I I OvarJSilan V. Jopie Wijkhuys-Geertse Jopie Wijkhuys-Geertse Jopie Wijkhuys-Geertse Jopie Wijkhuys-Geertse 22 I 20 januari 2014 fH fllensQnlinq.nl Indien Gij wilt, Gij kunt mij reinigen. Markus 1:40 Vol verdriet om de leegte die zij achterlaat, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar moei it:en ontvangen, delen wij u mee dat de Heere op Zijn tijd, uit ons midden heeft weggenomen, mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma in de leeftijd van 68 jaar. A. Wijkhuys Franciska Lianne, Andrea en André, Martijn en Annerieke, Bartjan en Samafitha, Francina, Corné, Martine, Suzanne Suzette en Gerard Rowena, Milan, Jorden Mark Angela, Manon Marjanne en Wietze Esther, Frans 18 januari 2014 Pelgrimstraat 14 4354 AR Vrouwenpolder Op woensdag 22 januari is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren in de Saronkerk Noordweg 34 te Oostkapelle. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. donderdag 23 januari om 13.30 uur. Aansluitend zal om 14.45 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Vrouwenpolder. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Jaap Geertse in herinnering Leny Geertse-de Ridder Annie en Piet Vreke-Geertse Neven en nichten Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde schoondochter, onze schoonzus en tante We wensen Adrie en de verdere familie veel sterkte toe. X. Oostkapelle: F. Wijkhuys-Schoe Meliskerke: Kees en Jannie Wijkhuys Middelburg: Johan Wijkhuys Goes: Leo en Annemarie Wijkhuys Neven en nichten Oostkapelle, 18 januari 2014 Met verdriet in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en altijd meelevende vriendin en 'tante' Opnieuw is een lege plaats gekomen in onze vriendenkring. Wij wensen Adrie en de (klein)kinderen veel sterkte toe in dit grote verlies. Lein en Corrie in liefdevolle herinnering Henk en Clazien en kinderen 18 januari 2014 Jopie Wijkhuys-Geertse Freddy van Beekhoven Geborgen bij Jezus Vol verlangen naar haar Lieve Heer is vredig van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en grootoma Hendrika Johanna Elisabeth van Dierendonck-Hendriks Henny sinds 3 juli 2003 weduwe van Charles van Dierendonck Loosduinen, 14 oktober 1922 t Oostburg, 18 januari 2014 Charles in herinnering Robert Antoinette Quirijn, Merlijn, Xanthe Fred Beb Peter Carmen Daan. Joy, Jesse Mike Corrien Puck, Fibbe Jeffry Angelique Chelsey, Joëlle Pamela Thijs Shawn Edwin Brett Stefan Sheila Megan, Kayleigh Jacintha Gerold Brend, Wess Correspondentieadres: Burg. H.A. Callenfelsstraat 7,4501 CA Oostburg De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 24 januari om 11.00 uur in de St. Eligiuskerk, Eligiusplein te Oostburg. Aansluitend zal (o)ma begraven worden op de algemene begraafplaats aldaar. Voorafgaand aan de dienst bent u in de gelegenheid de familie te condoleren van 10.30-10.55 uur in voornoemde kerk. Een speciaal woord van dank aan allen die (o)ma in haar laatste levensjaren hebben verzorgd. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd geven wij u kenni-- dat, na een moeilijke laatste levensperiode, door de Heere uit ons midden is weg genomen onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Adriana Janna van der Jagt-Lamper - laantje sinds 17 april 1991 weduwe van Jaap van der Jagt in de leeftijd van 77 jaar. Yerseke: Leo van der Jagt Addyvandei lagt-Paauwe Johnny en Willeke, Kim, Amy Patricia Colin en Stephanie Oudelande: Anja Tramper-van der Jagt Adrie Tramper (in liefdevolle herinnering) Andrea en Rutger, Naomi, Benjamin Peter en Kasia, Nathan ludith en ioeri Bas Yerseke: Peter van der) agt Carolien van der Jagt-van den Dorpel Jeroen en Marian, Peet Martin en Nicky Stephan Yerseke: Ronnj van der Jagt Bianca Lamper Michelle Jason Goes, 17 januari 2014 Zorgcentrum Ter Valcke Correspondentieadres: Hogeweg 3 4401 BT Yerseke De rouwdienst wordt D.V. woensdag 22 januari om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Valck e te Goes voor de goede en liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. ■K Wij zijn verdrietig omdat na een moeilijk halfjaar onze geliefde buurvrouw Jaantje van der Jagt-Lamper is overleden. Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en verdere familie de onmisbare ondersteuning van de Heere toe. Jaap, Netty en Richard Delzenne Ronald en Jolanda Joosse Marius Besuijen en Ingrid Koene Arie en Ada van Setten Kiet en Huong Nguyen Gerard en Jeannette Kaman d Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Echtgenote van ons zendingscommissielid Adrie Wijkhuys. Eén dezer dagen is het juist 40 jaar dat Adrie in de zendingscommissie zit. Wij gedenken hoe Jopie hem al deze jaren trouw heeft bijgestaan. Wij wensen Adrie met zijn (klein)kinderen Gods ondersteuning toe om dit zware verlies te dragen. Zendingscommissie Ger. Gemeente Oostkapelle Voorzitter: J.M.I. Wisse Secretaris: L.A. Aalewijnse Enige en algemene kennisgeving. Bedroefd geven wij u kennis, dat na een liefdevolle verzorging in Verpleeghuis Pablo Picasso heden rustig is ingeslapen onze vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 82 jaar Esther en Bernhard Rebecca, Alex Vlissingen, 15 januari 2014 Correspondentieadres: Kalffstraat 6, 4384 DG Vlissingen De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 22 januari om 10.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Pres. Rooseveitlaan te Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 22