Familieberichten 'ffDplatuïgiri ing colofon s: (D I1lensenlinq.nl 3«sJiöfj amiliebericfiteii Christiaan Cijvat Chris Slechts 8 maanden na het overlijden van zijn geliefde vrouw, moeten wij nu afscheid nemen van onze oudste broer, zwager en oom Chris Cijvat familie Cijvat Westkapelle, 31 januari 2014 Christiaan Cijvat Ome Chris Jan de Vlieger Opa Ons resten geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de grootste daarvan is de liefde. 1 Korinthiërs 13 In ops bijzijn is vredig overleden onze moeder en oma Jacoba van Hekken-Meijers weduwe van Willem van Hekken A Serooskerke 29 juni 1927 f Domburg 31 januari 2014 In lieve herinnering Wim van Hekken Daphne van Hekken-van 't Hag Wibo en Annemarie van Hekken-Kok Dimitri en Miranda van Hekken-Lazeroms Turn van Hekken jade van Hekken Dijone van Hekken Jet Lautenslager Peter van Hekken achterkleinkinderen correspondentieadres: Korn 39 4271 BN Dussen Dinsdag 4 februari van 19.00 tot 20.00 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen van onze moeder in het rouwcentrum van Adagio Uitvaartzorg, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Donderdag 6 februari om 13.30 uur wordt er een dienst gehouden in de Dorpskerk, Dorpsstraat te Oostkapelle, waarna aansluitend om 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Noordweg te Oostkapelle. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid tot persoonlijk condoleren in Mossels en Meer, Domburgseweg 85 te Oostkapelle. Op vrijdag 31 januari 2014 hebben wij afscheid genomen van onze lieve zus en schoonzus Ko van Hekken-Meijers gehuwd geweest met W. van Hekken t Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het verlies van hun moeder en oma. In Liefde en Licht verbonden. Serooskerke: Henk en Neel Meijers-Christiaanse Domburg, 31 januari 2014 Marleen van de Vijver Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? 24 uur per dag 7 dagen per week C 0800 - 4444 000 kijk ook op maandag 3 februari 2014 23 Kort na het overlijden van onze moeder en oma hebben wij nu ook afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame vader en opa Zoutelande, 22 juli 1927 t Westkapelle, 31 januari 2014 Wij zijn dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend Nel en Theo Maarten en Stephanie Bas Jan en Marianne Jeroen Stefan Johanna Correspondentie adres: Rookstraat 3, 4361 BB Westkapelle Op donderdag 6 februari om 11.00 uur nemen wij afscheid van hem tijdens een bijeenkomst in restaurant 'Kasteel van Batavia', Zuidstraat 143, 4361 AH Westkapelle. De begrafenis vindt plaats omstreeks 12.15 uur. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd restaurant. Wij bedanken dokter Heijmans en de medewerkers van Zorgstroom en Zeeuwse Zorgmensen voor de liefdevolle verzorging van onze vader, olt Wij ontvingen het droeve bericht dat is overleden onze zwager en oom weduwnaar van Willemina Lievense Huib Lievense t en Kee Lievense-Verhulst Neven en nichten Westkapelle, 31 januari 2014 Bedankt voor alles! Jan en Sharon Erik, Johanna en Danielle Westkapelle, 31 januari 2014 We zullen nog altijd grapjes met je maken, we zullen samen door het stille landschap gaan. Nu je onze handen niet meer aan kan raken, raak je onze harten nog duidelijker aan. De Heer is mijn Herder. Verdrietig omdat wij hem nu al moeten missen, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend tijdens zijn actieve leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa in de leeftijd van 82 jaar. Waarde: Jannie de Vlieger-Allewijn Waarde: Rianneke en Theo, Stefan Papendrecht: Han en Wilma, Sjoerd, Daphne 2 februari 2014 Parkzicht 8, 4414 AG Waarde De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 7 februari om 14:00 uur in de Hervormde kerk te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis-plaatsvinden op de Algeméne Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in dorpscentrum MeerWaarde, Mauritsstraat 4-6, gelegenheid tot condoleren en samenzijn. We schrijven jouw naam. Was je maar hier. Woorden in ons hoofd. Tranen op papier. Sjoerd, Daphne en Stefan. Heden overleed onze geliefde zwager en oom Jan de Vlieger, echtgenoot van Jannie de Vlieger-Allewijn. Ali Allewijn Han en Nellie Allewijn-Kok Peter en Marga, Nadine, Lisa Kruiningen, 2 februari 2014 Overweldigd door de grote belangstelling en het medeleven van u allen, betoond na het overlijden van mijn lieve vrouw, (schoon)dochter, onze (schoon)zus en tante willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. 'Voor altijd in ons hart. Rannel de Cock Luda van de Vijver - de Poorter Harry en Miranda, Tamara, Pascal en Anton Eddie en Chantal, Iris en Bas Paul en Ester, Timo en Laura Ferdinand de Cock Mariëlla de Cock Vogelwaarde, februari 2014 In je hart wonen mensen, die daar helemaal thuis zijn. En die daar blijven wonen, ook als ze er niet meer zijn. Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-maii pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 23