t t Familieberichten ff) mensenljnq.nl Ü!/srl3il3ii V 3° I woensdag 22 januari 2014 Johannes Adrianus Grimminck Jan Johannes Wilhelmus Haselager Joop Johannes Hoogerwerf Willy Edmond Marin Willy Marin Bedroefd delen wij u mee dat door de HEERE uit ons midden is weggenomen onze lieve moeder, oma en. overoma Elisabeth de Nood-Riemens sinds 5 oktober 1986 weduwe van Cornelis de Nood in de leeftijd van 91 jaar. 's-Gravenpolder: P.J.C. Hoogesteger-de Nood A.Hoogesteger Putten: W. Mol-de Nood J. Mol Yerseke: P. Baaij-de Nood C. Baaij Kerkweri'e: C. Mol-de Nood B. Mol 's:Gravenpolder: P. de Nood C. de Nood Guiljam Klein- en achterkleinkinderen Kerkwerve, 20 januari 2014 Correspondentieadres: Kerkweg 13,4321 AB Kerkwerve De rouwdienst zal worden gehouden D.V. zaterdag 25 januari om 10.00 uur in de 'Elimkerk', Langeweg 61 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 11.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in de 'Elimkerk' gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Bedroefd zijn we, nu op 91-jarige leeftijd overleden is onze lieve oma en overoma Elisabeth de Nood-Riemens Ans en Dick Annelies en Cornelis Carolien en Jan-Willem Andries Daniëlle en André Peter t Niels Mathilde Ronnie en Jantine Angelique Anthoinette Ronald Elma en Sjaak John Nathalie Petra en (an Collin Aron Naline Lindy Alfred Anita en Alfred Michelle Debora Naomi Nathan Jolinda Aline llona Elise en Lennard Shirani Rylan Jack en Maria Anthonie en Corina Jordian Livia Liset en Nico Agnetha en Jacco Boas Eric en Emmely Corne en Corina Annelin Carlijn Renske Arjan en Mayke Jolanda en Han 20 januari 2014 Verdrietig geef ik u kennis van het, volkomen Onverwacht, overlijden van mijn lieve levenspartner sinds 2001 weduwnaar van Catharina Adriana Grimminck - Verbart 's-Heerenhoek, 22 februari 1936 t Goes, 20 januari 2014 Mia Slabbekoorn 20 januari 2014 Hornikswei 55, 4464 AT Goes De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 24 januari om 10:30 uur in de R.-K. kerk van de Heilige Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend zal omstreeks 12:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in het rouwcentrum aan het Geldeloozepad 20. Lenie van Leeuwen Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, maar bedroefd om zijn heengaan geven wij u kennis van het overlijden van onze vader en grootvader In de leeftijd van 82 jaar Henk en Marjoes Henk Marijn Joep Bram Piet en Lucienne Johan en Sabine Nina Maxime 21 januari 2014 Noorddijk 34 4311 GW Bruinisse De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 24 januari om 15.00 uur op de begraafplaats Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren van 16.00 uur tot 19.00 uur, in "Durps'uus Molenstraat 52 te Bruinisse. Een moeder sterft altijd te vroeg al wordt zij nog zo oud Je bidt dat God haar sparen zal omdat je van haar houdt. Als de dagen knellen gaan, zij ziek wordt, moe en benauwd bid je dat God haar halen zal omdat je van haar houdt. In haar vertrouwde omgeving is thuis rustig ingeslapen mijn lieve echtgenote, onze lieve, zorgzame ma, oma en overgrootmoeder Paula Maria de Burger echtgenote van Ludovicus Inghels in de leeftijd van 90 jaar. St. (ansteen: L. Inghels St. lansteen: Cecile en Willy Dobbelaer-Inghels St. Jansteen: Richard en Mariene Inghels-Rijckaert Ken en Fanny, Lene, Niels Joeri en Anja, Sam St. Jansteen: Theo en Leny Inghels-Bek Evelien en Bas Erik St. Jansteen: Monique en André Morcus-Inghels Nadine Martijn Chantal en Remco BeverenW.: Miriam en Koen Mortier-inghels 4564 AN Sint Jansteen, 20 januari 2014; Hoofdstraat 63 De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 25 januari 2014 om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te St. Jansteen, waarna we haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op het R.K.-kerkhof te S't. Jansteen. Ma is thuis opgebaard afscheid van haar nemen is mogelijk vrijdag 24 januari van 19.00-20.00 uur. Gaarne schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Anny Augusta Franssens kijk ook op Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en werken is rustig van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader echtgenoot van in de leeftijd van 90 jaar. Hulst: Hulst: Koewacht: Lenie Haselager-van Leeuwen Hans en Ineke Dave en Sabrina, Erik, Marit Wendy en Marcel, Sven, Tatum Rene en José Daniëlla en Robbert, Joëlle, Gijs 17 januari 2014 Refugium 10b 4561 ET Hulst De crematieplechtigheid heeft in besloten familiekring plaats gevonden. Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Ik heb de berg beklommen die jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet, geliefden, ik ben in vrede gegaan. Na een lang leven dat altijd in het teken stond van werken en zorgen, is rustig en vredig ingeslapen mijn lieve man, onze broer en schoonbroer echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 77 jaar. Vogelwaarde: Anny Marin-Franssens Familie Marin Familie Franssens 19 januari 2014 Bossestraat 40, 4581 BG Vogelwaarde U kunt afscheid nemen van Willy in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 23 januari van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 24 januari om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van onze schoonbroer en oom We zullen hem missen en wensen onze zus Anny heel veel sterkte toe bij het verlies van haar man. Schoonbroers en schoonzussen Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 66