-*• OyarJadan m Ina van Hoorn - Bruynzeel Ina van Hoorn - Bruynzeel Anj es Doolaege-van Hooff 22 I familieberichten maandag 27 januari 2014 fïlensenlinq.nl Pieternella Janna Schrier - Wabeke Ina van Hoorn Johannes Boone -Hannes- Ken Hem in al uw wegen, en Hij zal uw paden recht maken. Spreuken 36 Bedroefd-om haar heengaan, maar dankbaar dat ze zo lang bij ons mocht zijn, delen wij u mee dat na een zorgzaam en liefdevol leven, door de I leere uit het midden van haar geliefden is weggenomen onze onvergetelijke moeder, oma, overoma en zuster Hendrika Maatje Tange-Potter sinds 16 april 1985 weduwe, van Adriaan Tange in de leeftijd a n 91 jaa r. Nijkerkerveen: Maddy en Tom Zoeteweij-Tange Lianne Karin enTeunis, Alberto, Marit, Deanne, Tessa Yerseke: Wim en Nel Tange-de Winter Arjan Emi en Sander, Roos Vera Yerseke: Mina Tange Ardjan en Anita, Aaron (in liefdevolle herinnering)Dani Richard en Marliza Yerseke: Piet (in liefdevolle herinnering) en Elly Tange-Peij pers Arno en Ülga, Robin, Kris facky en janine, Ricardo, faylinn Biervliet: JanenlnaTange-Butler Michael Edwin en Eveline Dennis en Joy Sas van Gent: Lein en Ingrid Tange-de Vetter Grtwin Yerseke: Sjaak en Marian Tange-Kruijsse Danny en Inge Marcel Middelburg: Adri en Edith Tange-Roelse Bodine Justine Goes (Ter Weel): Jan Potter Goes, 25 januari 2014 Zorgcentrum Ter Weel Correspondentieadres: Jan Lievenslaan 2 4401 SJ Yerseke Onze moeder en oma is opgebaard op het adres Jan Lievenslaan 2 te Yerseke, waar woensdag 29 januari van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. De rouwdienst wordt D.V. donderdag 30 januari om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condo leren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel te Goes, a f deling De Mooije Staak, voor de goede en liefdevolle verzorging. Johannes Dingenis Marinus Verschuure Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze dierbare vriend Hans Verschuure Wij wensen Nel en haar familie veel sterkte toe. Jennie Schunselaar Gerard Schunselaar in herinnering Wim en Paula Goudswaard 25 januari 2014 Wij zijn verdrietig omdat de vader van onze huisgenoot Marijn is overleden Meneer Verschuure We wensen Marijn en zijn familie veel sterkte toe. Namens iedereen die woont en werkt in 'de Spaier" te Zoutelande Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van Vele jaren was Anjes bestuurslid en zeer actief in onze vereniging als vrijwilligster en jeugdbegeleidster. Wij wensen Patrik, Martijn en Patrick alle sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Bestuur en leden V.V. R.l.A-.-W Westdorpe, 25 januari 2014. Anjes Na een mooi en zorgzaam leven is rustig en vredig van ons heengegaan, onze lieve tante sinds 2004 weduwe van Gerard Schrier Vlake, 30 april 1921 Middelburg, 24 januari 2014 Zij was een hartelijke, optimistische en energieke vrouw Wij zullen haar missen. Jozien Jung -Schrier Maarten Jung Wij willen de medewerkers van Zorgstroom hartelijk bedanken voor de betrokkenheid en goede verzorging van onze tante. Correspondentieadres: Valkenierstraat 62 2694 BP's Gravenzande De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden op de begraafplaats te Kortgene. Geen bloemen Geen bezoek aan huis. i H Optimistisch tot het laatste Niet moeilijk maken voor je naasten Gesloopt door al je krachten Bleef je op betere dagen wachten Wij waren jouw lust en je leven Maar er is je geen tijd meer gegeven Jij streed vol moed en kracht Lieve schat, rust nu maar zacht Het is goed geweest Nivoe, Nivoe 18 december 1942 - Kapelle -125 januari 2014 KapelleJan van Hoorn Bergen op Zoom Annet en John en de Keesjes Bergen op Zoom Pim en Annemarie Roxanne en Benny Remy Wessel Moolhoekstraat 25, 4421 GG Kapelle Het nemen van afscheid van Ina is mogelijk op dinsdag 28 januari van 19:00-19:30 uur Rouwcentrum Peter Butler Maalstede la te Kapelle De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 30 januari om 14.30 uur Crematorium Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg Gelegenheid tot het condoleren is vanaf 15.45 uur "De Vroone" C.D. Vereekestraat 74 te Kapelle Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons is geweest, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Janny en André Corrie en Freek Jo Koos en Hans Netty (t) neven en nichten Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Ina. Buurtvereniging de Moolhoek Na een laatste moeilijke tijd en afnemende krachten is van ons heengegaan mijn geiiefde man, onze altijd meelevende vader, opa en overopa Geboren: 11-1-1932 te Kruiningen Overleden: 20-1-2014 te Kapelle Jannie Boone - Kosten André en Lia Boone Jimmy en Ilse, Sem, Tess Marlon Natasja en Jeroen Paul en Lia Boone Verönique en Arian, Keano, Xavi Dennie Jos en Hanneke Boone Amy Iris Roy Boone en llona Wisse Nijssen Ramon Justin Larissa Maalstede 9,4421 ED Kapelle Pa is op zijn verzoek in besloten kring gecremeerd. Indien Gij zelf niet medegaat, Doe ons van hier niet optrekken. Exodus 33: 15b Thuisgehaald, mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader en opa Hans Yerseke, 15 juli 1928 t Middelburg, 25 januari 2014 Nel Verschuure-Wisse Marjan Verschuure Maurice Dykstra Lev Ruben Noah Niek (in liefdevolle herinnering) Nicolette Verschuure Nathan en Daphne Matt en Anne Fleur Jesse Naomi Marijn Verschuure Fazantenhof 140 4332 XT Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op woensdag 29 januari van 09.45 tot 10.45 uur in het wijkgebouw 't Bolwerk, Verwerijstraat 51 te Middelburg. Aansluitend is om 11.00 uur in de Oostkerk, Oostkerkplein te Middelburg de dienst waarin we danken voor het leven van Hans. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. We hebben het fijn gehad Stichting JongerenplaSa Westdorpe

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 22