Colofoi\ Wat blijft is de emotie... Ö-Q-PP familieberichten Cl Hlensenlinq.nl Familieberichten Hlensenlinq.nl J Jan Post Jan Post Jan Post amilieberichten kijk ook op r En nu, wat verwacht ik, o HEERE, mijn hoop, die is op U. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de manier waarop hij zijn ziekte heeft gedragen, geven wij u kennis dat rustig van ons is heengegaan mijn lieve en zorgzame man, onze vader en opa 15 juli 1945 Vlissingen t 4 februari 2014 Corrie Post-Jacobse John en Aleida Yannick Remco en Cora Martjan Jarno Lisette Jesse Maarten Jessica Josine Reulinglaan 47 4385 KW Vlissingen De rouwdienst voor familie en belangstellenden wordt gehouden D.V. zaterdag 8 februari om 10.00 uur in de Marnixkerk, Marnixplein te West-Souburg. Hieraan voorafgaand is er van 9.30 tot 9.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal omstreeks 11.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot ons grote verdriet is door de Heere weggenomen mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom E. Post - van der Heijden Johan en Bep Theo Govert en Tineke Sari Joke en Roel neven en nichten Tot onze diepe droefheid is na een slopende ziekte toch nog onverwacht overleden mijn geliefde schoonzoon en onze zwager en oom 1 in de leeftijd van 68 jaar. Middelburg C. Jacobse - Sturm Oost-Souburg Piet en Suzan Jacobse - Meerman Oost-Souburg Nel en Aart Willemse - Jacobse Doetinchem Adrie (t) en Ina Jacobse - Zielman Oost-Souburg Bram en Willy Jacobse - v.d. Plasse Vlissingen Gilles en Jans Jacobse-Simonse Oost-Souburg Jan en Corrie Jacobse - Maas Goes Coby en Peter Hengsdijk -Jacobse Oost-Souburg André en Maja Jacobse - v.d. Poel Krui'ningen Kees en Gerda Jacobse - Koppelaar Grasberg (D) Tonny en Kitsten Jacobse - Kück Neven en Nichten 4334 GP Middelburg, 4 februari 2014 Briandlaan 2 (kamer 23) - GSflf BB GSB BBB Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg t. 0800 - 4444 000 famitieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant woensdag 5 februari 2014 j 39 Psalm 39 8 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Zoeken Condoleanceregister plaatsen Mensentinq app voor Android Iphone nMj (trniip |»a£ Twitter Wn like on* op K3 Facebook Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl 24 uur per dag 7 dagen per week Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mervoor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamiiieberichten@wegenermedia.nl Telefoon I 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 75