Familieberichten fllensenlinq.nl sJBf Jïïl <#1 Wilhelmina van den Broeke-Schoolmeester sinds 27 september 2001 weduwe van Pieter van den Broeke t Magdalena Jantje IJkema - Zwier Lenie Christiaan de Ruijter Chris Nel de Ruijter-Krap Chris de Ruijter 1 Chris de Ruijter Chris de Ruijter Moe, Chris Familieberichten 2 2 maandag 3 februari 2014 kijk ook op Rustig en aan het eind van haar krachten is, na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum Cleijenborch te Colijnsplaat, van ons heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder in de leeftijd van 93 jaar. Woubrugge: Jan en Janny Aranta en Ronald Ioris en Chantal en achterkleinkinderen Veenendaal: Ad en Lenie Harry en Jolanda Johnny en Samantha Jeroen en achterkleinkinderen Colijnsplaat, 1 februari 2014 Correspondentieadres: Castor 49,3902 SC Veenendaal De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 6 februari om 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Kortgene. Na de begrafenis is er in Zorgcentrum Cleijenborch, Dr. Maasstraat 4 te Colijnsplaat van 14.00 - 15.00 uur gelegenheid tot condoleren. Na een leven vol kennis, wijsheid en humor, is na een kort ziekbed overleden mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Wilhelmus Antonius Maria van Riet echtgenoot van Theodora Antonia Helena van Riet - Geerts *05-05-1935, Tilburg Thea t 31-01-2014, Terneuzen Paul en Bernadette Jasper Mitou Xanthe Frans Naereboutstraat 5, 4535 BL Terneuzen De uitvaartplechtigheid wordt gehouden op donderdag 6 februari om 14.00 uur in de Emmaüskerk, Alb. Thijmstraat 2 te Terneuzen. Aansluitend aan de plechtigheid zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. "Mijn leven is afgerond. Ik heb goede tijden gehad en minder goede. Het is goed zo. Lenie Vandaag hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve zus, schoonzus en onze lieve tante Sinds 1989 weduwe van Rienk IJkema. Retranchement, Tholen, 1 november 1921 31 januari 2014 Uit aller naam: Ingeborg Cornelis - Zwier Correspondentieadres: Oosterland 9 4617 MG Bergen op Zoom De uitvaartdienst, welke zal worden voorgegaan door Ds. K. de Jong, zal plaatsvinden op donderdag 6 februari om 13.30 uur in de Opstandingskerk, Het Kant 1 te Houten. Voorafgaande aan de dienst kunt u vanaf 13.00 uur een laatste groet aan haar brengen. Tevens is er dan gelegenheid tot uitsluitend schriftelijk condoleren. Na de dienst in de kerk zal de crematiedienst in besloten kring plaatsvinden. Zij die geen kaart hebben ontvangen, hopen wij op deze wijze te bereiken. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Heden overleed thuis in zijn vertrouwde omgeving, na een langdurige ziekte, omringd door allen die hem lief waren, mijn lieve man en dappere pa echtgenoot van Zaamslag, 22 november 1955 Zaamslag, 1 februari 2014 Zaamslag: Nel Dylan Correspondentieadres: Axelsestraat 111, 4543 CG Zaamslag U kunt afscheid nemen van Chris in het uitvaartcentrum aan 'de Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op dinsdag 4 februari van 19.00 tot 19.45 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 5 februari om 14.00 uur in de Protestantse kerk, Plein 2 te Zaamslag, gevolgd door de begrafenis op de gemeentelijke begraafplaats aan de Terneuzensestraat te Zaamslag. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in eerder genoemde kerk. Indien u wilt, bent u na afloop welkom in verenigingsgebouw "De Rank", Polderstraat 60 te Zaamslag. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Zoals je geleefd hebt, zo ben je gegaan Standvastig en vol overgave Zo kom je op je bestemming aan Diepbedroefd hebben we afscheid moeten nemen van onze broer, schoonbroer en oom Aarnout en Elly Angelo Nelly en Jan Sandra en Mischa Daan en Indy Tamara en Istvan Jan Truus, Bram in herinnering Wendy en Bert Ilse en Niek Frans en Rosita Joey Elroy Roxanne en Sjoerd Louis Joris Leen en Lianne Mike Kim We wensen Nel en Dylan heel vee! sterkte Als er iemand doodgaat die je heel goed kent, Doodgaan is: iet§ missen, maakt je ook erg bang. Toch zal het wennen, al duurt het vaak heel lang. Diepbedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzoon, zwager en oom Pa en ma Krap Johan en Viviane Saskia, Zoë, Daan Geziena en Frans Bianca en John, Sanne, Sofia John en Patricia, Julia Marc en Sharon, Us, Rat Ria en Aart Jeffrey en Astrid, Tessa, Sanne. Jop Samantha en Benjy Bep en Diederik I Mi Emma en Rudi Eugerile Jules Bea en Rob We wensen Nel en Dylan heel veel sterkte De strijd heb je nimmer opgegeven, zelfs toen het einde werd verwacht. Je bleef geloven in het leven, vol liefde, zorg en levenskracht Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze lieve vriend Wij wensen Nel- en Dylan heel vee! kracht ea sterkte Jan Marjo Corneüssen Joey Sam Je hebt iemand nodig Stil en oprecht Die als het erop aan komt Voor je bidt of voor.je vecht Pas als je iemand hebt Die met je lacht en met je grient Dan pas kun je zeggen: Ik heb een vriend Met verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vriend Piet en Marian Niek en Anne Franca Bart en Laura E-mai! pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon j 088 - 013 9999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 60