jsS fe 'Toename fietstoertochten is goed voor ons' Lijstverbinding tussen LPV en D66 Vlissingen Bergmann opent nieuwe vestiging van PontMeyer Kampeerprijs camping janse JAVA - BALI, INDONESIË vanaf 1349 p.p. WALCHEREN 23 Ondernemersplein VJ~hm\ oodod /M/^ GEMEENTERAAD 2014 Dé reisorganisatie naar verre bestemmingen 16-daagse groepsreis -> mm ZOUTELANDE - Camping Janse in Zoutelande heeft een Camping.In- fo Award ontvangen. De online campinggids Camping.Info is marktleider in de Duitstalige we reld en ook bij Nederlanders po pulair. De site www.camping.info telde vorig jaar meer dan 10 mil joen bezoekers en is daarmee een van de meest bezochte cam ping-sites in heel Europa. Alleen de gasten bepalen wie een prijs krijgt. Behalve camping Janse kreeg nog een Zeeuwse camping een prijs: Strandcamping Groede in Zeeuws-Vlaanderen. De derde Nederlandse prijs ging naar een camping in Winterswijk. Minnaar Wielersport zat altijd aan de Veerseweg. De fietsenzaak heeft onlangs een pand betrokken aan de Laan der Verenigde Naties, waar voorheen Keukenstudio de Looffin zat. Aan de Laan der Verenigde Naties heeft Minnaar Wielersport veel meer ruimte, stelt Roelse. „De showroom alleen al, is honderd vierkante meter groter. En met gratis parkeerplaatsen voor de deur kan de klant makkelijk met de auto naar de winkel komen." Dat de vraag naar sportfietsen steeds groter wordt en de heren het zo druk hebben, heeft volgens hen twee redenen. „Ten eerste omdat wij in de acht jaar die we nu bestaan een goede naamsbe kendheid hebben opgebouwd. Mensen blijven terugkomen, we leveren kwaliteit en hebben ver stand van zaken", benadrukt Roel se. De tweede reden is het toene mend aantal fietsevenementen in de provincie, zoals de mtb-tocht van de Kustmarathon Zeeland en Ride for the Roses. Vooral de Ride for the Roses is erg in trek bij de fietsers, merken zij. Minnaar: „Ik denk toch dat het vooral komt doordat deze fiets- toertocht met drie afstanden van 25, 50 en 100 kilometer voor een grote doelgroep toegankelijk is." Dit brengt met zich mee dat veel mensen naar een geschikte fiets op zoek gaan. Roelse: „Door som mige mensen wordt het gezien als een familie-uitje, door andere als een bedrijfsuitje, want groep jes werknemers zien wij ook vaak genoeg." Niet alleen komt de Ride for the Roses op 7 september naar Zee land, ook organiseren Delta, de Provincie, de gemeente Goes en de Rabobank Oosterschelde op 14 juni een pre-ride ter voorberei ding op de Landelijke Ride for the De showroom alleen al, is honderd vierkante meter groter Roses. Alle startbewijzen voor de fietstoertocht over honderd kilo meter waren binnen een maand al vergeven. Startbewijzen voor de veertig kilometer zijn nog wel beschikbaar. Het doel is met een fietstocht een vuist te maken in de strijd tegen kanker door geld in te zamelen voor KWF Kanker bestrijding. De eigenaren van Minnaar Wieler sport doen zelf niet mee aan het evenement, maar daar hebben ze een goede reden voor. „Het is al tijd verschrikkelijk druk in de winkel en de werkplaats tijdens de aanloop van Ride for the Ro ses, dus fietsen zit er voor ons he laas niet in." MIDDELBURG - PontMeyer heeft een nieuw pand betrokken in Middelburg. De officiële opening vindt donderdag plaats, door bur gemeester Harald Bergmann van Middelburg. PontMeyer zat voorheen aan de Klarinetweg en is eind oktober verhuisd naar de Fagotweg. Het nieuwe pand is kleiner, maar dat biedt volgens vestigingsmanager Erwin Carol het voordeel dat win kel, loods en bedrijf compacter zijn ingericht en het contact met de klant daardoor beter is. PontMeyer levert bouwmateria len aan Zeeuwse bouwbedrijven. Het bedrijf merkte dat het min der ging in de bouw, maar de ge luiden vanuit de bedrijven zijn nu positiever, zegt Carol. „En dat merken we ook." De feestelijke opening donderdag duurt van 16.00 tot 20.00 uur. VLISSINGEN - De Lokale Partij Vlis singen en D66 in Vlissingen gaan een lijstverbinding aan. Daardoor hebben de twee partijen meer kans op een eventuele restzetel. D66 had vier jaar geleden een lijst verbinding met het CDA. „Wij hebben opnieuw naar andere par tijen aangegeven open te staan voor een verbinding, maar ieder een maakt daarin zijn eigen strate gische afweging. De LPV stond er wel voor open", zegt D66-lijsttrek- ker Josephine Elliott. Dat komt, verklaart haar LPV-col- lega Mark Weug, doordat beide partijen de afgelopen jaren goed hebben samengewerkt. „En wat ons betreft gaan we daar na de ver kiezingen mee door", zegt hij. „Als het bij de verkieizngen zo uit komt dat de extra zetel niet naar ons maar naar D66 gaat, dan gun nen we ze dat." D66 wil de samen werking met de LPV ook graag voortzetten, merkt Elliott op. „Of dat kan, hangt af van de uitslag." \/të\ W1 DDDOD tips: walcheren@pzc.nl 'anwb FOX-klanten waarderen deze reis met een <J. KV Pluspunten van deze reis Inclusief entreegelden volgens programma Heel veel excursies inclusief Halfpension op Java INCLUSIEF: vluchten, overnachtingen, halfpension op Java en op Bali logies-ontbijt, welkomstdiner, aansprekend excursie programma inclusief entreegelden t.w.v. circa 85 p.p. en Nederlandssprekende reisleiding. Tijdens uw rondreis reist u per luxe airconditioned bus en verblijft u in comfortabele hotels. Excl. Calamiteitenfonds: 2,50 p.b., reserveringskosten: 25 p.b., reis- annuleringsverzekering.Ter plaatse: visum circa 21 p.p., optionele excursies, fooien, vertrekbelastingen circa 13 p.p., overige maaltijden en persoonlijke uitgaven. Meer informatie en direct reserveren zie WWW. FOX.nl of bel 0252 - 66 00 00 Kijk op FOX.nl voor verkopende reisbureaus en gratis brochure DINSDAG 4 FEBRUARI 2014 Maurice Minnaar (I) en Ronald Roelse (r) in hun nieuwe grotere winkel. Minnaar: „In het oude pand groeiden we uit ons jasje." foto Lex de Meester door Maarten Back MIDDELBURG - De vraag naar sport- fietsen blijft stijgen in de provincie, merken de eigenaren van Minnaar Wielersport in Middelburg. De win kel is daarom verhuisd, vertellen Maurice Minnaar (29) en Ronald Roelse (40). Minnaar: „Het was ei genlijk helemaal niet de bedoeling om te verhuizen, maar in het oude pand groeiden we uit ons jasje." Ronald Roelse Informatie over Minnaar Wielersport: www.minnaarwielersport.nl. Informatie over Ride for the Roses: www.ridefortheroses.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 31