Catalogus Grohe nu ook voor consument Zo veilig mogelijk je woning verhuren WONEN 3 Hoofdstraat 41Kortgene Welke kraan of welke douche is het beste? Klanten, architecten, in stallateurs en ontwerpers gebrui ken de internetpagina's van Hans- grohe om uit het enorme aanbod met een paar muisklikken de voor hen juiste producten te selec teren. De badkamer- en sanitair- specialist uit het Zwarte Woud heeft nu zijn online productcatalo gus voor consumenten en vakpart ners volledig vernieuwd en ge bruiksvriendelijk gemaakt. Naast een snelstart in het productover zicht vinden gebruikers op de ver nieuwde webpagina's een nieuw design met video's, zoom-, filter en sorteerfuncties, productaanbe velingen, een productvergelijking en een intuïtieve gebruikersgids. Het gewenste product kan met be hulp van de nieuwe filterfunctie worden gevonden: hier worden filters gebruikt zoals de in het pro duct toegepaste technologie, toe passingsgebieden, stijlrichting of kleuren. Wie bijvoorbeeld waarde hecht aan water- en energiebespa rende producten, kan alleen de met Hansgrohe EcoSmart-techno- logie uitgeruste producten laten weergeven. Veel mensen die een nieuwe wo ning hebben gekocht, lukt het niet hun oude woning snel te verkopen. Daardoor hebben ze dubbele woonlasten, die vaak niet lang opgebracht kunnen worden. Het tijdelijk verhuren van de oude woning is dan een oplossing en voorkomt finan ciële problemen. Maar aan ver huur zijn specifieke risico's ver bonden. Tijdelijk Twee Wonin gen vult haar zekerheidspakket in samenwerking met DAS aan met een speciale rechtsbijstands- verzekering voor deze groep hui zenbezitters. 'Huurders die de huur niet betalen, schade aan de woning veroorzaken, de gehuur de woning als wietplantage be nutten: het zijn allemaal voor beelden die geregeld voorkomen en die voor de nodige conflicten zorgen', aldus Geert van Eijk van juridische en financiële dienst verlener DAS. DAS werkt voor deze dienstverlening samen met TTW (Tijdelijk Twee Wonin gen). TTW helpt huizenbezitters om de periode van dubbele woonlasten veilig te overbrug gen. VRIJDAG 24 JANUARI 2014 Object: Woning in voormalig bankgebouw. Vraagprijs: 500.000 euro kosten koper. Perceeloppervlakte: 775 m2. Inhoud woning: 387 m3. Begane grond: Hal, woonkamer, open keuken, hobbykamer, badkamer, slaapkamer, bijkeuken, toilet Eerste verdieping: Eigen ingang, hal, toilet, bibliotheek, 2 kamers, badka mer. Makelaar: Mark Faasse, NVM Makelaar, 06-55336745. Voordelen: Verschillende bestemmingen zijn mogelijk; het huis is licht en ruim. Nadelen: Te groot voor twee personen; veel schoonmaakwerk. Nico Vlaming aan zijn bureau op de benedenverdieping, foto's Marcelle Davidse De bibliotheek op de eerste verdieping. Ina Vlaming in het trappenhuis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 43