familieberichten fT1ensenUnq.nl Willem Leendert Anthonisse Wim Anthonisse Jacques Pierre Audenaert Johanna Louwerse Bedroefd maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, stellen wij u in kennis dat is overleden mijn lieve man, onze vader en schoonvader Oud-Vossemeer 5 augustus 1932 t Goes 1 februari 2014 Kamperland: Adrie Anthonisse-Versluis Vlaardingen: Heieen Brinkman-Anthonisse Cees Brinkman Vlaardingen: Wilbert Anthonisse Correspondentieadres: Onruststraat 25 4493 EC Kamperland De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen zal gehouden worden op donderdag 6 februari om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Na een goed leven, hebben wij afscheid genomen van onze zwager en oom Namens de familie Versluis Kamperland, 1 februari 2014 Enige algemene kennisgeving Bedroefd, maar dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten houden, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging op "De Sterre", is overleden onze broer, schoonbroer, oom en oudoom Jackie 14-12-1940 Temeuzen f30-01 -2014 Clinge Sas van Gent: Arnold en Alice Audenaert-Mangnus Sas van Gent: Jorgen en Jacqueline Thomas Vogelwaarde: Martine en Huub Milan Yannick Timon Sas van Gent, 4 februari 2014. Corr.adres: Vrijstaat 28 4551 LV Sas van Gent De afscheidsbijeenkomst heeft reeds in besloten kring plaatsgevonden in Familiehuis De Geslootene Boom te Sas van Gent. Waarna hij te rasten is gelegd bij zijn tante Bertha op de begraafplaats St. Jans Schorre te Sas van Gent. "Er is niets dat voorgoed verdwijnt, Als men de herinnering bewaart. Op 30 januari 2014 is Jacques Audenaert overleden. Hij is 73 jaar geworden. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Cliënten en personeel Tragel Zorg, Hofplein 6-8 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega en lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit W. van Leeuwen (Willem) Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit J.f.M. van Berlo, voorzitter P.M.G. Anfray, secretaris Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J.A. Kuipers, voorzitter [.W.M. Siewe, secretaris Vlissingen, 3 februari 2014 Met droefheid delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante in de leeftijd van 78 jaar. RidderkerkJ. Louwerse M. Louwerse-Roelse ClingeM. Louwerse Middelburg M.J. Louwerse (in herinnering) P. A. Louwerse-Pieterse Koudekerke J.A. de Jonge-Louwerse T. de Jonge (in herinnering) KapelleJ. Louwerse J. Louwerse-van den Durpel Neven en nichten Onze dank gaat uit naar dr. Gulam voor de goede medische begeleiding 2 februari 2014 Krommenhoeke 6 4373 SK Biggekerke Op D.V. vrijdag 7 februari zal om 14.00 uur een rouwdienst gehouden worden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Biggekerke om 14.45 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. In groepswoning Blaauwe Hofke 138 te Hulst is overleden Roza Louisa Maas Roos A Hontenisse, 9-5-1929 t Hulst, 1 -2-2014 Haar familie Hulst, 1 februari 2014. Correspondentieadres: Zoutestraat 180A, 4561 TC Hulst. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag 6 februari 2014 om 10.30 uur in de kapel van De Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst, waarna we haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de R.K.-begraafplaats te Kloosterzande. Afscheid nemen van Roos is mogelijk woensdag 5 februari van 18.00 - 18.30 uur in het uitvaartcentrum aan de Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gaarne schriftelijk condoleance. Sandra de Pooter Wanneer Uw licht mij voorgaat in de nacht, wanneer ik hoor dat U mij thuis verwacht, dan weet ik, Heer, dat U mijn zwakheid ziet, dan zeg ik dank, want U verlaat mij niet. Wij zijn verdrietig dat aan het leven van onze lieve moeder, oma en overoma een einde is gekomen Adriana Anthonia de Regt-van Boven weduwe van Gerard Eduard de Regt Ar Hansweert, 1 januari 1928 - t Goes, 1 februari 2014 Vol bewondering kijken wij terug op haar levenskracht. Terheijden: Rinus en Nelleke Marieke Jochem en Wingsi Ymke Heinkenszand: Kees en Annemarie Petra en jack, Yfke, Benthe Annika en Andries Tamara en Marcel, Finn Stephan Charissa en Gijs Evita en Sander Papekop: Ad en Anneke Guido Iris Aron Correspondentieadres: Pauwhof 2,4451 EV Heinkenszand Donderdag 6 februari 2014 is er van 9.30 tot 10.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De dankdienst voor haar leven wordt gehouden om 11.00 uur in de 'Maartenskerk' aan de Bosseweide te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Verdrietig berichten wij dat na een moeilijke periode is overleden onze dierbare vader, schoonvader, opa en overopa Cornelis Remijn weduwnaar van Catharina Vermue Baarland, 15 januari 1926 - Ovezande, 2 februari 2014 De "Hoeve Phoenix" was zijn lust en zijn leven Clinge: Leny en Piet Martine en Ingmar Karin en Egon, Thijmen en Sophie Colijnsplaat: Joze en Ad Eline f Frank en Diana, Floris en Nina Steven Drunen: Ans en Ton Jacco en Maartje, Olivia en Fabienne Marleen en (ordy, Hugo, S? Westdorpseweg 5,4435 RM Baarland Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 7 februari van 10.00 tot 10.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst wordt om 11.00 gehouden in de Bonifaciuskerk te Kwadendamme, aansluitend is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van "NieuwSande" voor hun betrokkenheid en liefdevolle zorg. 30 j dinsdag4februari 2014 kijk ook op <1 ■-**» i Is op 1 februari 2014 heel rustig ingeslapen. Zij is 45 jaar geworden. De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 6 februari 2014 om 11.00 uur in aula 1 te Zuylen, Tuinzigtlaan 11, 4813 XH Breda. Voorafgaand aan de afscheidsplechtigheid is er vanaf 10.15 uur gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van aula 1. Aansluitend zullen wij Sandra in besloten kring naar haar laatste rustplaats begeleiden. Familie Cammaart Familie de Pooter Familie de Wever Correspondentieadres: Brandebeemd 13a 4824 NT Breda Vlinderlaan 5 4533 HA Temeuzen Diegene die geen rouwkaart heeft gekregen kan deze advertentie als uitnodiging beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 52