i i i Geniet van het buitenleven a molenaar i Cavak lanceert nieuw seizoen met Fiimldeaz ZEELAND 19 F GOES - De stichting Cavak voor amateurfilmers geeft vanavond in 't Beest in Goes de aftrap voor een nieuw seizoen van Filmstarz. Dit programma biedt ambitieuze filmers de kans een korte film te maken. Dat wil zeggen: te werken met eerr cast en crew, het hele pro ces van filmmaken doorlopen en toewerken naar een première in clusief sterren op de rode loper. De avond in 't Beest heeft als titel Fiimldeaz en is bedoeld voor ie dereen die mee wil doen aan Film starz, maar die nog geen idee heeft, nog onzeker is over een idee of voor wie tips wil over de verdere uitwerking van een idee. In het eerste uur wordt daar een workshop over gegeven. Ook wordt de deelnemers verteld hoe ze een film goed kunnen 'pit- chen', ofwel kort en bondig een idee moeten uitleggen. De uiteindelijke filmpitchronde van FilmStarz wordt gehouden op zaterdag 15 maart. FilmldeaZ vanavond in 't Beest is van 19.30 tot 22.00 uur. TOT €500,- KORTING Bel gratis 0800 - 27 40 400 voor een vrijblijvende proefrit bij u thuis Ja, stuur mij de gratis brochure over scootmobielen Verhaal van Jacob hoedt de kudde In het Zeeuws Museum in Middelburg hangt het schil derij 'Jacob hoedt de kudde van Laban' (olieverf, 1642 van Francois Ryckhals). Don derdag 6 februari om 16.00 uur wordt een 'Verhaal op zaal' over dat schilderij ver teld. Naast het werk van Ryckhals hangen er meer werken van Zeeuwse schil ders uit de Gouden Eeuw. Voor meer info, kijk op: www.zeeuwsmuseum.nl Poëzie in het Ledeltheater Edmond van den Bussche en Johan Meesters zijn de initiatiefnemers achter een poëtische avond in het Le deltheater in Oostburg. Woensdag 5 februari, zaal open om 19.30 uur. De twee initiatiefnemers treden op en Wilfried Vanneste en Tijs van Bragt. Er is ook een open podium voor streekbe- woners om eigen gedichten of korte verhalen vaor te dra gen. Moortgats passie voor de Schelde In Gallery Maritime is de expositie met werk van de Belgische marineschilder Ronny Moortgat te bezichti gen. Een reeks van kleine aquarellen van Moortgat vor men het panorama van de Schelde, Moortgats passie. Sinds de jaren 80 legt hij met enige regelmaat het aan zicht van de vaartocht naar de Antwerpse rede vast. Ga lerie open van dinsdag t/m zaterdag van 12.00 tot 18.00 uur aan de Gortstraat. Undercoveroperatie in American Hustle In het kader van 'Film by the Sea door het jaar" wordt vandaag, aanvang 20.00 uur in CineCity Terneuzen Ame rican Flustle vertoond. In Vlissingen draait de film dinsdag om 14.00 en 19.30 uur. American Hustle is de nieuwste film van met een Oscar genomineerde regis seur David O. Russell (Silver Linings Playbook). Het gaat over de befaamde 'Abscam' undercoveroperatie van de FBI eind jaren '70. MAANDAG 3 FEBRUARI 2014 niet weglopen I Simone Adriaanse, Barbara Kouwijzer en Larissa de Keijzer in Het geheugen van water, foto Matthias Hoekman Profiteer deze week van leeftijdskorting. Ontvang €5,- korting per levensjaar!* [J Bekijk de video op molenaarscootmobielen.nl/video Als je ouder wordt kun je vaak wat minder, maar meestal kun je meer dan je denkt. Het glas is halfvol, niet half leeg. Zo zien wij dat graag. Molenaar, want zo heten wij, helpt u graag om zoveel mogelijk te blijven doen wat u het liefst doet. Trek er weer op uit om te genieten van het buitenleven bijvoorbeeld. U kuntweer gaan en staan waar u wilt. U doetzelfweer uw boodschappen of geniet van een kopje koffie bij een vriend of vriendin. Met een scootmobiel van Molenaar kiest u voor de hoogste kwaliteit en de beste service voor een laagste prijs. Molenaar adviseert u graag wat de beste oplossing voor u persoonlijk is. Opvouwbare scootmobielen Goedkoopste van NL Past in elke kofferbak Nu v.a. 399,- Geldig bij aanschaf van een vaste scootmobiel. Niet geldig i.c.m. andere acties. Naam Dhr O MeVr0 Adres Postcode Plaats Vaste scootmobielen Stabiel veilig Voor lange afstanden Nu v.a. 1890,- Gratis uitgebreide brochure? Boordevol informatie en tips Bel 0800-27 40 400 Gratis thuisadvies Bel.0800 - 27 40 400 Winkels bij u in de buurt Di t/m vrij van 10-18 uur-za van 10-17 uur. Best Eindhoveriseweg 30 Capelle a/d IJssel Hoofdweg 4 Roosendaal Oostplein 17a Wateringen Gravenzandseweg 28 Molenaar bevindt zich in een Prominent winkel. Bekijk www.molenaar.nl voor de actuele collectie per showroom Telefoon E-mail wkOó_Ml„pzc Zonder postzegel naar: Molenaar, Antw. nr. 506, 8070 VB Nunspeet www.molenaar.nl Tel 0800-27 40 400 info@molenaar.n| MIDDELBURG OOSTBURG MIDDELBURG VLISSINGEN GGN GERECHTSDEURWAARDERS Uit een exploot van t.k.-gerechtsdeurwaarder A.M. Christ-Caljouw d.d. 29-01-2014 blijkt, dat t.v.v. de Stichting l'Escaut Woonservice, geves tigd te Vlissingen aan HANNAH IRENE ROLANDE MOREAU, geboren op 10-09-1993, zonder beken de woon- of verblijfplaats, is betekend het door de Kantonrechter te Middelburg gewezen vonnis van 11-12-2013, waarbij bevel is gedaan om binnen 14 dagen daarna de onroerende zaak gelegen te Vlissingen aan de Van Dishoeckstraat 362 te verlaten en te ontruimen, bij gebreke waarvan de gerechtelijke ontruiming zal plaatsvinden op 05-03-2014 te 09:00 uur. Tevens is er bevel gedaan tot betaling van een som geld binnen twee dagen daarna. Van dit exploot kan H.I.R. Moreau een afschrift krijgen op één van onderstaande adressen. GGN Gerechtsdeurwaarders Dam 2 Westsingel 132 4331 GJ Middelburg 4461 DR Goes 088-3314700

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 19