Familieberichten H1ensenlinq.nl V J? 381 woensdag 5 februari 2014 Jan Post Jan Post Jan Post X Riett Ribbens En nu, wat verwacht ik, 0 HEERE, mijn hoop, die is op U. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de manier waarop hij zijn ziekte heeft gedragen, geven wij u kennis dat rustig van ons is heengegaan mijn lieve en zorgzame man, onze vader en opa 15 juli 1945 Vlissingen t 4 februari 2014 Corrie Post-Jacobse John en Aleida Yannick Remco en Cora Martjan Jarno Lisette Jesse .Maarten Jessica Josine Reulinglaan 47 4385 KW Vlissingen De rouwdienst voor familie en belangstellenden wordt gehouden D.V. zaterdag 8 februari om 10.00 uur in de Marnixkerk, Marnixplein te West-Souburg. Hieraan voorafgaand is er van 9.30 tot 9.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal omstreeks 11.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot ons grote verdriet is door de Heere weggenomen mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom E. Post - van der Heijden Johan en Bep Theo Govert en Tineke Sari Joke en Roel neven en nichten Tot onze diepe droefheid is na een slopende ziekte toch nog onverwacht overleden mijn geliefde schoonzoon en onze zwager en oom in de leeftijd van 68 jaar. Middelburg C. Jacobse - Sturm Oost-Souburg Piet en Suzan Jacobse - Meerman Oost-Souburg Nel en Aart Willemse - Jacobse Doetinchem Adrie (t) en Ina Jacobse - Zielman Oost-Souburg Bram en Willy Jacobse - v.d. Plasse Vlissingen Gilles en Jans Jacobse-Simonse Oost-Souburg Jan en Corrie Jacobse - Maas Goes Coby en Peter Hengsdijk -Jacobse Oost-Souburg André en Maja Jacobse - v.d. Poel Kruiningen Kees en Gerda Jacobse - Koppelaar Grasberg (D) Tonny en Kirsten Jacobse - Kück Neven en Nichten 4334 GP Middelburg, 4 februari 2014 Briandlaan 2 (kamer 23) -Hanny- Hanny Rodermond - van Hoeijdonck Op zondag 2 februari hebben wij afscheid genomen van onze lieve zus, schoonzus en tante Hanny Rodermond Rust zacht lieve Hanny Zo jong nog, en zoveel te verwachten van het leven. Ben en Wil Dick en Heieen neven en nichten achterneefjes en achternichtjes Hannie (Hanrieke) Rodermond Als je je niet laat vallen kun je niet ervaren dat je gedragen wordt Na een gevecht van enkele jaren heb ik me laten vallen in de armen van Bram Wilhelmina Ida Rooze Willie Lid in de Orde van Oranje Nassau Rilland-Bath, 27 april 1946 t Veere 3 februari 2014 ColijnsplaatKarin de Rijke Bert Wabeke Willemstad (Curacao)Mirjam de Rijke Costijn van Dongen Joris, Ries Zanddijkseweg 1 4351 NN Veere Correspondentieadres Irenestraat 62 4486 AP Colijnsplaat Op vrijdag 7 februari zal om 10.30 uur een herdenkingsdienst gehouden worden in de Kleine Kerk, Kapellestraat 27 te Veere. Aansluitend zal om 11.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Zanddijkseweg in Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in eerdergenoemde kerk. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve jongste zus en tante Wilhelmina Ida de Rijke-Rooze Waarde: Klazien en Frans Lowiesse-Rooze Waarde: Margreet Houtekamer-Rooze Neven en nichten Veere, 3 februari 2014 Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden op de leeftijd van 82 jaar van onze zwager Arent Jan Herman Veldhuyzen van Zanten echtgenoot van Paulien Veldhuyzen van Zanten-Vogelaar Krabbendijke: Corry Vogelaar-van Maldegem Kruiningen: Jaap Nieuwenhuijse Krabbendijke: Ebrien Wabeke-Vogelaar Canterburry: Gerda Vogelaar-Sonke Neven en nichten Hillegom, 1 februari 2014 kijk ook op Psalm 39 8 De liefde van mijn leven is tenslotte overleden. Omringd door allen die haar lief waren, is zij na een met moed gedragen ziekte van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en dochter Johanna Pieternella Rodermond - van Hoeijdonck echtgenote van Martin Rodermond 16 maart 1959 2 februari 2014 Martin Kirsten en Daan Julia Michel en Marita Ma van Hoeijdonck Waddenzeestraat 3 4388 GM Oost-Souburg Hanny is thu;s. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 7 februari om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Hanny houdt van rode rozen. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig. Zondagavond is tot ons groot verdriet in het bijzijn van ons allemaal overleden onze lieve schoondochter, schoonzus en tante We wensen Martin en de kinderen heel veel sterkte en kracht toe. Wij zullen er altijd voor jullie zijn. Pa en Ma Rodermond André en Lies Fred en Frouke 3 gaf Bram en Ans Chris en Thea Sylvia en René Neven en nichten Je was altijd vrolijk en gezellig Voor altijd in onze gedachten Onze lieve nicht is overleden Wij wensen Martin, kinderen en verdere familie, veel sterkte in deze moeilijke periode. Johnny en Matty Fliers Erwin en Mariëlle Xander Bianca en Cor Denise Debby Vlissingen, 02 februari 2014 Bedroefd delen wij u mee dat, na een kortstondig ziekbed, onze broer, zwager en oom is overleden. We wensen onze schoonzus Loes en haar gezin heel veel sterkte toe. Haarlem, Chiel en Tiny Zoetermeer, Niek en Corrie Hellevoetsluis, Kees en Corrie Kats, Iman en Marian Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38