PSV'ers ruziën met ontevreden supporters FM Sranang 2 verliest ook van Rimboe Frans paradijsje dichtbij huis! SPORT 33 /A^MEGA „Er zijn over en weer wat emoties geuit", zo liet een woordvoerder van PSV weten. De clubleiding or ganiseert voor morgen een ge sprek tussen de betrokken spelers en supporters om het akkefietje uit te praten. Volgens de vijf be trokken PSV-supporters zou Bru ma onder meer „hou je bek" heb ben gezegd, nadat ze via een me gafoon van achter het hek wat din gen naar de trainende spelers had den geschreeuwd. De internatio nal van Oranje is een van de spe lers die bij het verzoeningsge- sprek zal aanschuiven. Nadat de supporters melding had den gemaakt van het incident, kwam Bruma via Twitter met een reactie. „Dit was geen steun aan de spelersgroep noch de club. We spelen een belangrijke wedstrijd, we moeten ons daarmee bezig houden in plaats van randzaken." GOES - De zaalvoetballers van FM Sranang 2 hebbben na de winter stop hun draai nog niet gevon den. Na de 9-1-nederlaag van vrijdag tegen ZW Sliedrecht, ging de Goese hoofdklasser nu ook thuis tegen tegenstander Rimboe on deruit. Bij rust hadden de Bevelanders nog uitzicht op een goed resultaat (3-3), maar na de hervatting van de wedstrijd scoorde alleen Rim boe nog: 3-8. Quinchy Tjan Asem en Johnny Al- lemekinders (twee keer) waren in dat duel de doelpuntenmakers. Wild Cards voor Endura Lady Force De Zeeuwse wielerformatie Endura Lady Force heeft wild cards gekregen voor twee be langrijke koersen voor vrou wen. Het team van ploegleider Gerrie Sijnesael mag op 1 maart starten in de Omloop Het Nieuwsblad. Op 30 maart mag Endura Lady Force ook meedoen aan Gent-Wevelgem, een andere wedstrijd waar we reldtoppers aan meedoen. De voorlopige selectie voor de Om loop Het Nieuwsblad: Carolien Haers, Naika Deneef, Marjolein Claessen, Senna Feron, Michel le Geoghegan, Natasja Nieu- wenhuizen, Shauni Corthout. Danielle Verstraten is reserve. Volharding wint Ko de Winter bokaal Volharding is winnaar gewor den van de Ko de Winter fair- play-trofee. De voetbalvereni ging uit Ovezande was afgelo pen seizoen de sportiefste ploeg en incasseerde de minste gele en rode kaarten. De 81-jarige Ko de Winter reik te de bokaal zelf uit aan een vertegenwoordiging van de Be- velandse club. Dat gebeurde tij dens de jaarlijkse bijeenkomst van de scheidsrechtersvereni- ging Zuid- en Noord Beveland in Wemeldinge. Speciale gast was Gérard de Nooijer die over zijn ervaringen met de arbiters •vertelde. Toertocht voor Jeugdsportfonds De Woonboulevard Mortiere in Middelburg en de Toerclub Walcheren uit Koudekerke hou den zondag 18 mei een wieier- tocht voor het goede doel. Met het evenement wordt geld inge zameld voor het Jeugdsport fonds Zeeland. De start en finish zijn bij Woonboulevard de Mortiere in Middelburg. Deelnemers kun nen kiezen uit twee afstanden (60 en 100 kilometer). Beide routes hebben één tussenstop, bij zorgboerderij Akkerwinde in Nisse. Inschrijven kan tot en met 1 mei via de website mortytoer- tocht.nl. De Baar en Leendertse wint kartwedstrijd De equipe van De Baar en Leen dertse heeft in Middelburg de achtste race van het Zeeuws In- door kampioenschap karten ge wonnen. De ploeg sloeg in de slotfase van de wedstrijd in de ereklas se toe en verdrong Verbrugge Racing van de eerste plaats. In het algemeen klassement be hield de formatie van 't Begin Domburg de leiding. De snelste rondetijd kwam op naam van Micheal van DKC. Hij noteerde een tijd van 43.320 seconden. Zijn team behaalde hiermee een extra punt voor het algemeen klassement. pharosreizen >4gjmmb WOENSDAG 5 FEBRUARI 2014 Zdenek Stybar maakt zich op voor een verkenning van het parkoers van de 98e Ronde van Vlaanderen. foto Hollandse Hoogte door Jaco Kaijen EINDHOVEN - Het rommelt bij PSV tussen de spelers en de fans. Na de besloten training van gisteren kwam het tot een verhitte woor denwisseling tussen enkele voetbal lers, onder wie Jeffrey Bruma, en een groepje fans dat met een me gafoon de onvrede over de teleur stellende resultaten had geuit. Informatie Reserveringen www.pharosreizen.nl/wegener of via 0900-365 65 65 (20 cpm) met zoek boekcode 10678 of ga naar een van de reisbureaus van VakantieXperts. Prijzen in p.p. Aankomst en vertrek zijn dagelijks mogelijk. U kunt het arrange ment veriengen.Niet inbegrepen: reser- veringskosten (€20,-), toeristenbelasting (€0,70 pppn.) en kosten Calamiteiten fonds (€2,50). TERNEUZEN WEMELDINGE MIDDELBURG MIDDELBURG AUTOVAKANTIES VAN ANWB 4-c/aa^S More lnolv<;We Wist u dat u op amper 5 uur rijden van Utrecht alles vindt wat Frank rijk zo onweerstaanbaar maakt? Geniet van de uitstekende wijnen en de smakelijke keuken van de Elzas! Ontdek de sprookjes achtige dorpjes met hun kleurrijke vakwerkhuizen en patisseries vol heerlijkheden. Rond uw hotel kunt u ook prachtig wandelen. U verblijft in Hotel du Pare Alsace in het sfeervolte dorpje Nieder- bronn-les-Bains, ca. 50 km ten noorden van het mooie Straats burg. Het hotel is gedecoreerd in de warme stijl van de Elzas. Er is een gezellige 'wijnstube' met bar. Bij mooi weer eet u onder de wijn ranken op het terras. europ.p. zoek boekcode 10678 Inbegrepen 3x overnachting 3x ontbijtbuffet met glaasje 'Crémant d'Alsace' 3x driegangendiner lx wijnproeverij 1x routekaart Elzasser wijnroute Prijzen 14/02-15/03 16/03-04/11 05/11-20/11

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 33