üyarlailsr) Familieberichten V H)ensenlinq.nl Bedroefd maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, stellen wij u in kennis dat is overleden mijn lieve man, onze vader en schoonvader Willem Leendert Anthonisse Oud-Vossemeer 5 augustus 1932 t Goes 1 februari 2014 Kamperland: Adrie Anthonisse-Versluis Vlaardingen: Heieen Brinkman-Anthonisse Cees Brinkman Vlaardingen: Wilbert Anthonisse Correspondentieadres: Onruststraat 25 4493 EC Kamperland De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen zal gehouden worden op donderdag 6 februari om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Na een goed leven, hebben wij afscheid genomen van onze zwager en oom Wim Anthonisse Namens de familie Versluis Kamperland, 1 februari 2014 Het verlies was er al voor het einde. De rouw voor het einde kwam, toen de onzekere verwarring bezit van je gedachten nam. Wij voelden mee met je stil verdriet, nu rouwen wij, maar treuren niet. Dankbaar dat zij nu haar rust gevonden heeft, geven wij kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Henriëtte Elisabeth Antonia Castenmiller Middel burg, 22 april 1919 Vlissingen, 1 februari 2014 weduwe van Antonius Franciscus Dijkstra Marina Bas-Dijkstra Wim Bas Raymond en Christina Robert, Ariana Leo Dijkstra Agnes Dijkstra-Huisman Michael en Martina Anton Dijkstra Ineke de Vos Aukje en Michael Jacqueline Dijkstra Bob van Boeijen Frederique en Tom Rutger en Annabel Onze dank gaat uit naar alle verzorgenden van woning 11 in Ter Reede voor de jarenlange, liefdevolle verzorging die zij aan onze moeder hebben gegeven. Correspondentieadres: Prinsenhove 124,4336 HE Middelburg Vrijdag 7 februari om 12.00 uur zal er een samenkomst zijn in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. In deze samenkomst kunt u afscheid nemen van onze moeder en willen wij haar leven gedenken. Na de samenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleance-ruimte van het crematorium. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega en lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit W. van Leeuwen (Willem) Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit J.J.M. van Berlo, voorzitter P.M.G. Anfray, secretaris Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J.A. Kuipers, voorzitter J.W.M. Siewe, secretaris Vlissingen, 3 februari 2014 Met droefheid delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Johanna Louwerse in de leeftijd van 78 jaar. RidderkerkJ. Louwerse M. Louwerse-Roelse ClingeM. Louwerse Middelburg M.J. Louwerse (in herinnering) P. A. Louwerse-Pieterse Koudekerke J.A. de Jonge-Louwerse T. de Jonge (in herinnering) Kapelle J. Louwerse J. Louwerse-van den Durpel Neven en nichten Onze dank gaat uit naar dr. Gulam voor de goede medische begeleiding 2 februari 2014 Krommenhoeke 6 4373 SK Biggekerke Op D.V. vrijdag 7 februari zal om 14.00 uur een rouwdienst gehouden worden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Biggekerke om 14.45 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Paul Nonnekes weduwnaar van Mies de Bruijne Als leven lijden wordt, is sterven een bevrijding. Bedroefd, maar met een dankbare herinnering aan de liefde die hij ons geschonken heeft, geven wij kennis dat na een kortstondig ziekbed, is overleden mijn lieve, zorgzame man, vader, schoonvader en broer Marinus Onderdijk - Rinus - A 10 november 1931 f29 januari 2014 M.M.M. Onderdijk-de Keijzer Anja en Rob Bertus Onderdijk Prins Bernhardstraat 3 4388 KS Oost-Souburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van zorgstroom en naar onze huisarts H. Meijer voor alle goede en liefdevolle zorg. Rinus Onderdijk f i. 4 Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze tante en schoonzuster Gerra Hendrica Pieterse Vlissingen, 23 januari 1925 t Domburg, 2 februari 2014 Langzaam gleed zij weg uit een zorgzame omgeving. Rozendaal, Rob Pieterse en Marlies Pieterse - van Baars Overveen, Jan H. Pieterse en Marion Pieterse - Dieperink Zandvoort, Renée Jonker - Pieterse en André Jonker Geldrop, Erik Pieterse en Charlotte Pieterse - Nobelen London, Tina Pieterse - Krielaart London, Tania C.C. Pieterse Zorgcentrum Simnia Kamer 215 Domburg Correspondentieadres: Rosendaalselaan 26 6891 DG Rozendaal Onze tante en schoonzuster is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 6 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 7 februari om 11.30 uur in voornoemd uitvaartcentrum. Voorafgaand aan deze bijeenkomst is er van 11.00 tot 11.20 uur ook nog de mogelijkheid tot afscheid nemen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, bent u bij dezen uitgenodigd. 30 dinsdag4februari 2014 kijk ook op Ik heb de vaste grond gevonden, waarin mijn anker eeuwig hecht. Bewonderenswaardig was zijn levenskracht, nu is in rust van ons heengegaan onze lieve vader in de leeffijd van 100 jaar. Leny Adri Leo Goes, 2 februari 2014 Correspondentieadres: Dhr. A. Nonnekes Kamperfoeliestraat 4 4461 NL Goes Vader is opgebaard in het uitvaartcentrum Monuta Goes", Fluitekruidstraat 8 te Goes, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen is in overleg met de familie. Tevens kunt u afscheid nemen op vrijdag 7 februari van 12.00 tot 12.20 uur in de Grote of Maria Magdalenakerk, Singelstraat 21 te Goes, voorafgaand aan de afscheidsdienst. Aansluitend zal de begrafenisplechtigheid omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Geen bloemen. Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid Namens bestuur en leden PV De Combinatie Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38