Colofoiv r #>jra£* in nlens0nlinq.nl Lauw Poley Adriaan Anthonie Bustraan Heintje de Vos-Hofman Ramuntcho de Bruijn amilieberichten zaterdag 18 januari 2014 familieberichten I 51 Kees Wolders Jo Kasse-van Bemden Marinus Gelok Nel Gelok Tiny Priem - Smulder Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling, die wij van u mochten ontvangen tijdens de ziekteperiode, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde man en onze geliefde vader, schoonvader en onze onvergetelijke opa zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. F. Bustraan - Matthijsse kinderen en kleinkinderen Middelburg, januari 2014 Hierbij willen wij u hartelijk danken voor de blijken van belangstelling en medeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Wij hebben dit als bemoedigend en troostend ervaren. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kapelle, januari 2014. STANT LENSE Rob Goosen In je hart wonen mensen die daar helemaal thuis zijn en die daar blijven wonen ook als ze er niet meer zijn. Lieve mensen, Het is onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Alle bezoekjes, kaartjes, condoleances en wanne woorden bij het afscheid van Jan van Zunderen zijn een grote steun voor ons als familie geweest. Het is ons duidelijk geworden dat hij niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Betsie van Zunderen Kinderen en kleinkinderen Ovezande, januari 2014 Addie de Koeijer Ria de Smet Daar het voor ons niet mogelijk is om u allen persoonlijk te bedanken en terug te schrijven willen wij langs deze weg iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven, bloemen, kaarten en knul Iels die wij mochten ontvangen na het plotselinge overlijden van Het voelde aan als een warme mantel en daarom heel veel dank. Tineke de Bruijn-Leenderts Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. St. Jansteen, januari 2014 De beste service ven Nederland. Bezoek onze bekroonde we Uityaartverzorqi Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg Sluittijden overlijdensadvertenties Sluittijden overige familieberichten Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week t. 0800 - 4444 000 Hartverwarmend en overweldigend waren de reacties die wij ontvingen na het overlijden van Dit heeft ons goed gedaan! Hannie Wolders-Meliefste kinderen en kleinkinderen Het heeft ons goed gedaan om van zo ■**-* velen medeleven en belangstelling te hebben ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve broer, zwager, oom en oud-oom Wij hebben dit zeer gewaardeerd en zeggen u hiervoor hartelijk dank. Uit aller naam: Familie Poley Hansweert, januari 2014. Voor de vele blijken van belangstelling en deelneming die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma willen wij u hartelijk bedanken. Kees Kasse Margreet en Kees Mijnsbergen Kleinkinderen Kapelle, januari 2014. Voor de belangstelling en het medeleven dat we hebben onvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa willen wij u hartelijk bedanken. kinderen en kleinkinderen Goes, Januari 2014 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling en medeleven te hebben mogen ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Onze oprechte dank voor uw schrijven, uw bloemen, uw aanwezigheid en uw troostende woorden. In het bijzonder een woord van dank voor zorgcentrum Ter weel te Goes. M. Priem Hans-Peteren Marcella, Bryan Priem 's-Heerenhoek, januari 2014. Voor uw blijken van belangstelling en de vele kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Een bijzonder woord van dank aan het personeel van de Stelle, afd. Klaverblad. Fam. Lense-de Wandel Lzendijke, januari 2014 Lieve mensen, familie, vrienden en kennissen. Uw medeleven tijdens het ziekbed en na het overlijden van en de overweldigende belangstelling bij de crematie, maken het voor ons heel moeilijk u allen hiervoor persoonlijk te bedanken. De vele lieve reacties en steunbetuigingen zijn een grote steun voor ons bij de verwerking van dit grote verlies. Op deze wijze willen wij u hiervoor bedanken. Lenie Goosen-Roelse kinderen en kleinkinderen Vlissingen, Januari 2014 een hand een kaart een groet doet zo goed als je iemand r je veel van houd 1ineens missen moet Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze j/eve zorgzame moeder en oma nwezigÉeUföp-de dag van de begra^i e blijken van deelneming zijn ons tof Uw aa andere verwerken van dit verlies. Een speciaal woord van dank Huisartsenposten, locat^Tern goede zorg. nis en alle steun bij het team van Nucleus roor hun inzet en Terneuzen, januari 2014 Jan en Sonja - Rick, Cynthia Carolien en Fnjrtpois - Antoine, Silvie Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en mijn schoonmoeder Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. José en Tonny de Jaeger - Bertram Jacqueline Bertram Breskens, januari 2014 Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclamerên n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www familieberichtenonline.nl Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 51