üyerJadan Familieberichten 0 Hlensenl1nq.nl 381 www.pzc.nl vrijdag 24 januari 2014 Johannes Danckaert Jan Johanna Josina Sterrenburg - van Laar Rose-Marie van Huffel Rose-Marie van Hüffel Ad Koole Adriaan Boudewijn Trees de Waal-van Meelen Johanna Jannetje Flipse-van Houte Johanna Jannetje van Houte Eddy Frans Maria de Potter Lid in de orde van Oranje - Nassau kijk ook op Als tranen een trap kunnen bouwen en herinneringen een brug dan klommen wij hoog naar de hemel en nemen wij je gewoon mee terug... Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven hebben wij, kort na het overlijden van ma, afscheid moeten nemen van onze lieve pa en opa sinds 1 januari 2014 weduwnaar van Maria Franciesca Dankaert-Haulez Hij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Breskens: Brigitta en Lucien van den Broecke-Danckaert Lucien en Chrisje, Kevin, Astrid Bianca, Malika, Giovanni SintJansteen: Rosita Danckaert Yorick Yoeri LaikasV Hulst: Joke Danckaert in liefdevolle herinnering 19 januari 2014 Henri Dunantstraat 13, Sint Jansteen Correspondentieadres: Plein de Mate 19, 4564 CG Sint Jansteen De crematieplechtigheid heeft in stilte plaatsgevonden. En nu nu je er niet meer bent niet tastbaar toch zie ik je nog voel ik je nog Na een slopende ziekte heeft, voor hem en voor ons veel te vroeg, van het leven en zijn liefsten afscheid moeten nemen, m'n liefste lief, onze liefdevolle papa en geweldige en vrolijke opa 11 april 1946 21 januari 2014 Vol van verdriet zijn wij Wij dragen zijn liefde en geest voor altijd in ons mee man van: Lonneke Koole-van Es vader van: Nadja Koole en Timufin Mühürdaroglu Wander en Tanja Koole-Veenendaal Chaïm en Suzan Koole-Knol opa van: Tristan en Levi Mühürdaroglu Isa Koole Sven Koole Vesting 19 4388 WJ Oost-Souburg Wij nemen afscheid van Ad op dinsdag 28 januari om 12.30 uur tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er van 14.00 tot 16.00 uur gelegenheid tot condoleren en samenzijn in strandpaviljoen Panta Rhei, Nolledijk 1 te Vlissingen. Wij hebben met droefheid kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaarde vrijwilligster mevrouw Trees was vrijwilligster in het koor van Antonius te Kloos- terzande. Ze was een enthousiast en positief koorlid. We hebben Trees gekend als een trouw en vriendelijk persoon binnen het vrijwilligerswerk. Wij wensen haar familie veel sterkte toe. Raad van Toezicht, Raad van Bestuur, medewerkers, cliëntenraden en vrijwilligers van Stichting Curamus Tot onze diepe droefheid, maar dankbaar omdat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve, zorgzame moeder en oma weduwe van Jacobus Flipse sinds 14 februari 1998 in de leeftijd van 89 jaar. Kruiningen: ferry en Ineke Flipse-Sinke Marco en Jolanda Mariska en Michiel Charina en Johann Daniëlle en Leander Rens en Janine Feije en Sietse Klundert: Els Fljpse en Jan de Rooy Angelique en Jan Daan Wilco en Maura Kruiningen: Karin en Peter Nieuwenhuyzen-Flipse Mark en Mieke Nick Goes, 23 januari 2014 Zorgcentrum Ter Weel. Correspondentieadres: J.f. Flipse Marie Curiestraat 8 4416 CZ Kruiningen De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 28 januari om 11.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Hansweertse- straatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze grote dank gaat uit naar doktoren, verplegend en verzorgend personeel en medewerkers van Ter Weel te Goes, afd. Schenge2. Bedroefd delen wij u mede dat in de leeftijd van 89 jaar is overleden onze geliefde zus, schoonzus en tante Weduwe van J. Flipse Krabbendijke: Goes: Waarde: Oostdijk: Kapelle: Hardingsveld: Yerseke: Overbeeke-van Houte N.M. Overbeeke A. Murre-van Houte J. Murre M.J. van Houte J.A. van Houte-Dees G. Boone-van Houte f. Boone in herinnering W. Sinke f. de Waal W. de Waal-de Bel f. van Burg C. van Burg-Pauwe Neven en nichten Wij gedenken ook in liefde, aan hen, die haar zijn voorgegaan. 23 januari 2014 De Heer is mijn Herder. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, nam de Here tot Zich mijn innig geliefde vrouw en onze lieve zorgzame moeder Amersfoort, 21 maart 1948 t Middelburg, 21 januari 2014 Peter Sterrenburg Rob Paul Irene en Bram Zilvermeeuwstraat 25 4332 DE Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op zaterdag 25 januari van 14.00 tot 14.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst, voorafgaande aan de begrafenis, wordt gehouden op dinsdag 28 januari om 13.00 uur in Aula 1 van begraafplaats Rusthof, Dodeweg31 te Leusden. Voor de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12.45 tot 12.55 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kortstondige ziekte is overleden onze lieve mama en oma Zij overleed op 21 januari 2014 in de leeftijd van 62 jaar. Tilburg: Dieter Dobbelaar en Elwin Bekers Terneuzen: Renata Dobbelaar en RobbyVerberkmoes Marino, Julia Correspondentieadres: coöperatie DELA uitvaartcentrum Van der Maelstedeweg 102 b, 4561 GV Hulst U kunt afscheid nemen van Rose-Marie in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op zondag 26 januari van 14.00 tot 14.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 27 januari om 10.30 uur in de aula van het crematorium. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve (schoon)zus en tante Thea en Piet Mirjam en Eric, Jéns, Lars ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Verdrietig delen wij u mede dat wij onverwacht afscheid hebben moeten nemen van mijn man, onze vader, mijn schoonvader en onze opa Echtgenoot van Annie Josephina Maria de Kind A Sintjansteen, 27 mei 1938 t Gent, 21 januari 2014 Sintjansteen: Annie de Potter-de Kind Oostvoorne: Patrick en Connie Deborah en Mike Daniëlle en Jeroen Sintjansteen: Chantal, Rowan Correspondentieadres: Jos Everaardstraat 39,4564 CL Sintjansteen De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 27 januari om 16.00 uur in de aula van het crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst vanaf 15.00 uur in de Lobeliazaal van het crematorium, waar nog gelegenheid is voor een laatste groet. Na afloop van de plechtigheid nodigen wij uit voor persoonlijk condoleren in de koffiekamer van genoemd crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 72