I I i 1 1 i I t Colofon osiuiMifh» PP - lilJsniüfiiiiii Wilhelmina Maria Joanna Driedijk - Raaijmakers Mien amilieberichten (j| (Ilensenlinq.nl maandag 27 januari 2014 familieberichten I 23 -V Henk van den Bogaard Lena Jansen Henk van den Bogaard Jacob Cornelis Lauer Jaap Jacob Cornelis Lauer MAA TJELOUWERSE Ivonne Cecilia Bogaert ELZA ROTTIER IN LIEFDEVOLLE HERINNERING 27-01-2009 Lieve Ida 27-01-2014 Er gaat géén dag voorbijdat ik niet aan je denk. Het verdriet en 't gemis, is het ergste wat er is. Maar toch moet je weten, dat ik je nooit zal vergeten. xxx Aad Verdrietig, maar met dankbaarheid terugkijkend op de liefde en hartelijkheid waarmee zij ons omringde, hebben we afscheid moeten nemen van onze moeder, oma en overgrootoma weduwe van Hubregt Johannes Driedijk 16 april 1922 23 januari 2014 Wolphaartsdijk: Wout Driedijk 's-Heerenhoek: Tinie Driedijk Klein- en achterkleinkinderen De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op woensdag 29 januari om 12.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand is er van 11.30 tot 11.50 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in bovengenoemde aula. Aansluitend is er gelegenheid voor samenzijn en condoleance in de koffiekamer van het rouwcentrum. We nemen in kleine familiekring afscheid van haar in het crematorium. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' t.a.v. Familie Driedijk Postbus 12, 4430 AA 's-Gravenpolder We zouden samen opgaan, hebben we elkaar beloofd. En als het donker wordt en we de weg kwijtraken of als onder het lopen mijn hand uit de jouwe glijdt dan wacht ik op je en als ik achter raak wacht dan op mij. Na een jarenlange zeer moedig gestreden strijd en een dappere poging om te proberen toch nog enkele jaren extra van het leven te mogen genieten, heb wij helaas veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overgrootvader echtgenoot van Wamel, 6-6-1927 t Terneuzen, 24-1-2014 SluiskilL. van den Bogaard-Jansen Zaamslag Ina van den Bogaard en Piet den Hamer BrasschaatRudy en Ann Philippine: Ronald en Sandra Kaelo, Kyana Louisastraat 13 4541 AV Sluiskil De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 29 januari om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Op dinsdag 28 januari is er, van 19.00 uur tot 19.30 uur, gelegenheid om afscheid van Henk te nemen in het uitvaartcentrum. Wij willen dr. H.B. Haerens, dr. S. Joris, de medewerkers van 'Zorgsaam Thuis' afd. Sluiskil en de medewerkers van Hospice Terneuzen, bedanken voor de liefdeyolle verzor ging van mijn man, onze vader, opa en overgrootvader Opgewekt en zorgzaam. Nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen en hebben wij na alle fijne jaren die we samen mochten beleven met verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, onze lieve papa, opa en opaatje In de leeftijd van 77 jaar. Jean Lauer-Verweij Helma en Wim Diana en Jan Irene Ruud en Petra Rob en Poula John Klein- en achterkleinkinderen Onze bijzondere dank gaat uit naar al het personeel van Buitenrust voor de goede en liefdevolle verzorging aan hem gegeven. Middelburg, verpleegcentrum Correspondentieadres: Overloperhof 26 4337 GW Middelburg "Buitenrust", 24 januari 2014. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 30 januari om 10.15 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 10.00 tot 10.10 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren van de familie in de ontvangkamer van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Uit onze familiekring is weggenomen onze broer, zwager en oom Jaap Vlissingen - P.K. Hoek - Lauer J.A. Hoek Nieuwdorp - C.J. van den Broeke-Lauer B. van den Broeke in herinnering Neven en nichten Afgelopen donderdag overleed mijn schoonzus en onze tante gehuwd geweest met Kees Peene f 1986 Riet Louwerse en kinderen Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.fartiilieberichtenonline.nl Zwaar werden de digen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht. Zo ben je langzaam moegestreden uit ons midden weggegleden. En na een moeilijke strijd uit je lijden bevrijd. In haar eigen huis, omringd door haar dierbaren, is aan haar laatste reis begonnen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, zus en schoonzus Yvon in de leeftijd van 75 jaar. Terneuzen: Theo en Karin Baert-Wieland Britt Terneuzen: Joop Baert Marcelle Huigen Terneuzen: Marleen en Lion Holswilder-Baert Hulst: Fam. A. Bogaert Kloosterzande: Fam. H. Dobbelaar-Bogaert Terneuzen. 24 januari 2014 Zeven T riniteitsstraat 15 Correspondentieadres Churchilllaan 15 4532 JA Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 30 januari om 14.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Hughersluys 22 te Terneuzen. Voor aanvang van de plechtigheid kunt u van 13.30 tot 13.50 uur de naaste familie persoonlijk condoleren, en is er nog gelegenheid om persoonlijk afscheid van Yvon te nemen. Na afloop is er een samenzijn in de koffiekamer van het uitvaartcentrum. De crematie vindt in stilte plaats. Onze dunk gaat uit naar Dr. Heibels en Dr. de Laat, naar Thuiszorg ZorgSaam, en naar de medewerkers van het Hospice Terneuzen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, hopen wij u middels deze aankondiging te bereiken. Wij danken U hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder, schoon moeder en oma Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en aile blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Frans Van Daele Rosita en Luc Liesbeth en Jelle Hulst, januari 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 23