mmm mmm Familieberichten OvarJedsn ITIensenlinq.nl Jan amiiteberichten Enige en algemene kennisgev ing Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat moegestreden van ons is heengegaan onze lieve broeizwager en oom Ronald Izaak Daniël van Houte Zuidzande, 13 mei 1953 Goes, 22 januari 2014 Rilland: Betsie en Harry Coremans-van Houte Kees en Angelique, Coen, Linsey, Kelie Harry jr., Keilie Rilland: Sonja ejr Jan van Zweden-van Houte Natasja en Vincent, Bram Astrid en Sander, Owen, Jayden Het Clarahofje Correspondentieadres: Hoofdweg 47,4411 AP Rilland De afscheidsdienst wordt maandag 27 januari om 12.00 uur gehouden in crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Mijn beste maat Ronald, we zullen je missen, John en Lien, Joy Onze dank gaat uit naar de medewerkers van het Clarahofje te Goes voor de liefdevolle verzorging. Met medeleven hebben wij kennisgenomen van het over lijden van mevrouw Sylvia Lawrence-Vane Als een betrokken, zorgzame oma en pleegmoeder bood zij een liefdevol thuis aan haar kleinkind en pleegkind. Wij wensen kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte. Namens alle medewerkers an Juvent en in het bijzonder de afdeling Pleegzorg, Hein Abbing Raad van Bestuur Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Jacob Knuijt echtgenoot van Nel Dellebeke in de leeftijd van 90 jaar. Nieuw- en St. Joosland: J. Knuijt t P. A. Knuijt-van Nimwegen Nieuw- en St. Joosland: A. Knuijt C. Knuijt-Pleijte t Arnemuiden: M. Knuijt A. Knuijt-de Nooijer Ritthem: J. Knuijt C. Knuijt-Enters Goes: I. Barendse-Knuijt J.M. Barendse t Nieuw- en St. Joosland: J. de Nooijer-Knuijt J.P. de Nooijer Neven en nichten 21 januari 2014 Ons bereikte het bericht dat is overleden onze oud-secretaris van onze vereniging Jan Grimminck Het is voor ons onvoorstelbaar dat je er niet meer bent. Bedankt voor je grote inzet van meer dan 40 jaar voor de filatelie. Ons medeleven gaat uit naar Mia en de familie. Bestuur en leden Filatelistenvereniging De Bevelanden CORNELIA SAIJA-SINAY Henk Wolfert 38 donderdag23 januari 2014 hartelijk gefeliciteerd van Piet, Drop en Jopie 1 Korintus 13:13 Dengan jang demikian tinggallah iman, dan pengharapan, dan kasih ketiga perkara ini, tetapi didalam ketiganja itu jang terlebih besar, ialah kasih. Terharu dan penuh kesedihan, karena berpulangnja Mama, Mama Mantu, Nene, Oyang, orang tua kekasih kami bahwa kami beritahukan melalui berita ini: telah meninggal dunia pada tanggal 21 Djanuari 2014, Mama, Mama Mantu, Nene, Oyang jang tertjinta, Zacht en kalm is van ons heengegaan, onze lieve moeder, schoonmoeder en lieve oma. weduwe van Josias Saija eerder weduwe van Johannes Benjamin Malawau Aboru 15-09-1922 Middelburg 21-01-2014 dalam usia 91 tahun in de leeftijd van 91 jaar. Sander Malawau en Nancy Serhalawan Percy Aty en Cees Dekkers-Malawau Ruud en Marjan Saija Hannah en Job, Cèdric, Maire en Frank Boy Saija en Rian Flikweert Daniël, Jordy en Melanie Atje Saija Ella Saija Nina Chris Saija Joshua Correspondentieadres: Simon van Beaumontstraat 6 4336 DT Middelburg. Pelajanan Malam Penghiburan dilakukan pada hari Senin tanggal 27 Djanuari djam 20.00. Dan Ibadah Makburat dilakukan pada hari Selasa tanggal 28 Djanuari pada djam 11.00. Pelajanan kebaktian-kebaktian tersebut dilaksanakan di Rumah Geredja 'Betlehem'. Dan pemakaman berlaku pada djam 14.00 siang di Middelburg. De vertroostingsdienst zal gehouden worden op maandag 27 januari om 20.00 uur in de Molukse Kerk 'Bethlehem' aan de Rijnstraat in Middelburg. De uitvaartdienst zal gehouden worden op dinsdag 28 januari om 11.00 uur in bovengenoemde kerk. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats in Middelburg. Er is gelegenheid de familie te condoleren na de vertroostingsdienst of na de uitvaartdienst. Onze dank gaat uit naar huisartsenpraktijk 'De Vleugelnoot' en naar de medewerkers van Zorgstroom Tabadila voor de liefdevolle verzorging. kijk ook op '"'r J Groot is de leegte en het verdriet na het zo onverwachte overlijden van We verloren in hem een lieve man, vader, opa en zoon. Toch hebben uw hartelijk meeleven en belangstelling na zijn overlijden en uw aanwezigheid tijdens de begrafenisplechtigheid ons bijzonder goed gedaan en gesterkt in het verdriet. Hartelijk dank daarvoor. Ha Wolfert- Riemens Hendrik en Athina, Kiley Mevr. F. Wolfert-Scheele Hoek, januari 2014. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamüieberichten@wegenermedia nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familiëberichtenonline.n!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38