ih mm ïiwzimufc Ovarii» m Colofon Wat blijft is de emotie... familieberichten |J) fnensenlinq.nl Familieberichten Johannes Anthonie Schiettekatte Johan kijk ook op "God is liefde" Nog niet beseffend hoe groot de leegte zal zijn, geven wij u met verdriet kennis van het overlijden van mijn dierbare man, onze allerliefste pap en trotse opa 15 februari 1933 Nieuwerkerk f 3 februari 2014 Ridder in de Orde van Oranje-Nassau We zijn dankbaar voor de mens die hij was. Rina Schiettekatte - de Vrieze Paul en Dia Lisan Elly en Helle jelle en Priscilla, Joanna, y Femke en Jeroen Jouke en Sabrina Jaron Jacqueline en Henk Jeffrey Pam Ooststraat 20 4306 AC Nieuwerkerk Gelegenheid tot condoleren vrijdag 7 februari van 19.30 tot 20.30 uur in Ons Dorpshuis, Poststraat 20 te Nieuwerkerk. De dankdienst voor zijn leven zal gehouden worden zaterdag 8 februari om 11.00 uur in de Johanneskerk van de Protestantse gemeente, Kerkplein 2 te Nieuwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Voorafgaand aan de dankdienst is er van 10.00 tot 10.45 uur gelegenheid tot condoleren in kerkelijk centrum Punt-3 van de Johanneskerk. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Johan Schiettekatte Echtgenoot van Rina, onze oudste zus, schoonzus en tante. Wij wensen Rina,de kinderen en verdere familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Schoonzusjes en zwagers, neven en nichten Wij werden opgeschrikt door het droevige bericht dat, na een kort ziekbed, uit dit leven werd weggenomen de oprichter van ons bedrijf "De Baak Adviesgroep" Johannes Anthonie Schiettekatte We gedenken in dankbaarheid zijn ondernemerszin, tomeloze inzet en grote betrokkenheid bij zowel het bedrijf als cliënten. Wij wensen mevrouw Schiettekatte, de kinderen en (achter)kleinkind(eren) veel sterkte en kracht toe met het verwerken van dit grote verlies. V.o.f. Administratiekantoor "De Baak": Paul Schiettekatte Ad Dorst Carla Dorst Lenie Dorst Marleen van Driel Jeroen van Dijken Cora van Hulst fanneke Jonker Eline Karstanje Marjan Viergever Miranda van der Zande Goedzeeuws hypotheken Goedrond verzekeringen RegioBank: Wim den Boer José Reijnen Nieuwerkerk, 3 februari 2014 Gods goedheid is te groot voor het geluk alleen, zij gaat in alle nood door heel het leven heen. Met verdriet in het hart namen wij kennis van het overlijden van onze oud-preses en nestor Johan Schiettekatte Gedurende zijn leven heeft hij diverse functies binnen onze kerkelijke gemeente vervuld, niet alleen op bestuurlijk niveau maar ook op pastoraal gebied. In dankbaarheid zien wij daarop terug en zullen hem, zijn geloofsgetuigenis en inbreng in onze geloofsgemeenschap missen. Wij dragen de familie aan Gods ontferming op en bidden in verbondenheid Zijn nabijheid, troost en uitzicht toe. Namens de kerkenraad van de Protestantse gemeente Nieuwerkerk, Ds. T.J. Smink, predikant Dhr. M.H. van der Weele, preses Nieuwerkerk, 3 februari 2014 Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd tijdens het ziekzijn en na het voor ons toch nog plotseling overlijden van mijn zeer geliefde man en onze zorgzame, lieve vader en opa Adriaan Koster heel hartelijk bedanken. Het heeft ons heel goed gedaan te weten dat hij bij zovelen geliefd was. Al dit meeleven was en is ons in al het verdriet en gemis tot grote steun. C. Koster-Huissen Kinderen en kleinkinderen Krabbendijke, februari 2014 Samen-werken aan verder gaan... Ad Wisse Uitvaartverzorging De Uitvaart Informatie Hulplijn familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant woensdag 5 februari 2014 I 39 in liefdevolle herinnering - Vanuit innerlijke verbondenheid elkaar de ruimte geven om verder te gaan, ook door de stoffelijke grens heen. Dat is liefde, dat is leven! tel 0113 - 25 99 66 www.uitvaartwisse.nl Uitvaart Informatie Hulplijn Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week C 0800 - 4444 000 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 39