Co
medy
20:30The Recruit, Actiethriller
20:05 Het Weer
20:10 Thuis, Soap
20:40 Via Annemie, Reality
21:25 De 12de man, Quiz
20:00 Terzake, Nieuws en dui
ding
20:40 Earthflight (h), Documen
taire
21:35 Panorama, Duidingsma
gazine
22:45 Will Grace, Sitcom
23:15 Dr. Phil, Praatprogramma
22:40 Net5 Doc: Ik ben een
volwassen baby, Docu
mentaire
23:50 Oeps! Een zesling, Re
portage
22:50 NCIS: Los Angeles, Mis
daadserie
23:45 NCIS: Los Angeles, Mis
daadserie
22:25 Het Journaal
22:40 Maudsley ziekenhuis
23:29 Keno
23:30 Het Weer
23:35 Dagelijkse kost
23:45 ledereen beroemd
22:25 Reyers Laat, Show O
23:10 Happy People - A Year in
the Taiga, Documentaire
00:00 Dumb Dumberer, Ko
medie
01:40 Teleshop 7, Homeshop-
pingprogramma
02:00 Teleshop 7, Homeshop-
pingprogramma
actualiteiten sport film
00:10 Sons of Tucson, Comedy
00:40 Teleshop 8, Homeshop-
pingprogramma
02:01 Teleshop 8, Homeshop-
pingprogramma
00:40 Grenzeloos Verliefd (h),
Reality-show
01:40 Buitenlandse Bruiloft,
hoe is het nu met?, Rea-
lity-show
02:35 Astro TV, Magazine
03:10 Oeps! Een zesling (h), Re
portage
00:40 Better With You, Comedy
01:05 Nachtclub Live, Show
04:05 Hart van Nederland,
Nieuws
00:10 Journaallus, Nieuws in lus-
vorm
00:40 Villa Politica (h), Politieke
magazine
02:10 Canvaslus, Nieuws in lus-
vorm
Nederland 3, 20.55 uur
07:00 Zeeland NU 07:20 Het Weer
07:22 Zeeuwse Top 40 clips 07:35
Regioned 07:44 Verborgen, niet ver
geten 07:56 Verzeeuwigd 08:00 Her
haling programmering 07:00-07:56
09:00 Zeeland NU 09:20 Het Weer
09:22 Zeeuwse Top 40 clips 09:35
Regioned 09:44 Verborgen, niet ver
geten 09:56 Verzeeuwigd 10:00 Her
haling programmering 09:00-09:56
11:00 Omroep Zeeland Tekst-tv
18:00 Zeeland NU 18:23 Het Weer
18:28 Eenhoornruiters 18:41 Re
gioned 18:50 Verzeeuwigd 18:54
Zeeland in vogelvlucht 19:00 Herhal
ing programmering 18:00-18:54
20:00 Zeeland NU 20:23 Het Weer
20:28 Eenhoornruiters 20:41 Re
gioned 20:50 Verzeeuwigd 20:54
Zeeland in vogelvlucht 21:00 Herhal
ing programmering 20:00-20:54
22:00 Zeeland NU 22:23 Het Weer
22:28 Eenhoornruiters 22:41 Re
gioned 22:50 Verzeeuwigd 22:54
Zeeland in vogelvlucht 23:00 Zeeland
NU 23:23 Het Weer 23:28 Eenhoorn
ruiters 23:41 Regioned 23:50
Verzeeuwigd 23:54 Zeeland in vo
gelvlucht 00:00 Zeeland NU
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Wanted Down
Under Revisited 11:00 Homes Under
the Hammer 12:00 The Sheriffs Are
Coming 12:45 Saints and Scroungers
13:15 Bargain Hunt 14:00 BBC News
- Weather 14:30 Regional News and
Weather 14:45 Doctors 15:15 WPC
5616:00 Perfection 16:45 Escape to
the Country 17:30 Put Your Money
Where Your Mouth Is 18:15 Pointless
19:00 BBC News 19:27 Weather
19:30 Regional News Programmes
19:57 Weather 20:00 The One Show
20:30 EastEnders 20:57 BBC News
and Regional News 21:00 Pound
Shop Wars 21:30 Inspector George
Gently 23:00 BBC News 23:25 Re
gional News and Weather 23:35
Question Time 00:35 This Week
01:20 Skiing Weatherview 01:25 BBC
News
BBC2
07:00 This Is BBC Two 07:05 Homes
Under the Hammer 08:05 The Sher
iffs Are Coming 08:50 Saints and
Scroungers 09:20 The A to Z of TV
Cooking 10:05 Italy Unpacked 11:05
Rip Off Food 11:35 HARDtalk 12:00
BBC News 12:30 BBC World News
13:00 Daily Politics 14:00 Britain's
First Photo Album 14:30 Cash in the
Attic 15:15 The Great British Bake
Off: Masterclass 16:15 Coast 17:15
Lost Land of the Jaguar 18:15 Flog It!
