Iia, dt Yto^o I Lekker knutselen bij Burgje Boven Kindercoach Marian Buijs helpt je vérder Je leven weer op de rails met DOK 018 Nieuw in Zeeland: de Esteck bodyscan Op Sturm en Dekker kun je altijd bouwen.. 550 m2 ideeën voor keuken en sanitair d Onderstaande bedrijven met een sterke binding met uw regio laten u graag en met gepaste-trots voor en achter de schermen meekijken. Ook interesse om te adverteren op deze pagina? Bel voor informatie naar: f088) 0133 S95 Burgje Boven 1 Wie op zoek is naar een leuk, betaal baar adres voor een mooi cadeau of hobby artikel, moet beslist eens naar Burgje Boven gaan. De cadeau- en hobbyshop is 2013 van start gegaan en stond voorheen bekend als Burgje Bovenmode. Eigenaresse jannie Kristelijn: "Wij hebben een leuk assortiment cadeau artikelen en echte Zeeuwse souvenirs. Daar naast is een deel van de winkel inge ruimd voor hobby artikelen." In het hobbygedeelte staat een gro te werktafel waar groepen tot acht personen lekker kunnen knutselen. "Wij hebben een leuke aanbieding. De aanvrager van het feestje hoeft niet zelf te betalen, dus dat scheelt mooi in de prijs." Ook worden er workshops gegeven voor info kijk op facebook burgje.boven. Iedere mid dag is er bovendien 5 euro kinder knutselen met foamklei. ;,Heel leuk om te doen en je wordt er niet vies van. Alles wat je nodig hebt, is een voorwerp en je eigen fantasie... "Ook volwassenen zijn welkom". Burghse Ring 1 j 4328 LK Burgh-Haamstede E: jannievroegop@live.nl T: 0111-652986 Marian Buijs helpt het leven van kinderen-weer op de rit te krijgen. De kindercoach begeleidt kinderen in de basisschoolleeftijd met pro blemen op sociaal en emotioneel gebied. Na Marians behandelingen kunnen kinderen hun problemen beter hanteren en krijgen ze meer zelfvertrouwen. Het eerste bezoek is thuis. "Op die manier kan het kind in zijn/haar ver trouwde omgeving aan mij wennen. Vervolgens komt het kind naar mijn praktijk en werken we, in een veilige en ontspannen sfeer." Problemen waar kinderen tegenaan lopen zijn bijvoorbeeld gepest worden, weinig zelfvertrouwen, faalangst, hoogge voeligheid of verlegenheid. De behandelingen zijn maatwerk. „Ik luister goed naar wat het kind zelf aangeeft. Met behulp van crea tief materiaal, spelvormen en meer cognitief gerichte trainingen hêip ik het kind z-ijn eigen kwaliteiten en mogelijkheden te ontdekken. "Ma rian heeft ook speciale trainingen voor faalangst en hooggevoelige kinderen ontwikkeld. Labyrint is gevestigd in Middelburg en in het Paramedisch Centrum Goes. "Een groot voordeel is dat ik jarenlang op een basisschool heb gewerkt. En mede daardoor de taal van het kind herken." Marian geeft regelmatig lezingen over kindercoaching. www.labyri ntzeela nd.n Dok 018 is een behandelcentrum met verschillende disciplines. De doelgroep bestaat uit kinderen en jongeren van nul tot achttien. Dok 018 bestaat twee jaar en is ge vestigd in Koudekerke en Kapelle. Kinderen, jongeren én hun omge ving staan centraal in de behande lingen. Het team bestaat uit DOK i8 's kinderfysiotherapeuten Gert Dedel en Amber Smits (tevens docente lichamelijk opvoeding), kinder-en jeugdpsychoioge Carly van Velden en maatschappelijk werkster Irene van de Giessen van Convalescent Talent, met herstelgroepen voor jon geren en hun ouders. Verder wordt samengewerkt met fitnessinstruc teurs van Doen en met huisartsen of specialisten. Cliënten hebben bijvoorbeeld chronische vermoeid heid, overgewicht of astma. Gert Dedel: "Wij kijken niet alleen naar de klacht zelf, ook naar licha melijke, sociale en psychologische factoren. Ons specialisme is ge- dragsgeoriënteerd werken.