DvarJadan Familieberichten Johannes Anthonie Schiettekatte Johan iskookop 0 Ulensenlinq.nl Samen plezier, samen op reis samen een éénheid, samen eigenwijs samen kwaad en samen goed samen verdriet en samen weer moed nu verder zonder hem, dat doet pijn te weten nooit meer samen te zijn. Met grote droefheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze zoon, schoonzoon, broer, schoonbroer en oom Peter Maasmans echtgenoot van Ingrid Picavet in de leeftijd van 54 jaar. Hulst: Ingrid Maasmans-Picavet Hulst: C. Maasmans-Mentzij Hulst: E. Picavet Familie Maasmans Familie Picavet 3 februari 2014 Noppenstraat 12,4561 MN Hulst De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 8 februari 2014 om 10.30 uur in de St. Willibrordusbasiliek te Hulst, waarna we hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats, op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg. Afscheid nemen van Peter is mogelijk vrijdag 7 februari 2014 van 18.00-18.30 uur in het uitvaartcentrum aan de Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gaarne schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid hebben wij vernomen dat geheel onver wacht is overleden onze collega Peter Maasmans Peter was 25 jaar werkzaam bij de gemeentelijke groen- dienst en maakte deel uit van ons wijkteam in Hulst. Peter was een échte collega, maar ook een vriend. Altijd behulpzaam en een teamplayer bij uitstek. Met zijn sociale en bemiddelende karakter was hij een bindende factor in ons team. Hij respecteerde elk van zijn collega's en was er voor j e als dat nodig was Vanaf nu moeten we verder zonder onze levensgenieter Peter. Zijn respectvolle manier van doen, blijft ons altijd bij en nemen we als voorbeeld mee in ons verdere leven. Onze gedachten gaan uit naar vrouw Ingrid en zijn naaste familieleden. Wij wensen hen - die achter blijven in dit grote verdriet - sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. De collegae van groenwijk Hulst Noord, Robbie, Menno, Hennie, Evert, Robby, Thomas en Guust Geschokt zijn wij door het overlijden van onze collega Peter Maasmans Binnen onze afdeling was Peter met zijn rustige persoonlijk heid een graag geziene collega. Daarenboven had hij een grote vakkennis en écht hart voor zijn werk. In het maaiseizoen was Peter veelvuldig op de grasmaaier te vinden, een taak die hem lag. Peter vervulde zijn taak met enthousiasme en wist dat ook over te brengen op zijn collega's. Voor die collega's had hij ook altijd uit menselijk oogpunt aandacht. Wij herinneren Peter als een hartelijk en betrokken collega. Wij wensen in het bijzonder zijn vrouw Ingrid veel sterkte toe in het dragen van dit grote verlies. Collega's van de afdeling Gemeentewerken Met verslagenheid hebben wij kennis moeten nemen van het onverwachte overlijden van ons gewaardeerd lid van de Personeelsvereniging Gemeente Hulst Peter Maasmans Wij wensen zijn vrouw Ingrid en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Leden en bestuur van de Personeelsvereniging Gemeente Hulst "God is liefde" Nog niet beseffend hoe groot de leegte zal zijn, geven wij u met verdriet kennis van het overlijden van mijn dierbare man, onze allerliefste pap en trotse opa 15 februari 1933 Nieuwerkerk f 3 februari 2014 Ridder in de Orde van Oranje-Nassau We zijn dankbüar voor de mens die hij was. Rina Schiettekatte - de Vrieze Paul en Dia Lisan Elly en Helle Jelle en Priscilla, Joanna, y Femke en Jeroen Jouke en Sabrina Jar on Jacqueline en Henk in liefdevolle herinnering Jeffrey Pam Ooststraat 20 4306 AC Nieuwerkerk Gelegenheid tot condoleren vrijdag 7 februari van 19.30 tot 20.30 uur in Ons Dorpshuis, Poststraat 20 te Nieuwerkerk. De dankdienst voor zijn leven zal gehouden worden zaterdag 8 februari om 11.00 uur in de Johanneskerk van de Protestantse gemeente, Kerkplein 2 te Nieuwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Voorafgaand aan de dankdienst is er van 10.00 tot 10.45 uur gelegenheid tot condoleren in kerkelijk centrum Punt-3 van de Johanneskerk. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Johan Schiettekatte Echtgenoot van Rina, onze oudste zus, schoonzus en tante. Wij wensen Rina,de kinderen en verdere familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Schoonzusjes en zwagers, neven en nichten Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze medewerker en collega Peter Maasmans Dit plotselinge overlijden heeft ons allen diep getroffen. Peter maakte 25 jaar deel uit van onze gemeentelijke organisatie. Hij was werkzaam bij de afdeling Gemeente werken en was een groenman bij uitstek. Hij vervulde zijn taak met grote toewijding. Peter was altijd vriendelijk en had een positieve invloed op zijn omgeving. Met het overlijden van Peter verliezen wij een sympathiek en zeer geapprecieerde collega. In deze moeilijke dagen gaan onze gedachten en gevoelens in het bijzonder uit naar zijn vrouw Ingrid. Wij wensen haar en de familie veel sterkte toe en hopen dat de goede herinneringen aan Peter kracht en troost voor de toekomst zullen geven. College van burgemeester en wethouders, Gemeenteraad en collega's van de gemeente Hulst Wij werden opgeschrikt door het droevige bericht dat, na een kort ziekbed, uit dit leven werd weggenomen de oprichter van ons bedrijf "De Baak Adviesgroep" Johannes Anthonie Schiettekatte We gedenken in dankbaarheid zijn ondernemerszin, tomeloze inzet en grote betrokkenheid bij zowel het bedrijf als cliënten. Wij wensen mevrouw Schiettekatte, de kinderen en (achter)kleinkind(eren) veel sterkte en kracht toe met het verwerken van dit grote verlies. V.o.f. Administratiekantoor "De Baak": Paul Schiettekatte Ad Dorst Carla Dorst Lenie Dorst Marleen van Driel Jeroen van Dijken Cora van Hulst Janneke Jonker Eliné Karstanje Marjan Viergever Miranda van der Zande Goedzeeuws hypotheken Goedrond verzekeringen RegioBank: Wim den Boer José Reijnen Nieuwerkerk, 3 februari 2014 Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Chris de Ruijter vader van onze leerling Dylan (IE4K). Dit droevige bericht heeft ons allen diep getroffen. Wij zullen Dylan de komende tijd op school extra steunen en begeleiden. Wij wensen Dylan, mevrouw De Ruijter, verdere familie en vrienden veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Raad van Toezicht, management, personeel, leerlingen, medezeggenschapsraad en ouderraad van Stedelijke scholengemeenschap De Rede Terneuzen Met diepe droefheid geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende krachten, door de HEERE uit ons midden is weggenomen onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Tannetje Adriana de Kam-van de Kreeke sinds 31 juli 1996 weduwe van Willem Pieter de Kam in de leeftijd van 85 jaar. Goes: Marijke de Kam Kamperland: Nelly en Hans Riemens-de Kam Driebergen: Edward en Aja de Kam-Krijgsman Kamperland: Rinus en Liesbeth de Kam-Francke Arnemuiden: Adrie en Annelies de Kam-Verhoeven Corrie in liefdevolle herinnering Kruiningen: Carien en Sjaak Jansen-de Kam 's-Gravenpolder: Marian van den Bos-de Kam Klein- en achterkleinkinderen Wij willen het verzorgend personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum 'Rehobothheel hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Zorgcentrum 'Rehoboth' Goes, 3 februari 2014 Correspondentieadres: Veersegat 27,4341 LD Arnemuiden Er is gelegenheid tot condoleren D.V. donderdag 6 februari van 20.15 tot 20.45 uur in de zaal van Zorgcentrum 'Rehoboth', Bergweg 1 te Goes. De rouwdienst voor familie en belangstellenden wordt gehouden D.V. zaterdag 8 februari om 14.00 uur in de zaal van de 'Sionkerk', ingang Graaf Adolfstraat te Goes. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er in het Jhr. Mr. de Casembroothuis, Alexiaplein 3 te Kamperland ook nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. 38I woensdag5 februari 2014 V—

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 74