19:00 Eggheads 19:30 Great Conti
nental Railway Journeys 20:00 Hori
zon: Swallowed by a Sink Hole 21:00
Restoration Home One Year On
22:00 Royal Cousins at War 23:00
Charlie Brooker's Weekly Wipe 23:30
Newsnight 00:17 Weather 00:20
Don't Panic - The Truth About Popu
lation 01:20 Educating North Korea -
Panorama 01:50 Pilgrimage with Si
mon Reeve
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:45 Tierarz-
tin Dr. Mertens 11:35 Elefant, Tiger St
Co 12:00 Tagesschau 12:15 ARD-Buf
fet 13:00 ZDF-Mittagsmagazin 14:00
Tagesschau 14:10 Rote Rosen 15:00
Tagesschau 15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau 16:10 Giraffe, Erd-
mannchen Er Co. 17:00 Tagesschau
17:15 Brisant 18:00 Verbotene Liebe
18:50 Heiter bis tödlich - Alles Klara
19:45 Wissen voracht- Natur19:50
Wetter vor acht 19:52 Olympia
Countdown 19:55 Börse vor acht
20:00 Tagesschau 20:15 Donna Leon
- Beweise, dass es böse ist 21:45 Kon
traste 22:15 Tagesthemen 22:45
Beckmann 00:00 Nachtmagazin
00:20 Donna Leon - Beweise, dass es
böse ist 01:53 Tagesschau 01:55 Ver-
stecktes Ziel
ZDF
09:00 Heute 09:05 Voile. Kanne - Ser
vice taglich 10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO 5113 12:00 Heute
12:10 Drehscheibe 13:00 ZDF-Mit
tagsmagazin 14:00 Heute - in
Deutschland 14:15 Die Küchen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Topf-
geldjager 16:00 Heute - in Europa
16:10 SOKO Wien 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
Heute 18:05 SOKO Stuttgart 19:00
Heute 19:20 Wetter 19:25 Heldt
20:15 Der Bergdoktor 21:45 Heute-
journal 22:15 Maybrit lllner 23:15
Markus Lanz 00:30 Heute Nacht
00:45 Berlinale 2014 - Die Eröffnung
01:45 SOKO Stuttgart
WDR
07:20 Haie - Faszinierende Fische
07:35 Wenn Schlangen Alarm schla-
gen 07:50 Wie entsteht ein Natur-
film? 08:05 Der Quastenflosser -
Tauchfahrt in die Urzeit 08:20 Planet
Wissen 09:20 Eins zu eins - Gesprach
aus Düsseldorf 09:45 Hier und Heute
11:10 Nashorn, Zebra St Co. 12:00
Leopard, Seebar St Co 12:45 WDR ak-
tuell 13:00 Servicezeit 13:30 In aller
Freundschaft 14:15 Mord ist ihr Hob
by 15:00 Planet Wissen 16:00 WDR
aktuell 16:15 Daheim unterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 Hierund Heute
18:20 Servicezeit 18:50 Aktuelle
Stunde 20:15 Tatort 21:45 WDR ak
tuell 22:00 FrauTV 22:30 Menschen
hautnah 23:15 Das Herz von Jenin
00:50 Erlebnisreisen-Tipp 01:00 Do-
mian
Discovery
07:20 Against the Elements 08:10
World's Toughest Jobs 09:00 Over-
haulin' 2012 09:50 Mythbusters
10:40 Food Factory 11:05 Auction
Kings 11:30 World's Top 5 12:20 Air
plane Repo 13:10 Deadliest Catch:
Lobstermen 14:00 How It's Made
14:50 Wildest Africa 15:40 The Liqui
dator 16:05 Gold Divers 16:55 Chas
ing Classic Cars 17:20 Street Outlaws
18:10 Food Factory 18:35 Auction
Kings 19:05 Mythbusters 20:00 One
Man Army 21:00 Mercenaries 22:00
Yukon Men 23:00 Beyond Survival
with Les Stroud 00:00 Bugs, Bites and
Parasites: Tropical Diseases Uncov
ered 01:00 Dirty Jobs 01:55 Merce
naries
National Geographic
07:30 Air Crash Investigation 08:20
Abandoned 08:45 Lords of War
09:05 Human Lampshade 09:50 At
tack Of The Zeppeiins 10:40 Inside
Cocaine Wars 11:30 Air Crash Investi
gation 12:20 Secret Life Of Predators
13:15 Coldfathers 14:10 Yukon Cold