- Cliën ten kunnen vaak niet meer goed functioneren in het dagelijks leven, op school of op de sport en komen 'daardoor in een negatieve spiraal. Ze dénken dat ze veel dingen niet kunnen. Wij doorbreken dat gedach- tenpatroon. Door onze behandeling de rails," KËÈÉf www.doko18.nl 1 Theo Splinter werkt al twaalf jaar als therapeut vanuit zijn praktijk in Oost-Souburg. "Ik werk volgens de klinische psycho-neuro-immunolo- gie. Een jonge wetenschap die zich bezighoudt met de invloed van de emoties en het zenuwstelsel op het immuunsysteem en het hormonale systeem. Het onderzoekt de wis selwerking tussen alle organen en orgaansystemen en tussen de mens en zijn omgeving. Daaruit volgt be- ductie een scherp tarief voor de bodyscan met gratis voedingsadvies en meridianenmeting." Theo behandelt diverse klachten. "Bijvoorbeeld diabetes 2, hormona le klachten, darmklachten, concen tratie- of slaapproblemen, AD(H) D, PDD-Nos, migraine, autisme en depressie. Dankzij de expertise op het gebied van Brain, Body en Food gaan wij deze klachten te lijf. Gehele of gedeeltelijke vergoeding door ziektekostenverzekeraars en lid van NFG en MBOG. PCS-Neurofeedback, praktijk voor Brain, Body Food Amstelstraat j 43S8RI Oost-Souburg Tel: 0118-637374 wegings- voedings-, en supplemen tenadvies." Nieuw is de EsTeck bodyscan, een ge- zondheidscheck op maat die het gehele lichaam binnen 10 minuten doormeet op de meest belangrijke punten." Deze grondige, betrouwbare analyse geeft lichamelijke conditie, levens stijl, werking van hersenen, orga nen en spier- en zenuwstelsel weer. Momenteel hebben wij ter intro- Een traditioneel sloopbedrijf met een moderne inslag. Zo omschrijft mede-directeur/eigenaar André Verheijke zijn onderneming Sturm en Dekker. Met 55 jaar ervaring, 45 medewerkers en drie vestigingen (Oostkapelle, Middelburg en Goes) is het bedrijf een belangrijke speler in de provincie Zeeland. Opdrachtgevers zijn onder meer particulieren, woningbouwverenigin gen, nutsbedrijven, aannemers, de industrie en diverse overheidsinstan ties. "Een groot deel van onze werk zaamheden bestaat uit traditioneel sloopwerk. Bijzonder is dat we ook nog steeds ambachtelijk handwerk uitvoeren. Maar we zijn wel degelijk met onze tijd meegegaan. Zo doen we ook in gebruikte bouwmaterialen, zijn we actief in bodemsanering, puinrecyding en asbestsanering." Sturm en Dekker is voor aile werk zaamheden gecertificeerd volgens de strenge wet- en regelgeving die door de overheid en de sloopbranche wordt vereist. "We zijn ook lid van de Vereni ging van Sloopaannemers de VERAS. Ons credo is: Slopers om te bouwen. Slopen is weldegelijk een vak..." "IJzersterk punt van ons is dat we direct klaarstaan als een klant een probleem heeft. De klant kan altijd op ons bouwen... Ander kenmerk is dat we fatsoenlijk, sociaal en recht door zee zijn." www.sturmendekker.nl Bij Van de Breevaart Keuken en- sa- nitairspeciaalzaak vind je ruim 550 vierkante meter inspiratie voor keu kens, sanitair, schuifkastsystemen, vloeren en bijzonder tegelwerk. Persoonlijk contact, service en ga rantie staan voorop. Peter van de Breevaart: "Wij bieden een eerlijk en deskundig advies zodat de klant precies die keuken of badkamer krijgt die bij hem past." De keuken- en sanitairspecialist in Halsteren biedt een totaalconcept. Keuken, badkamer en woonkamer vormen in de visie van Van de Bree vaart een gezamenlijke woonbeleving. Klanten worden in hoge mate ont- zorgd. „Wij verzorgen alle werk zaamheden van sloopwerk tot het verleggen van leidingen, van stuc- en tegelwerk tot de montage van de complete nieuwe keuken of badkamer." In de showroom doet de klant in spiratie op aan de hand van nieuwe materialen en technieken, diverse stijlen en de laatste trends. Naast exclusieve producten zijn er scherp geprijsde basiskeukens. In de showroom is ook een mooie col lectie authentieke tegels aanwezig. Kijk hiervoor ook op: www.tegelgalerie.nl. www.vdbwonen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 39