M a M M mm Antheunis Cornelis Tissink Anton Tissink Anton Tissink Anton Tissink Anton Anton Tissink Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn man, onze trotse vader en opa Anton Grijpskerke, 16 september 1934 Wemeldinge, 31 januari 2014 Wij zullen hem herinneren als een fijne, behulpzame man die altijd voor iedereen klaarstond. M. Tissink-Koens Paul Marjolein Frank, Érwin Annet en Reinier Mark, Twan, Peter Benjamin en Suzanne Giny Een speciaal woord van dank voor het verzorgend personeel van Thuiszorg Allévo, voor de liefdevolle aandacht aan hem besteed. Wilhelminastraat 60, 4424 BD Wemeldinge De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op donderdag 6 februari om 11:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd zijn we, na het bericht van het overlijden van de nestor en organisator van het "Stratentoernooi Wemeldinge" We zullen zijn kleurrijke aanwezigheid zeker gaan missen. Organisatie teamleiders en deelnemers^ Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze teamleider. Tot op het laatst bleef hij geïnteresseerd in zijn team. Johan en Annie Arie en Lia Wim Christel Theo en Jolanda Peter en Nathalie Monique en Scott Heden bereikte ons het bericht dat ons lid is overleden. Wij wensen familie en nabestaanden sterkte in deze moeilijke tijden. Wij zullen hem herinneren als een actief lid welke altijd voor onze club klaar stond en zullen zijn persoon en inzet missen. B.V. Scheldezicht Achter de tranen van verdriet schuilt de glimlach van herinnering. We zullen je nooit vergeten, Wij wensen Ria, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Van de familie Wisse en het personeel van Hotel Eetcafé Smits in Wemeldinge. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft. Hij heeft zich vele jaren voor onze boogschutters vereniging ingezet en wij verliezen in hem een trouw bestuurslid. Wij wensen Ria, zijn kinderen en familie veel sterkte toe. Bestuur en leden Sint Andries/ Jacoba van Beieren combinatie Jan de Vlieger Opa Ali Allewijn Cees den Hamer Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde en dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve moeder en altijd meelevende oma en overoma Marina Nijssen-Biersteker sinds 1982 weduwe van Pieter Nijssen in de leeftijd van 98 jaar. Dignus en Jolande Nijssen-Spijkman Paula en Adri van Damme-Nijssen Lina en Wim Muilwijk-Nijssen Annie van Riet-Nijssen Hans van Riet (in liefdevolle herinnering) s-Gravenpolder: Lea Neels-Nijssen Lou Neels (in liefdevolle herinnering) Gerda en Kees Louwerse-Nijssen Rinus Nijssen (in liefdevolle herinnering) Twanny Nijssen-Roestenburg Klein- en achterkleinkinderen Yerseke: Yerseke: Haamstede Kapelle-Biezelinge: Goes: Tilburg: Yerseke, 1 februari 2014 Correspondentieadres: D.M. Nijssen Molendijk 40 4401 NL Yerseke De rouwdienst wordt D.V. woensdag 5 februari om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Beetje bij beetje heb je ons verlaten. Je zei al een poosje niet zo veel, maar pakte onze hand, en we voelden de band. De moeder, oma van vroeger was je niet meer. maar nu je voorgoed bent heengegaan, zeggen we dank voor wat je voor ons hebt gedaan. Verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mede dat na een kortstondig ziekbed rustig is ingeslapen onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Dina Rijk-Raas sinds 28 juli 1976 weduwe van Joannes Rijk 7 september 1925 f2 februari 2014 's-Heerenhoek: Corrie en Sjaak van Eijkeren-Rijk Goes: Richard en Anja Daphe, Mirthe Roosendaal: Marco en Marika Krijn 's-Heerenhoek: Johan en Sandra Rijk-Boonman Marvin en Lesley Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum 'De Kraayert', voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Emmastraat 9,4453 CE 's-Heerenhoek. De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 6 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Williebrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op het R.K. kerkhof achter de kerk. Na de begrafenis is er in 'De Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. s Marleen van de Vijver a We zullen nog altijd grapjes met je maken, we zullen samen door het stille landschap gaan. Nu je onze handen niet meer aan kan raken, raak je onze harten nog duidelijker aan. De Heer is mijn Herder. Verdrietig omdat wij hem nu al moeten missen, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend tijdens zijn actieve leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa in de leeftijd van 82 jaar. Waarde: Jannie de Vlieger-Allewijn Waarde: Rianneke en Theo, Stefan Papendrecht: Han en Wilma, Sjoerd, Daphne 2 februari 2014 Parkzicht 8, 4414 AG Waarde De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 7 februari om 14:00 uur in de Hervormde kerk te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in dorpscentrum MeerWaarde, Mauritsstraat 4-6, gelegenheid tot condoleren en samenzijn. We schrijven jouw naam. Was je maar hier. Woorden in ons hoofd. Tranen op papier. Sjoerd, Daphne en Stefan. Heden overleed onze geliefde zwager en oom Jan de Vlieger, echtgenoot van Jannie de Vlieger-Allewijn. Han en Nellie Allewijn-Kok Peter en Marga, Nadine, Lisa Kruiningen, 2 februari 2014 Na een moedig gedragen lijden geven wij verdrietig kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Wij wensen Janny, Jeroen en Marjolijn, Michiel en Irene veel sterkte met dit grote verlies. Zaamslag: Jan en Ina den Hamer Helmond: Arjen en Chrétiënne Den Haag: Dianne Den Haag: Jantiene Eindhoven: Jaco en Judith Nieuwegein-Zuid, 1 februari 2014 In je hart wonen mensen, die daar helemaal thuis zijn. En die daar blijven wonen, ook als ze er niet meer zijn. Overweldigd door de grote belangstelling en het medeleven van u allen, betoond na het overlijden van mijn lieve vrouw, (schoon)dochter, onze (schoon)zus en tante willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Voor altijd in ons hart. Rannel de Cock Luda van de Vijver - de Poorter Harry en Miranda, Tamara, Pascal en Anton Eddie en Chantal, Iris en Bas Paul en Ester, Timo en Laura Ferdinand de Cock Mariëlla de Cock Vogelwaarde, februari 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 61