Familieberichten (H ITIensenlinq.nl 381 www.pzc.nl vrijdag 24 januari 2014 kijk ook op johanna Jannetje Flipse-van Houte Johanna Jannetje van Houte Jan Grimminck Martin August Gebhardt de heer Gebhardt Eddy Frans Maria de Potter Lid in de orde van Oranje - Nassau Ad Koole Adriaan Boudewijn Ad Koole Ad Ad Koole dl Tot onze diepe droefheid, maar dankbaar omdat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve, zorgzame moeder en oma weduwe van Jacobus Flipse sinds 14 februari 1998 in de leeftijd van 89 jaar. Kruiningen: Jerry en Ineke Flipse-Sinke Marco en Jolanda Mariska en Michiel Charinaenjohann Danielle en Leander Rens en Janine Feije en Sietse Klundert: Els Flipse en Jan de Rooy Angelique en Jan Daan Wilco en Maura Kruiningen: Karin en Peter Nieuwenhuyzen-Flipse Mark en Mieke Nick Goes, 23 januari 2014 Zorgcentrum Ter Weel. Correspondentieadres: J.J. Flipse Marie Curiestraat 8 4416 CZ Kruiningen De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 28 januari om 11.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Hansweertse- straatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze grote dank gaat uit naar doktoren, verplegend en verzorgend personeel en medewerkers van Ter Weel te Goes, afd. Schenge 2. Bedroefd delen wij u mede dat in de leeftijd van 89 jaar is overleden onze geliefde zus, schoonzus en tante Weduwe van J. Flipse Krabbendijke: Goes: Waarde: Oostdijk: Kapelle: Hardingsveld: Yerseke: J. Overbeeke-van Houte N.M. Overbeeke A. Murre-van Houte J. Murre M.J. van Houte J. A. van Houte-Dees G. Boone-van Houte Boone in herinnering W. Sinke J. de Waal W. de Waal-de Bel J. van Burg C. van Burg-Pauwe Neven en nichten Wij gedenken ook in liefde, aan hen, die haar zijn voorgegaan. 23 januari 2014 Bedroefd hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Joop t en Magda Grimminck Jeanne Priem-Grimminck Jenny en Nico Spelier-Grimminck Ferdy Grimminck en Catrien, Agnes t Beppie en Sjaak Priem-Grimminck Neven en nichten We wensen de nabestaanden veel sterkte toe in de komende tijd. Beter de liefde gekend en verloren te hebben dan nooit te hebben liefgehad Omringd door allen die hem lief waren, is na een langdurige ziekte overleden mijn lieve man, onze vader en mijn opa Sen 1.1 rang, 22 juli 1956 t Middelburg, 23 januari 2014 harlotte Gebhardt - Roquas Rachel, Jade Cinn Goudplevierhof 26,4332 CM Middelburg 1 is gelegenheid tot afscheid nemen van Martin op dinsdag 28 januari van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 in Vlissingen. De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 29 januari om 13.00 uur in het crematorium,. Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren in het crematorium. Tot ons verdriet ontvingen wij vanmorgen het bericht dat de vader van ons klasgenootje Cinn is overleden. Wij wensen Cinn en haar moeder heel veel sterkte toe. Wij zullen er zijn voor Cinn. Middelburg, 23 januari Nehalennia Stedelijke Scholengemeenschap leerlingen M2d Gertrude van de Ketterij, mentor Jose Zwigtman, teamleider ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Verdrietig delen wij u mede dat wij onverwacht afscheid hebben moeten nemen van mijn man, onze vader, mijn schoonvader en onze opa Echtgenoot van Annie Josephina Maria de Kind Sintjansteen, 27 mei 1938 t Gent, 21 januari 2011 Sintjansteen: Annie de Potter-de Kind Oostvoorne: Patrick en Connie Deborah en Mike Danielle en Jeroen Sintjansteen: Chantal, Rowan Correspondentieadres: Jos Everaardstraat 39,4564 CL Sintjansteen De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 27 januari om 16.00 uur in de aula van het crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst vanaf 15.00 uur in de Lobeliazaal van het crematorium, waar nog gelegenheid is voor een laatste groet. Na afloop van de plechtigheid nodigen wij uit voor persoonlijk condoleren in de koffiekamer van genoemd crematorium. En nu nu je er niet meer bent niet tastbaar toch zie ik je nog voel ik je nog Na een slopende ziekte heeft, voor hem en voor ons veel te vroeg, van het leven en zijn liefsten afscheid moeten nemen, m'n liefste lief, onze liefdevolle papa en geweldige en vrolijke opa 11 april 1946 21 januari 2014 Vol van verdriet zijn wij Wij dragen zijn liefde en geest voor altijd in ons mee man van: Lonneke Koole-van Es vader van: Nadja Koole en Timugin Mühürdaroglu Wander en Tanja Koole-Veenendaal Chaïm en Suzan Koole-Knol opa van: Tristan en Levi Mühürdaroglu Isa Koole Sven Koole Vesting 19 4388 WJ Oost-Souburg Wij nemen afscheid van Ad op dinsdag 28 januari om 12.30 uur tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er van 14.00 tot 16.00 uur gelegenheid tot condoleren en samenzijn in strandpaviljoen Panta Rhei, Nolledijk 1 te Vlissingen. Wat zullen we je missen... Verdrietig maar dankbaar voor de mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame broer, zwager en oom Ries Koole en Suus Koole Houtekamer -in herinnering- Nel en Wim Jasperse-Koole Sjaak en Mieneke Koole-Lievense Anneke en André Dellebeke-Koole Neven en nichten Oost-Souburg, 21 januari 2014 Weggaan kun je beschrijven als een soort van blijven. Niemand wacht want je bent er nog. Niemand neemt afscheid want je gaat niet weg. (Rutger Kopland) Verdrietig en stil zijn wij bij het overlijden van onze lieve schoonbroer van: loke en John Tineke en Dirk oom en oudoom van: Esther en Frank, Francis en Nina Miel en Carina, Ebba, Noor en Liv Annabel en Gert-Jan, Aisha Levien en Lisa sk Verdrietig zijn wij omdat wij afscheid moeten nemen van onze lieve vriend wilskrachtig ging Ad, gesteund door Lonneke, hun kinderen en kleinkinderen, met zijn ziekte om. Wij voelen het als een voorrecht Ad gekend te hebben. Jolien Folcherts-Broodman Wim Folcherts (in liefdevolle herinnering) Bert, Mascha, Robyn en Lars Gijs en Daniela Oost-Souburg, 21 januari 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38