Jacobus Fluijt Koos echtgenoot van Helena Kloet f 2008 IK - Familieberichten Dvsrlsüïn 301 dinsdag 28 januari 2014 'ükoo'op jfiensenlinq.nl Koos Fluijt Rens de Klerk Gillis Dellebeke Arthur van Dongen ingrid de Nijs Rens de Klerk Rens de Klerk Hendrik Haveman Henk Haveman Henk Haveman Henk Haveman Ina van Hoorn-Bruynzeel Heden bereikte ons het bericht dat overleden is onze oud-collega Lily Cornelis Lily was vele jaren aan onze school verbonden als docente Frans. Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens directie en medewerkers van het Scheldemond College H.f. van Arenthals, bestuurder-rector Mondia Scholengroep E.J.A. Fagg, locatiedirecteur Scheldemond College Onze vriend de bomenspecialist is overleden. Gillis maakte deel uit van onze "Bosbouwersclub". We zullen hem, zijn inbreng en humor missen bij onze jaarlijkse reünie. Wij wensen Ina en de kinderen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies Pannerden Boudewijn en Gerdi van der Kroon Zevenaar Hans en Thea Schouls Kapel Ie Toon en Erica Smits Meerkerk Nico en Marian Mulders Verdrietig over het verlies, maar dankbaar voor de goede herinneringen, berichten wij u dat na een werkzaam leven is overleden onze lieve vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader 19 december 1924 Roosendaal en Nispen 124 januari 2014 Goes Lid in de orde van Oranje - Nassau Vlissingen: Han en Thea Fluijt - Koops Natascha en Herman Anna, Ben, Bas Christiaan Bruinisse: Ad en Dian Fluijt - Lambert Dominique Esther en Rob Rob Oosterland: Trudy en Paul Greefhorst - Fluijt Alexander en Laura Linda Zierikzee, St. Domusstraat 23 Correspondentieadres: Dr. Schutterstraat 25,4307 BP Oosterland De afscheidsdienst zal gehouden worden vrijdag 31 januari om 13.30 uur in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk. Met verdriet hebben wij kermis genomen van het overlijden van ons erelid Lid in de orde van Oranje Nassau më gi§ Zijn koninklijke onderscheiding was een erkenning voor de vele jaren van belangeloze inzet voor de imkerij op Schouwen-Duiveland en daarbuiten. In hem verliezen wij een lieve vriend en collega. Wij wensen de familie sterkte met dit verlies. De afdeling Schouwen-Duiveland van de Nederlandse Bijenhoudersvereniging. Maarten v.d. Valk, voorzitter jac. Rens, secretaris Tot ons verdriet hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze geliefde schoonzoon, zwager en oom echtgenoot van onze dochter, zus en tante en (stief)vader van Zico Capello en Anna van Dongen. Hij is maar 54 jaar geworden. Wij hebben veel bewondering voor zijn geweldige wilskracht tot het einde toe en zijn blijvende inzet voor zijn familie en vrienden ondanks zijn slopende ziekte. Wij zullen hem missen. Terneuzen H.P.J. de Nijs M.M.T. de Nijs-de Smet Wolphaartsdijk Brigit en Ron Steven en Nadine Erwin Vogelwaarde Karin en Jos Kris Maaike Miquelle t HulstMargot Job Fieke Heikant Veerle en Peter Anique en Joost Femke en Sjoerd - Luca Daniël en Shirley Renske Malden, 25 januari 2014 In liefde met elkaar verbonden Voor altijd in ons hart Tot ons groot verdriet hebben wij na een moeilijke, oneerlijke en niet te winnen strijd afscheid moeten nemen van mijn allerlief ste man, onze lieve en toegewijde Vati Schoonhoven, 11 november 1951 Kloetinge, 24 januari 2014 37 Jaar heel gelukkig getrouwd met Hennie Hennie de Klerk - Termorshuizen Elmer Roderick Simon Vestdijklaan 25 4481 DM Kloetinge Rens is bij ons thuis. Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op donderdag 30 januari tussen 11.00 en 12.00 uur in het uitvaart centrum, Bachweg 2 te Middelburg. Rens zijn afscheid vindt aansluitend plaats in de aula van het uitvaartcentrum om 12.15 uur. Na het afscheid wordt Rens in kleine kring begeleid naar het crematorium te Middelburg. Afgelopen weekend ontvingen we het verdrietige bericht dat onze collega op 24 januari 2014 is overleden. Rens was ruim 41 jaar werkzaam bij de Belastingdienst. We verliezen in Rens een zeer gewaardeerde collega en een heel fijn mens. We wensen Hennie, Elmer en Roderick veel sterkte bij de verwerking van dit grote verlies. Collega's van de Belastingdienst Wij ontvingen het trieste bericht dat ons clublid na een ziekte van bijna 1 jaar, op de veel te jonge leeftijd van 62 jaar, is overleden. Rens herinneren wij als iemand die zeer gezond leefde. Veel bewegen, wandelen en fietsen en vooral tennissen waren zijn grote passie. Helaas bleek dat geen garantie voor een lang leven. Wij wensen Hennie, Elmer en Roderick heel veel sterkte toe met de verwerking van dit grote verlies. Bestuur en leden TV De Goese Maan Ik zal er zijn Een boog in de wolken als teken van trouw, staat boven mijn leven, zegt: Ik ben bij jou! In tijden van vreugde, maar ook van verdriet, ben ik bij U veilig, U die mij ziet. Op zondag 26 januari 2014 is mijn lieve man, onze vader, opa en onze Henk Thuis gekomen in zijn hemelse woning. Wij zijn dankbaar voor alles wat hij ons heeft gegeven, opgelucht dat zijn strijd nu voorbij is, maar verdrietig omdat wij hem nu al moeten missen. Lieneke Haveman-de Voogd David en Rowena Cathalijne en Daaf Sam, Zoë, Eton Jakob Christine I Jsselstraat 64 4335 KD Middelburg Henk is opgebaard aan de IJsselstraat 64 te Middelburg waar u afscheid van hem kunt nemen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 1 februari om 10.30 uur in de Gasthuiskerk aan de Lange Delft 94 te Middelburg. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats aan de Noord- weg te St. Laurens. Na de begrafenis is iedereen welkom in de Gasthuiskerk. Als u bloemen wilt meebrengen ging Henk zijn voorkeur uit naar witte bloemen. Rick Derk Kirsten Na een ernstige ziekte is van ons weggenomen mijn lieve schoonzoon, onze zwager en oom Wij wensen Lieneke en de kinderen veel kracht en sterkte toe. Ma de Voogd-Louws Ria en Henderik Corbijn Christa en Bram van Belzen Janneke de Voogd Erica en Jeroen de Lang Neven en nichten Middelburg, 26 januari 2014 Banckertstraat 10 4335 GZ Middelburg Een liefelijk land is voor mij uitgemeten. Psalm 16, vers 6a (NBV) In dat geloof en vertrouwen is in Gods liefde opgenomen onze vriend Wij wensen Lieneke, de kinderen en verdere familie kracht en sterkte toe. Henken Flora Kees en Wilmy Rob en Annette Ernst en Christien Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Echtgenoot van onze collega Lieneke Haveman-de Voogd, medewerker bij SVRZ locatie Veere, de Egelantier. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar Lieneke, haar kinderen en familie. Wij wensen hen veel sterkte en kracht toe het verlies te dragen. Namens de cliënten en medewerkers SVRZ locatie De Egelantier Peet Kruidenier locatiemanager Gabrielle Davits en Rien Heijboer, directie SVRZ Wanneer leven lijden wordt, is sterven een gewin. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzuster Laura van Tiggele-van Hoorn Adrie van Hoorn-van Liere

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 30