Fan lieberichten O IDensenlioq.nl David Gerard Kloet Riet Mesu-Mcicis v.7 Maatje de Nooijer - Marijs Rust zacht lieve oma Maatje Marijs Wim Mesu 50 jaar getrouwd Met diepe droefheid geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende krachten, door de HEERE uit ons midden is weggenomen onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Tannetje Adriana de Kam-van de Kreeke sinds 31 juli 1996 weduwe van Willem Pieter de Kam in de leeftijd van 85 jaar. Goes: Marijke de Kam Kamperland: Nelly en Hans Riemens-de Kam Driebergen: Edward en Aja de Kam-Krijgsman Kamperland: Rinus en Liesbeth de Kam-Francke Arnemuiden: Adrie en Annelies de Kam-Verhoeven Corrie in liefdevolle herinnering Kruiningen: Carien en Sjaak Jansen-de Kam 's-Gravenpolder: Marian van den Bos-de Kam Klein- en achterkleinkinderen Wij willen het verzorgend personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum 'Rehobothheel hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Zorgcentrum 'Rehoboth' Goes, 3 februari 2014 Correspondentieadres Veersegat 27,4341 LD Arnemuiden Er is gelegenheid tot condoleren D.V. donderdag 6 februari van 20.15 tot 20.45 uur in de zaal van Zorgcentrum 'Rehoboth', Bergweg 1 te Goes. De rouwdienst voor familie en belangstellenden wordt gehouden D.V. zaterdag 8 februari om 14.00 uur in de zaal van de 'Sionkerk', ingang Graaf Adolfstraat te Goes. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er in het Jhr. Mr. de Casembroothuis, Alexiaplein 3 te Kamperland ook nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder en mijn oma Margaretha Maatje Cornelia Glerum - Polderman weduwe van fan Christiaan Marinus Glerum Kruiningen, 16 november 1926 Goes, 1 februari 2014 Elly Kien, Mimouna Albert Anna Paulownaplein 35 4461 RC Goes De crematieplechtigheid heeft op dinsdag 4 februari in besloten kring plaatsgevonden. Wat blijft, Jannie de Groot - Grootjans Rust zacht Ton Ribbens Yvon en Sanne veel sterkte toegewenst GerenSuus We'll see you on the dark side of the moon Het huis zijns vaders was zijn leven. Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen laten wij u weten dat onverwacht is overleden onze lieve broer, zwager en oom in de leeftijd van 83 jaar. Kapelle: Marie Lindenbergh-Kloet Ko Lindenbergh, in herinnering André Jack en Monique Ilse, Hans Heinkenszand: Jan Kloet, in herinnering Adrie Kloet-Braamse René en Leny Andrea en Ron John Stefan Robert Marius en Elly Angeline en Reint Marcel Davina en Lennard Oud-Sabbinge, 3 februari 2014 Correspondentieadres: Veldzichtweg 4, 4456 RN Lewedorp Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van David, tijdens een bijeenkomst op vrijdag 7 februari om 13.00 uur, in 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zullen we hem op de algemene begraafplaats te Oud-Sabbinge begraven Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Brug'. David Kloet Met groot verdriet geven wij u kennis dat de HEERE tot Zich heeft genomen onze innig geliefde moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder sinds 14 juni 2005 weduwe van Jacob de Nooijer 17 april 1933 Arnemuiden f 4 februari 2014 Klaas en Els Jaap en Tina Lenard en Nel Marjan en Willem Sari en Willem klein- achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Curadomi voor de goede en liefdevolle verzorging. Mansfeldstraat 21 4341 EW Arnemuiden Onze moeder is thuis opgebaard. Hier is gelegenheid tot afscheid nemen D.V. vrijdag 7 februari van 19.00 tot 20.30 uur. De rouwdienst, welke geleid zal worden door de weleerwaarde heer Ds. D. Jongeneel, wordt gehouden D.V. zaterdag 8 februari om 11.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk, aan de Markt te Arnemuiden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Mark en Madeleine; Meivin, Merel, Mara Sjaco en Marianne; Jan, Rosanne, Bart, Job Christiaan en Annemiek Lianne en Gert; Sjoerd Leendert Klarine Sander en Leanne Willy-Anne en Reyn Mathilde Mariëlle en Martijn; Celina, Noa f, Tess Johnny en Chantal Shellina en Joerie; Chermaine, Lynn Marsha Jason en Meline Charissa en Alex Raymond en Claudia Pascal en Genillia Tot onze grote droefheid is van ons heengegaan onze geliefde zus, schoonzus en tante In de leeftijd van 80 jaar. Saar en Adrie Kodde - Marijs Riet en Kees van Belzen - Marijs neven en nichten 4 februari 2014 Lieve oma, we love you Marsha, Jason, Charissa woensdag 5 februari 2014 37 kijk ook op fr, 5 februari 1964 5 februari 2014 Hartelijk gefeliciteerd de kinderen en kleinkinderen Dat is hopen Op het licht Dat ons aanstoot Zoeken naar licht Zoeken naar wat wijs is En hopen dat ons zoeken De weg vindt, dat duisternis Licht vindt Vol bewondering kijken wij terug op haar levenslust. Kattendijke, 29-11-1937 Kruiningen, 4-2-2014 De herinnering aan haar liefde, betrokkenheid en plaats voor velen in haar hart dragen we met ons mee. Cor de Groot Irene de Groot 8i Gertjan Nobbe Mirjam de Groot 8t Rob van Dijk Sander, Elise De dienst van gedenken en dankbaarheid, geleid door ds. A.C. de Groot, is op zaterdag 8 februari om 11.00 uur in de Johanneskerk te Kruiningen. Aansluitend heeft de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Kruiningen. Voorafgaand aan de dienst bestaat vanaf 10.15 uur de gelegenheid tot condoleren. Na afloop van de begrafenis bent u welkom voor een kopje koffie in Rond-Inn. Correspondentieadres: Röntgenstraat 17, 4416 DP Kruiningen Wij ontvingen het bericht dat is overleden onze buurman Adrie van Strien David en Nella van Strien Jan en Tonny Koeman Bert Boonman Jaap en Monique de Jager, Noa Jack en Jeanette Koeman,Martijn en Danielle Jack en Annemarie Rentmeester, Daan en Marinke Wolphaartsdijk, 03-02-2014 V_- A -A

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 37