M M Familieberichten fj| dlensenlinq.nl üi/a/Jsilsrj M 22 maandag 3 februari 2014 Wilhelmina van den Broeke-Schoolmeester sinds 27 september 2001 weduwe van Pieter van den Broeke Magdalena Jantje IJkema - Zwier Lenie Arjan Brouwer Antheunis Cornelis Tissink Anton Anton Tissink Anton Tissink Anton Tissink Anton Anton Tissink Rudolf Joseph Marie Speckens Marina Nijssen-Biersteker sinds 1982 weduwe van Pieter Nijssen Dina Rijk-Raas sinds 28 juli 1976 weduwe van Joannes Rijk kijk ook op Rustig en aan het eind van haar krachten is, na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum Cleijenborch te Colijnsplaat, van ons heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder in de leeftijd van 93 jaar. Woubrugge: Jan en Janny Aranta en Ronald Joris en Chantal en achterkleinkinderen Veenendaal: Ad en Lenie Harry en Jolanda Johnny en Samantha Jeroen en achterkleinkinderen Colijnsplaat, 1 februari 2014 Correspondentieadres: Castor 49, 3902 SC Veenendaal De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 6 februari om 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Kortgene. Na de begrafenis is er in Zorgcentrum Cleijenborch, Dr. Maasstraat 4 te Colijnsplaat van 14.00 - 15.00 uur gelegenheid tot condoleren. "Mijn leven is afgerond. Ik heb goede tijden gehad en minder goede. Het is goed zo. Lenie Vandaag hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve zus, schoonzus en onze lieve tante Sinds 1989 weduwe van Rienk IJkema. Retranchement, Tholen, 1 november 1921 31 januari 2014 Uit aller naam: Ingeborg Cornelis - Zwier Correspondentieadres: Oosterland 9 4617 MG Bergen op Zoom De uitvaartdienst, welke zal worden voorgegaan door Ds. K. de Jong, zal plaatsvinden op donderdag 6 februari om 13.30 uur in de Opstandingskerk, Het Kant 1 te Houten. Voorafgaande aan de dienst kunt u vanaf 13.00 uur een laatste groet aan haar brengen. Tevens is er dan gelegenheid tot uitsluitend schriftelijk condoleren. Na de dienst in de kerk zal de crematiedienst in besloten kring plaatsvinden. Zij die geen kaart hebben ontvangen, hopen wij op deze wijze te bereiken. Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze buurman Wij zullen ons Arjan herinneren als een betrokken en enthousiaste medebewoner. We wensen zijn ouders, familie en bekenden sterkte bij het verwerken van dit verlies. Simon, Mery en Henk van Noort Edwin en Anita Verschuur Leni en René Wondergem Suus Hartman Jaap van Zaltbommel Rixta en Henk Pelt Buurtschap Havenzicht Goes, 30-01-2014 Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn man, onze trotse vader en opa Grijpskerke, 16 september 1934 Wemeldinge, 31 januari 2014 Wij zullen hem herinneren als een fijne, behulpzame man die altijd voor iedereen klaarstond. M. Tissink-Koens Paul Marjolein Frank, Erwin Annet en Reinier Mark, Twan, Peter Benjamin en Suzanne Giny Een speciaal woord van dank voor het verzorgend personeel van Thuiszorg Allévo, voor de liefdevolle aandacht aan hem besteed. Wilhelminastraat 60, 4424 BD Wemeldinge De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op donderdag 6 februari om 11:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd zijn we, na het bericht van het overlijden van de nestor en organisator van het "Stratentoernooi Wemeldinge" We zullen zijn kleurrijke aanwezigheid zeker gaan missen. Organisatie teamleiders en deelnemers Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze teamleider. Tot op het laatst bleef hij geïnteresseerd in zijn tëam. Johan en Annie Arie en Lia Wim Christel Theo en Jolanda Peter en Nathalie Monique en Scott Heden bereikte ons het bericht dat ons lid is overleden. Wij wensen familie en nabestaanden sterkte in deze moeilijke tijden. Wij zullen hem herinneren als een actief lid welke altijd voor onze club klaar stond en zullen zijn persoon en inzet missen. B.V. Scheldezicht Achter de tranen van verdriet schuilt de glimlach van herinnering. We zullen je nooit vergeten, Wij wensen Ria, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Van de familie Wisse en het personeel van Hotel Eetcafé Smits in Wemeldinge. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft. Hij heeft zich vele jaren voor onze boogschutters vereniging ingezet en wij verliezen in hem een trouw bestuurslid. Wij wensen Ria, zijn kinderen en familie veel sterkte toe. Bestuur en leden Sint Andries/ Jacoba van Beieren combinatie Bedroefd, maar ook dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom Vlissingen 25-03-1931 t Zoetermeer 30-01-2014 Familie Speckens Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde en dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve moeder en altijd meelevende oma en overoma in de leeftijd van 98 jaar. Yerseke: Dignus en Jolande Nijssen-Spijkman Yerseke: Paula en Adri van Damme-Nijssen Haamstede: Lina en Wim Muilwijk-Nijssen Kapelle-Biezelinge: Annie van Riet-Nijssen Hans van Riet (in liefdevolle herinnering) 's-Gravenpolder: Lea Neels-Nijssen Lou Neels (in liefdevolle herinnering) Goes: Gerda en Kees Louwerse-Nijssen Tilburg: Rinus Nijssen (in liefdevolle herinnering) Twanny Nijssen-Roestenburg Klein- en achterkleinkinderen Yerseke, 1 februari 2014 Correspondentieadres: D.M. Nijssen Molendijk 40 4401 NL Yerseke De rouwdienst wordt D.V. woensdag 5 februari om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Beetje bij beetje heb je ons verlaten. Je zei al een poosje niet zo veel, maar pakte onze hand, en we voelden de band. De moeder, oma van vroeger was je niet meer. maar nu je voorgoed bent heengegaan, zeggen we dank voor wat je voor ons hebt gedaan. Verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mede dat na een kortstondig ziekbed rustig is ingeslapen onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder *7 september 1925 - f 2 februari 2014 's-Heerenhoek: Corrieen Sjaakvan Eijkeren-Rijk Goes: Richard en Anja Daphe, Mirthe Roosendaal: Marco en Marika Krijn 's-Heerenhoek: Johan en Sandra Rijk-Boonman Marvin en Lesley Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum 'De Kraayert', voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Emmastraat 9,4453 CE 's-Heerenhoek. De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 6 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Williebrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op het R.K. kerkhof achter de kerk. Na de begrafenis is er in 'De Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 22