Maria Catharina Van Hurck-Hoefeijzers Bram Teileman Adeline Mechelinck-de Bakker 50 I familieberichten zaterdag 18 januari 2014 Francois Jacobus van Iren Mats Dankbetuiging Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en oma willen wij u langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Philippine, januari 2014. Een vredige dood en een ontroerend mooi afscheid na een welbesteed leven. Het definitieve is nog steeds moeilijk te aanvaarden, maar de steun die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw en mijn ma Riet Poppe is een enorme stimulans om weer samen verder te kunnen gaan. Voor al uw medeleven en steun danken wij u hartelijk. Een speciaal woord van dank aan dr Idink, dr Helmers en thuiszorg Zorgsaam zvl voor de goede verzorging, Miranda Brasser-Picavet van Dela voor de mooie uitvaart en goede begeleiding en Sonja Martens-Sponselee voor haar vriendschap, troost, en hulp. Pol en Angelo Wentzler Mats de Cock ®.v. steek 1 ififi f§ niensgnlinq.nl Johan Pielaet Jannetje Adriana Klaaijsen - Hoste Vlissingen, januari 2014 Het heeft ons goed gedaan dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en overgrootvader M.A. Telleman-de Winter Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Langs deze weg willen wij u allen bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van Hannie van Lien-Jellema Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Willem van Lien Francis en Jan Hamelink-van Lien Chantal, Jeroen, Kim Vlissingen, januari 2014 Norbert Van Loo Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve zorgzame ma en oma willen wij u langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. Anja en Peter Apere-Mechelinck Quinten Meerdonk (B), januari 2014. Dankbetuiging Een hand, een woord, een gebaar doet je zo goed Als je iemand die je liefhebt, verliezen moet. Voor de vele blijken van belangstelling, na het overlijden van Bram Danken wij u hartelijk. Familie Dees Kortgene, januari 2014 Wij hebben uit liefde laten gaan mijn lief, onze pa, opa en opa-opa echtgenoot van Janny Kalden Middelburg, 22-7-1935 t Zandstraat, 16-1-2014 Janny van Iren-Kalden Frans en Marina van Iren-Hoenderkamp Peter van Iren - in liefdevolle herinnering - Monique en Lex Vioen-van Iren Philip en Keshia Vioen-Polfliet - Lynn Peter van Iren Elisa en Jimmy Planken-Vioen - Nick ndstraat 41*51 LD Sas van Gent |De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 21 januari om 14.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren. Maandag 20 januari is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar dokter P. van Looij, dokter J. Neeteson, dokter J. de Graaf en stichting Thuiszorg team Sluiskil, voor de liefdevolle verzorging. Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Vol ongeloof en verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Peter, Yvonne en Thijs, wij hebben geen woorden voor het verschrikkelijke verlies van dit prille geluk. Als wij iets kunnen doen, zullen we altijd voor jullie klaarstaan. Jullie vrienden Afgelopen woensdag ontvingen we het droevige bericht van het overlijden van Zoontje van ons bestuurslid Peter de Cock, zijn vrouw Yvonne en broertje van Thijs Geen woord drukt uit de droefheid en niets geeft weer de pijn. Ons medeleven gaat uit naar het gezin en de familie en we wensen hen veel sterkte en troost. Bestuur en leden Voetbalvereniging S.T.E.E.N. Sintjansteen Bedankt lieve mensen voor jullie prachtige kaarten vol medeleven en de hulp tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn zorgzame man, onze papa en opa Dit is voor ons een grote steun. R.M.A. Pielaet - Mattelaer Kinderen en kleinkinderen. Zuidzande, januari 2014 Onze oprechte dank voor de warme blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze moeder en oma Het is fijn te weten dat zij voor velen iets heeft betekend. Familie Klaaijsen Ik wil iedereen bedanken voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn lieve man De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Axel, januari 2014 Rosa Van Loo-Verdurmen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 50