Blijf zelfstandig en mobiel nu399/ 1890, ZEELAND 19 Wervingsactie Film by the Sea voor fbts-vriend The Opposites als lokaas voor de Kunstbende 'K. tef [e.ml schreven. Leuk toch, die mystiek erom heen." De klavecimbel mag in'deze mu ziekstukken niet vergeten wor den, merkt Vermeulen op. Ar- naud De Pasquale zei daarover eerder: „Als klavecinist ben je in deze muziek multifunctioneel. Met de linkerhand speel je de bas- lijn en met de rechter een solopar- tij die gelijkwaardig is aan die van de gamba." De Pasquale en Boulangers breng en de zachte volle klank van de gambaviool en het snelle 'tinke- Sf lende geluid' van de klavecimbel samen, vast zoals Bach het be doeld had. „Zij voeren enkele van Bach's mooiste gambasonates op voor dit oudere instrument", vindt Susanne Vermeulen. VLISSINGEN - The Selfish Giant wordt vanavond om 20.00 uur in CineCity Terneuzen vertoond. Morgen in Vlissingen, om 14.00 en 19.30 uur. Het Britse drama is het speelfilmdebuut van Clio Bar- nard. De film werd al bekroond met het Europa Cinemas Label voor Beste Europese Film tijdens het filmfestival in Cannes. Film by the Sea (fbts) is een cam pagne begonnen om nieuwe Vrienden te werven. Vrienden van fbts ontvangen kortingen op de wekelijkse fbts-voorstellingen door het jaar, bij de galaopening en bij voorstellingen/activiteiten s tijdens het festival. Er zijn nu 1250 mensen Vriend van Film by the Sea. Wie nu Vriend wordt of ie mand Vriend maakt, krijgt - zo lang de voorraad strekt - een dvd van de film Zondig in Zeeland. Opvouwbare scootmobielen Vaste scootmobielen Zelf uw boodschappen doen Super comfortabel geveerd! Ergonomisch gevormde stoel Er op uit zonder moe te worden 6 modellen! MIDDELBURG - Wie zich uiterlijk woensdag voor de Kunstbende Zeeland inschrijft, maakt kans op vrijkaarten voor het concert van The Opposites op 31 januari in Het Arsenaaltheater in Vlissin gen. Inschrijven voor Kunstbende is gratis en kan via www.kunst- bende.nl The Opposites staan symbool voor de hedendaagse jon gerencultuur. Ze hebben al eerder opgetreden bij een van de voor rondes van de Kunstbende. Kunst- bende is een landelijke wedstrijd voor jong, creatief talent, waar- voor in iedere provincie een voor ronde wordt gehouden. De voor ronde in Zeeland is 13 april in De Mythe in Goes. Deelnemen kan in acht verschillende categorieën waaronder taal, fashion, theater performance, film animatie, DJ, expo, muziek en dans. Gratis thuisadvies Bel 0800 - 27 40 400 Winkels bij u in de buurt Di t/m vrij van 10-18 uur-za van 10-17 uur. Best Eindhovenseweg 30 Capelle a/d IJssel Hoofdweg 4 Roosendaal Oostplein 17a Wateringen Gravenzandseweg 28 Molenaar bevindt zich in een Prominent winkel. Bekijk www.molenaar.nl voor de actuele collectie per showroom www.molenaar.nl Tel 0800-27 40 400 info@molenaar.nl MAANDAG 27 JANUARI 2014 in ere vrijdag 31 jan, 20.00 uur Vlissingen, Grote of Sint-Jacobskerk. Sonates voor viola da Gamba van Bach, Buxte- hude, Schenck en Kühnel. Lucile Boulanger en Arnaud de Pasquale, treden vrijdagavond op in de Sint Jacobskerk in Vlissingen. 'hr Genoemde prijzen zijn exclusief 89,- bezorgkosten. Niet geidig i.c.m. andere acties. 3, stuur mij de gratis brochure over scootmobielen Naam 7Dhr MeVr Adres. Postcode Plaats - V_ 1 Telefoon E-mail- wko5_Mi _pzc Zonder postzegel naar: Molenaar, Antw. nr. 506, 8070 VB Nunspeet Altijd en overal mobiel Voor binnen en buiten Pastin iedere kofferbak Ook in de trein en vliegtuig Klik-klaaren rijden maar! Elders Normaal Excl. mand en armleggers Elders 3490,- Normaal 2-9*90- Ontdek de grootste collectie welzijnsproducten. Bel 0800 - 27 40 400 voor een gratis brochure! Opvouwbare scootmobielen. Altijd en overal mobiel! Vaste.scootmobielen.ange afstanden? Geen probleem! Het kopen van een scootmobiel is een belangrijke keuze. Het aanbod is groot en er zijn veel zaken waar u op moet letten bij uw keuze. Het is daarom belangrijk om u goed te laten informeren. Wij helpen u hier graag bij. Wist u bijvoorbeeld dat gemeenten vanaf 1 januari ditjaar scootmobielen hergebruiken en tevens een hogere eigen bijdrage vragen? Molenaar heeft al nieuwe scootmobielen vanaf €399,-. U rijdt dus al heel voordelig een nieuwe scootmobiel, helemaal van uzelf. Bel 0800 - 27 40 400 voor meer informatie of een gratis vrijblijvend thuisadvies.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 19