0 mensenlinq.nl Familieberichten LAV- V :m w En nu, wat verwacht ik, Here? mijn hoop, die is op U. Diep verslagen delen wij u mede dat geheel onverwachts is overleden onze lieve levenslustige moeder, oma en over grootmoeder Maria Sofia Martina Spruijt-Stolker Ria Sinds 12 september 2005 weduwe van Lou Spruijt Driebergen-Rijsenburg, 4 december 1936 t Gapinge, 22 januari 2014 Oost-Souburg: Letty en Piet Versluis-Spruijt Arnoud en Eline Tristan Saskia en Bestoun Bezhan, Daniyar Middelburg: Sander en Hendrieke Spruijt-Harmens Jonathan Lydia en Richard Hanna en Thijs Amersfoort: Jaap en (anneke Spruijt-den Boer Zoutelande: Kees Spruijt Groot-Abeele: Lourens Spruijt Middelburg: Marian en Gert-Jan van Dijk-Spruijt Rick, Laura Oost-Souburg: Jan-Hendrik Spruijt Rosita Kalloe Stephany Dorpsstraat 46 4352 AD Gapinge Ria is thuis opgebaard. Er is daar gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op dinsdag 28 januari van 19.00 tot 20.30 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op woensdag 29 januari om 13.30 uur in de "Gasthuiskerk" aan de Lange Delft 94 te Middelburg. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Schellachseweg te Gapinge. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in dorphuis "de Spil" aan de Sch'otsehoek te Gapinge. Geen bloemen. Ria Spruijt dl Na een langdurige verzorging in woonzorgcentrum Ter Reede is rustig van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootoma c^ef2/ü/T 't cVe&n/-uMvde>v ^Piaais sinds 2012 weduwe van Leen in 't Veen Capelle aan den IJssel 2 juni 1927 t Vlissingen 21 januari 2014 Onze speciale dank gaat uit naar het team van woning 19 voor de liefdevolle verzorging. Annemarie en Ronald de Pré- in 't Veen Sabrina en Cyriel Kirsten en René lelena, Hedwig Ronald in 't Veen en Els Voskuil Correspondentieadres: Braamstraat 4 4388 CP Oost-Souburg Onze moeder is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Op maandag 27 januari om 12.00 uur nemen wij afscheid van haar in de aula aldaar. De begrafenis zal omstreeks 13.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. De Heer is mijn Herder. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, nam de Here tot Zich mijn innig geliefde vrouw en onze lieve zorgzame moeder Johanna Josina Sterrenburg - van Laar Amersfoort, 21 maart 1948 f Middelburg, 21 j anuan 2014 Peter Sterrenburg Rob Paul Irene en Bram Zilvermeeuwstraat 25 4332 DE Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op zaterdag 25 januari van 14.00 tot 14.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst, voorafgaande aan dé begrafenis, wordt gehouden op dinsdag 28 januari om 13.00 uur in Aula 1 van begraafplaats Rusthof, Dodeweg 31 te Leusden. Voor de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12.45 tot 12.55 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de vrouw van onze collega en meester Peter Joke Sterrenburg Wij wensen Peter en zijn kinderen veel sterkte toe. Namens alle leerlingen, leerkrachten, ouders en Bestuur van Radarschool Zonnewijzer Zonnemaire "Liefde is een uitdrukking van passie. Tederheid is iets anders. Passie verdwijnt op een gegeven moment, terwijl de tederheid blijft. Jacques Brei Na een moeilijke periode in liefde los gelaten. Elly van de Walle-van Oosterhout echtgenote van Peer van de Walle Zij overleed in de leeftijd van 72 jaar. Peer van de Walle Hannelore en Joeri Claessens-van de Walle Yasmineen Job Frederique en Stijn Sophie en Nieck Jean-Pierre en Margot van de Walle-Vermeulen Loïc Lotje en Jasper Hulst, 22 januari 2014 Zoutestraat 18,4561 XB Hulst De herdenkingsdienst wordt gehouden op maandag 27 januari om 10.30 uur in de Basiliek H. Willibrordus te Hulst. Na afloop van de dienst kunt u de familie persoonlijk condoleren. Een speciaal woord van dank aan het verzorgend personeel en Dr. R. de Bakker van De Meander, alsm.ede aan Thuiszorg Zorgsaam. Psalm 13 12 en 13 berijmd Op Zijn tijd heeft de Heere tot Zich genomen mijn innig geliefde man en onze lieve z< >rgzame papa en opa Nicolaas Tramper Niek Vlissingen, 31 augustus 195.1 t Middelburg, 22 januari 2014 MiddelburgCorrie Tramper-Smit Arnemuiden Jaco en Marije Tramper-Pleijte Nick Sem Lisa Kruiningen Marco en Pleuny Tramper-Verhelst Neline Marissa Aagtekerke Theo en Adriana Tramper-Melse Vlissingesesingel 34 4335 GA Middelburg Op zaterdag 25 januari is ervan 16.00 tot 17.00 uur gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. maandag 27 januari om 13.45 uur. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Noordweg te Sint Laurens. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk. Liever geen bezoek aan huis ïeen bloemen "Dan ga ik op tot Gods altaren(Ps. 43:4 berijmd) In Christus ontslapen onze goede, trouwe vriend Niek Tramper Onze wens en bede is dat de Heere Corrie, de kinderen en kleinkinderen troost en de kracht geeft om dit verlies te dragen. Janny en Johan van den Ende Corrie en Sjuul Hollebrandse Annemarie en Jan Labruyère Marianne en Kees-Eric Roelse Middelburg, 22 januari 2014 IN LIEFDEVOLLE HERINNERING 24-01-2009 24-01-2014" Lieve Mama Het gemis is niet te beschrijven Het zal altijd zo blijven Maar spoedig hoop ik je weer te zien Want Jezus komt eraan Liefs Jackie xxx kijk ook op www.pzc.nl vrijdag 24 januari 2014 39 Ps. 39:8 Verdrietig vernam ik het bericht van het overlijden van mijn buurvrouw Ik zal haar missen.... Gapinge: Jaantje Sturm

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 39