tfysrisdsUi Colofon Familieberichten (J) (T1ensenlinq.nl Koos Fluijt X V Camiel de Bakker Lieve Opa Arthur van Dongen Ad Koole Carla Roelandt - Mangnus Carla Roelandt-Mangnus Elizabeth Pieternella Liezebeth van Zeele-Schroers René van Zeele Elisabeth Maria Nijssen - Scheele Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? C 0800 - 4444 000 amilieberichten kijk ook op dinsdag 28 januari 2014 3^ De strijd is gestreden, je ogen vallen dicht, voor ons blijft in herinnering je vriendelijk gezicht. Veei te vroeg, maar omringd door liefde, is in ons bijzijn overleden mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Marie de Clippelaar in de leeftijd van 75 jaar. 26 januari 2014 Bossestraat 125 4581BC Vogelwaarde Marie Patrick en Sylvia Romy, Demi Miranda en Jürgen Boris De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Rust Zacht Romy, Demi Tot ons verdriet hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze geliefde schoonzoon, zwager en oom echtgenoot van onze dochter, zus en tante Ingrid de Nijs en (stief)vader van Zico Capello en Anna van Dongen. Hij is maar 54 jaar geworden. Wij hebben veel bewondering voor zijn geweldige wilskracht tot het einde toé en zijn blijvende inzet voor zijn familie en vrienden ondanks zijn slopende ziekte. Wij zullen hem missen. Terneuzen H.P.J. de Nijs M.M.T. de Nijs-de Smet Wolphaartsdijk Brigit en Ron Steven en Nadine Erwin Vogelwaarde Karin en Jos Kris Maaike Miquelle t HulstMargot Job Fieke Heikant Veerle en Peter Anique en Joost Femke en Sjoerd - Luca Daniël en Shirley Renske Malden, 25 januari 2014 Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons erelid Lid in de orde van Oranje Nassau Zijn koninklijke onderscheiding was een erkenning voor de vele jaren van belangeloze inzet voor de imkerij op Schouwen-Duiveland en daarbuiten. In hem verliezen wij een lieve vriend en collega. Wij wensen de familie sterkte met dit verlies. De afdeling Schouwen-Duiveland van de Nederlandse Bijenhoudersvereniging. Maarten v.d. Valk, voorzitter ]ac. Rens, secretaris Ons bereikte het trieste bericht dat onze oud-medewerker is overleden. Ad was een zeer betrokken collega, die met zijn toewijding en passie voor de agrarische sector een grote bijdrage heeft geleverd aan de opbouw van onze Agrarische Afdeling. Wij wensen zijn echtgenote, (klein-)kinderen en overige familie veel sterkte toe. Directie en medewerkers ABNAMRO Bedrijven.Zeeland "Mijn leven is nog lang niet af. Ik heb nog zoveel plannen. Met intens verdriet maar trots op hoe ze haar ziekte heeft gedragen; en in dankbaarheid voor alles wat ze ons heeft gegeven, moeten wij afscheid nemen van mijn lief, onze mama, mijn dochter en onze zus Kloosterzande, 18 augustus 1961 Spijkenisse, 24 januari 2014 Spijkenisse; Theo Roelandt Marijn Wijnand Kloosterzande: Lisa Mangnus - van Denderen Ossenisse: Gerard Mangnus Judith Valckx De Olmen 32,- 3203 AD Spijkenisse Op zaterdag 1 februari 2014 is er vanaf 11.10 uur gelegenheid tot afscheid nemen, gevolgd door de crematieplechtigheid in de aula van crematorium "De Ommering", Oprelseweg 3 te Spijkenisse. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer. Diep bedroefd en veel te vroeg moeten wij afscheid nemen van onze schoonzus en tante vrouw van onze broer Theo en moeder van onze neven Marijn en Wijnand. Onze jaarlijkse familiedag heeft vanaf nu een lege plaats, maar in ons hart is Carla altijd bij ons. BEDANKT VÖOR WIE JE VOOR ONS WAS Hooglanderveen; Chiel en Annie Sluis: Johan en Rita Sas van Gent: Carolus en Els Hulst: Nico en Sonja neven en nichten Roelandt Te mogen leven is bijzonder Het lijkt zo gewoon Maar 't is een wonder. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is heengegaan onze moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Zij overleed op 19 januari 2014 in de leeftijd van 85 jaar. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Familie Vercruijsse-van Zeele, Vijverlaan 3, 4511 XM Breskens De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. "Ik heb een mooi leven gehad maar mijn lichaam wil niet meer, het is genoeggeweest...." Op de leeftijd van 98 jaar, 11 maanden en 15 dagen 15 overleden onze moeder, schoonmoeder, oma, ovérgrootmoeder, zus en tante weduwe van M.J. Nijssen Axel, 11 februari 1915 Terneuzen, 26 januari 2014 We zullen haar erg missen.... Apeldoorn: Terneuzen: Middelburg: Tilburg: Terneuzen: Oud Beijerland: Jaap en Paulien Nijssen-Talacoea Nathalie, Marjolein Karei en Ingrid Nijssen-v. Akkeren Miranda en Arno Tristan, Jochem Mark en Jeanine Chloë, Enzo Henk en Wilma Nijssen-Blick Jasper en Emke Niels en Renée Cor en Hanneke Nijssen:Willems Janneke Sloek-Scheele Piet en Marie Scheele-de Beer Onze bijzondere dank gaat uit naar de "meisjes van de thuiszorg" voor de uitstekende verzorging bij haar thuis en de verzorgsters van "De Blide", haar laatste 2 maanden. Correspondentieadres: K.M. Nijssen, Schuttershof 39 4537 BS Terneuzen Onze moeder, schoonmoeder, oma, overgrootmoeder, zus en tante is thuis opgebaard alwaar gelegenheid is tot bezoek na overleg mei de familie. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 31 januari om 14.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Voorafgaand is er gelegenheid tot afscheid nemen van 13.30 tot 13.50 uur in het crematorium. Na de plechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren -in de condoleanceruimte van hei crematorium. "Ze hield van witte en rode bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week r.'.' Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voorplaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Eer fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen, iédere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon I 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 61