smuriiim Colofon 0 dlensenlinq.nl Familieberichten !anii!tebericliten Louwerus Willem Krijger kijk ook op Met liefde hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootopa echtgenoot van Catharina Suzanna Adriaanse Meliskerke, 1 maart 1931 Goes, 28 januari 2014 Goes: Cathrien Krijger - Adriaanse Den Haag: Lowi en Kathrin Ilja Larissa en Joachim Walter en Mandy, Lana Irina Nieuwehorne: Magda en Maarten Hanver Sorenta Marinda Hoek: Adriaan en Hanneke Carina Martijn en Sandra, Siem Middelburg: Corrien en Pim Mare Thomas Jasper Heijningen: Hans en Jolie Janne Leiden: Karin en John Nadine Remy Rotterdam: Liesbeth en Edwin Nena Jasmijnstraat 9,4461 NN Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 1 februari tussen 10.15 en 10.40 uur in de Oosterkerk, Bergweg 88 te Goes. Aansluitend vindt de afscheids- dienst plaats om 10.45 uur. Na de dienst zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats, Geldeloo/epad 30 te Goes. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. -geen bezoek aan huis - Louw Krijger Louw Krijger Getroffen zijn wij door het plotselinge overlijden van Ab Klippel Ab was sinds 1 februari 1977 in waterschapsdienst en werkzaam als medewerker beheer en onderhoud in werk gebied Zeeuws-Vlaanderen. Wij hebben Ab gekend als een betrokken medewerker. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel troost en sterkte toe in de komende tijd. Het dagelijks bestuur van waterschap Scheldestromen mr. drs. A.J.G. (Toine) Poppelaars dijkgraaf mr. drs. J.A. (Joan) de Visser secretaris-algemeen directeur Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het plot selinge overlijden van onze collega Ab Klippel Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Ondernemingsraad en Ambtelijk Georganiseerd Overleg van waterschap Scheldestromen Koos de Ridder - Daane 30-01 -.2013 30-01-2014 RAMON WONDERGEM Voor altijd in ons hart 1 maart 1963 Rian Aalbregtse 30 januari 2013 Pa en Ma Marijke en Elsa Anita en Sander Willekeen Jan Maurice, Justin V-J w donderdag 30 januari 2014 39 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze geliefde zwager en oom. Arnemuiden Adrie Adriaanse in herinnering) Jans Adriaanse-Kusse Biggekerke Suus Bimmel-Adriaanse Jan Bimmel Middelburg Leen Adriaanse Riet Adriaanse-Wigard Vlissingen Jan Adriaanse Ditty Adraanse-de Vos Grijpskerke Koos Vlieger-Adriaanse Adrie Vlieger (in herinnering) Maassluis Kees Adriaanse Joke Adriaanse-v/d Putte Meliskerke Johan Adriaanse Nel Adriaanse-Davidse Neven en Nichten 28 januari 2014 Onverwachts is overleden onze buurman Jarenlang (bijkans 50 jaar) maakte hij deel uit van de bewoners van de Jasmijnstraat. Wij wensen zijn vrouw Cathrien en hun kinderen veel sterkte toe, deze dagen en verder, als zijn plaats voorgoed leegblijft. fam. Murre fam. Verhage fam. Hoogerland Floris de Vos fam. Remijn Goes, 28 januari 2014 fam. Vermeulen fam. Kraamer fam. Visser fam. Knieriem fam. Kamps Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve tante Wij zullen haar missen Middelburg: Johan Ie Roy en Wieke van Weperen Jenna en Jildau Culemborg: Djuri Vermeulen Eindhoven: Lonneke Vermeulen Culemborg: Rowan Vermeulen Oost Souburg: Peter en Ella Wagemakers Breda: Han en Janine Daane Oosterhout: Rene en Nicole Daane Oost Souburg: Ben en Weng Daane In liefdevolle herinnering Een jaar van vallen en opstaan Een jaar van hard en stil verdriet Een jaar van weten wat pijn is Een jaar van eeuwig gemis Corry Willy Iwan Vincent Laura Sam Jorge c": V :s' Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vrager iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. P-mail pzcfamiiieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonliné.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 39