Verras jouw 6 weken voor slechts 15,- NU €15,- De mediterrane keuken staat bekend om de gevarieerde, kwalitatief goede en verse gerechten. Rijk aan voedingsstoffen, puur en smaakvol. Restaurant Mediterraneo is het juiste'adres voor mediterrane gerechten. Geniet nu samen van een heerlijke soep en pizza naar keuze. VAN 32 ESPAAR Schrijf je nu gratis in op www.sweetdeal.nl Jf§ ©sweetdealzeelnd f facebook.com/sweetdeal.zeeland App Store Geef 6 weken de krant cadeau voor slechts 15,- Ga naar www.pzc.nl/valentijn Met het Valentijn abonnement geef je de krant cadeau en verras je jouw Valentijn met een uniek persoonlijk bericht op de Valentijnspagina in de krant. Jouw Valentijn ontvangt enkele dagen voor Valentijnsdag een brief namens de krant, dat hij/zij de krant cadeau krijgt van een stille aanbidder. Wil hij/zij weten wie deze aanbidder is? Dat staat in de krant van 14 februari! Bereik uw doelgroep Verkrijgbaar in de www.pzc.nl/valentijn Met de PZC bereikt u maar liefst meer dan 165.000 lezers in Zeeland. Gecombineerd met online plaatsingen op onze nieuwssites is dit bereik zelfs meer dan 265.000 personen!* PZC biedt u als ondernemer of opleidingscentrum met het katern Buiten een geweldige omgeving om uw doelgroep te bereiken. Dit kan op diverse manieren afhankelijk van üw behoefte en uw doel. Wilt u meer informatie? Maak geheel vrijblijvend een afspraak met uw accountmanager of neem contact op met Direct Sales regio Zuid 088 - 0139995 of mail naar .adverteren.zeeland@wegenermedia.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 52