Tencezaman en Baderie Dam bereiken finale van bekertoernooi Frans paradijsje dichtbij huis! SPORT 33 .rV^lEGA Wild Cards voor Endura Lady Force De Zeeuwse wielerformatie Endura Lady Force heeft wild cards gekregen voor twee be langrijke koersen voor vrou wen. Het team van ploegleider Gerrie Sijnesael mag op maart starten in de Omloop Het Nieuwsblad. Op 30 maart mag Endura Lady Force ook meedoen aan Gent-Wevelgem, een andere wedstrijd waar we reldtoppers aan meedoen. De voorlopige selectie voor de Om loop Het Nieuwsblad: Carolien Haers, Naika Deneef, Marjolein Claessen, Senna Feron, Michel le Geoghegan, Natasja Nieu- wenhuizen, Shauni Corthout. Danielle Verstraten is reserve. Volharding wint Ko de Winter bokaal Volharding is winnaar gewor den van de Ko de Winter fair- play-trofee. De voetbalvereni ging uit Ovezande was afgelo pen seizoen de sportiefste ploeg en incasseerde de minste gele en rode kaarten. De 81-jarige Ko de Winter reik te de bokaal zelf uit aan een vertegenwoordiging van de Be- velandse club. Dat gebeurde tij dens de jaarlijkse bijeenkomst van de scheidsrechtersvereni- ging Zuid- en Noord Beveland in Wemeldinge. Speciale gast was Gérard de Nooijer die over zijn ervaringen met de arbiters vertelde. Toertocht voor Jeugdsportfonds De Woonboulevard Mortiere in Middelburg en de Toerclub Walcheren uit Koudekerke hou den zondag 18 mei een wieier- tocht voor het goede doel. Met het evenement wordt geld inge zameld voor het Jeugdsport fonds Zeeland. De start en finish zijn bij Woonboulevard de Mortiere in Middelburg. Deelnemers kun nen kiezen uit twee afstanden (60 en 100 kilometer). Beide routes hebben één tussenstop, bij zorgboerderij Akkerwinde in Nisse. Inschrijven kan tot en met 1 mei via de website mortytoer- tocht.nl. De Baar en Leendertse wint kartwedstrijd De equipe van De Baar en Leen dertse heeft in Middelburg de achtste race van het Zeeuws In- door kampioenschap karten ge wonnen. De ploeg sloeg in de slotfase van de wedstrijd in de ereklas se toe en verdrong Verbrugge Racing van de eerste plaats. In het algemeen klassement be hield de formatie van 't Begin Domburg de leiding. De snelste rondetijd kwam op naam van Micheal van DKC. Hij noteerde een tijd van 43.320 seconden. Zijn team behaalde hiermee een extra punt voor het algemeen klassement. pharosreizen .....m.. Tencezaman-D'Ouwe Brug/ Out- okumpu 7-5 (5-0): Tencezaman nam voor rust al ruim afstand en leek op een grote overwinning af te gaan. Bij de Hulstenaren sloop in de tweede helft de gemakzucht Dam, dat in zijn sterkste opstel ling aantrad, zette de situatie als nog recht. In de eerste klasse werd in Axel een inhaalduel tussen O (Rvalue en De Molenhoek gespeeld. OQ_ value won met 3-1. Titiano Staes nam alle doelpunten voor de thuisclub voor zijn rekening. De Molenhoek scoorde via Mare de Haas de 2-1, zette daarna alles op de gelijkmaker, maar moest nog een derde treffer incasseren. euro p.p. zoek boekcode 10678 WOENSDAG 5 FEBRUARI 2014 TERNEUZEN WEMELDINGE MIDDELBURG MIDDELBURG AUTOVAKANTIES VAN ANWB janmb Zdenek Stybar maakt zich op voor een verkenning van het parkoers van de 98e Ronde van Vlaanderen. foto Hollandse Hoogte door Aector Dooms TERNEUZEN - De zaalvoetbalteams Tencezaman en Baderie Dam heb ben zich geplaatst voor de eind strijd in het Zeeuws-Vlaamse beker toernooi. Tencezaman won in de halve finale met 7-5 van D'Ouwe Brug/Outokumpu, terwijl Baderie Dam verrassend LimeWorkx/ 't Kel dertje met 5-4 uitschakelde. erin, terwijl D'Ouwe Brug veer kracht toonde. De Sassenaren kwamen terug tot 6-4, maar een stunt zat er niet in. Doelpuntenmakers. Tencezaman: jo hnny Lensen, Angelo Verbraeken, Jari Vyaene allen 2, Jonals Roels 1. D'Ouwe Brug: Sebastian van Oosten 2, Stijn Eggermont, Dario Sandrini, e.d. Tencezaman allen 1. LimeWorkx/ 't Keldertje-Bade- rie Dam 4-5 (1-1): De ploegen wa ren aan elkaar gewaagd, maar de winst was voor Baderie Dam toch wel verdiend. Limeworkx gaf na rust een 4-3-voorsprong uit han den. Doelpuntenmakers. LimeWorkx: Sonny Huitema 2, Mike Stenzei, Jef frey Buijze beiden 1 Baderie Dam: Marco de Putter 2, Gert-Jan Hamelink, Douwe de Kok, Yannick Vastenhout allen 1. More Inclusive- £jz-3? Wist u dat u op amper 5 uur rijden van Utrecht alles vindt wat Frank rijk zo onweerstaanbaar maakt? Geniet van de uitstekende wijnen en de smakelijke keuken van de Elzas' Ontdek de sprookjes achtige dorpjes met hun kleurrijke vakwerkhuizen en patisseries vol heerlijkheden. Rond uw hotel kunt u ook prachtig wandelen. U verblijft in Hotel du Pare Alsace in het sfeervolle dorpje Nieder- bronn-Ies-Bains, ca. 50 km ten noorden van het mooie Straats burg. Het hotel is gedecoreerd in de warme stijl van de Elzas. Er is een gezellige 'wijnstube' met bar. Bij mooi weer eet u onder de wijn ranken op het terras. Informatie Reserveringen www.pharosreizen.nl/wegener of via 0900-365 65 65 (20 cpm) met zoek boekcode 10678 of ga naar een van de reisbureaus van VakanfieXperts. Inbegrepen 3x overnachting 3x ontbijtbuffet met glaasje 'Crémant d'Alsace' 3x driegangendiner 1x wijnproeverij 1x routekaart Elzasser wljnroute Prijzen 14/02-15/03 135 16/03-04/11 159 05/11-20/11 135 Prijzen in p.p. Aankomst en vertrek zijn dagelijks mogelijk. U kunt het arrange ment verlengen.Niet inbegrepen: reser- veringskosten (€20,-), toeristenbelasting (€0,70 p.p.p.n.) en kosten Calamiteiten- fonds (€2,50).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 69