15:05 Air Crash Investigation 16:00
Wicked Tuna 17:00 Diggers 17:30 Bid
St Destroy 18:00 Strippers: Cars for
Cash 19:00 Abandoned 19:30 Lords
of War 20:00 Hitler's CI Death Camps
21:00 None Of The Above 22:00
Born To Ride 23:00 To Catch a Smug
gler 00:00 None Of The Above 01:00
Born To Ride
Animal Planet TLC
07:15 Dogs 101 08:10 Steve Irwin's
Wildlife Warriors 09:05 Queens of
the Savannah 10:00 Animal Cops
South Africa 10:55 Monkey Life
11:20 Swamp Brothers 11:50 Bizarre
Animal ER 12:45 Rogue Nature with
Dave Salmoni 13:40 Queens of the
Savannah 14:30 My Cat from Hell
15:30 Dogs 101 16:25 Karina:Wild
on Safari 17:00 Say Yes to the Dress
17:10 Karina: Wild on Safari 17:10
Bakery Boss 18:00 The Fabulous Bak
er Brothers 19:00 A Baby Story 20:00
Say Yes to the Dress 21:00 Gypsy Sis
ters 22:00 Toddlers St Tiaras 22:55
Solved 23:45 True Crime with Aphro
dite Jones 00:35 Mystery Diagnosis
01:25 Gypsy Sisters
TV5
08:00 Journal Radio Canada 08:25 Tv-
5monde, le journal 08:40 Méditerra-
néo 09:05 Flash Info 09:10 Les p'tits
plats de Babette 09:35 Jardins St Loi-
sirs 10:00 Flash Info 10:05 Chro-
niqueS d'en haut 10:30 Nec plus ultra
La collection 11:00 Flash Info 11:05
Dans la peau d'un chef 11:35 Plus
belle la vie 12:00 Flash Info 12:05 Ri-
cardo 12:30 Le dernier carré de cho
colat 13:30 Journal RTBF 14:00 Cra-
puleuses 15:35 A bon entendeur
16:05 T'es pas la seule16:30 Ques
tions pour un champion 17:00 Flash
Info 17:05 Questions a la une 18:00
64', Ie monde en francais, 1 re partie
18:20 Le Journal de l'économie 18:30
Un village francais 20:15 Nouvo
20:30 Journal France 2 21:00 Dead
Man Talking 22:40 L'incertitude
d'Heisenberg 23:00 Journal TSR
23:25 Tv5monde, le journal Afrique
23:45 TV5, l'invité 00:00 Les Magritte
du cinéma 01:35 Mise au point
Eurosport
08:30 Watts 09:30 Ronde van Dubai
13:00 Watts 14:00 EK in Antwerpen
(België) 16:00 Dutch Open in Assen
(Nederland) 17:00 Ronde van Dubai
18:00 Samsung Nations Cup in Abu
Dhabi (VAE) 20:00 EK in Antwerpen
(België) 22:00 BDO Open in Black
pool (Groot-Brittannië) 00:00 EK in
Antwerpen (België)
MTV
10:00 3 From 1 11:10 The City 11:30
The City 11:55 The City 12:15 The
City 12:40 The City 13:00 The City
13:20 The City 13:45 Made 14:30
TeenMom215:15 Awkward 15:40
Awkward 16:05 Catfish: The TV Show
16:50 MTV Unplugged 17:40 Awk
ward 18:05 Awkward 18:30 I Used to
be Fat 19:15 Are You the One? 20:00
Girl Code 20:25 Girl Code 20:50 Cat
fish: The TV Show 21:35 Big Tips Tex
as 22:00 Big Tips Texas 22:25 Ceor-
die Shore 23:10 Ridiculousness 23:35
Ridiculousness 23:55 Gandia Shore
00:50 Jackass 01:10 Jackass 01:35 Ri
diculousness 01:55 Ridiculousness
CNN
09:301 Report for CNN 09:45 Art of
Movement 10:00 World Business To
day 11:00 CNN Newsroom 11:30 Liv
ing Golf 12:00 Amanpour 12:30 CNN
NewsCenter 13:00 Piers Morgan Live
14:00 News Stream 15:00 World
Business Today 16:00 International
Desk 17:00 Global Exchange 17:45
CNN Marketplace Middle East 18:00
World Sport 18:30 Living Coif 19:00
International Desk 19:45 CNN Mar
ketplace Europe 20:00 Amanpour
20:30 CNN NewsCenter 21:00 Con
nect the World with Becky Anderson
22:00 Quest Means Business 23:00
Amanpour 23:30 World Sport 00:00
Piers Morgan Live 01:00 CNN News
room Live from Hong Kong 01:30
World Sport