Dit team is honderd procent Scheldemond WALCHEREN 29 Gehoon fersoon&jK 1 Verbouwingsuitverkooi Slachtoffer (83) van overval in huis Meliskerke liep botbreuk op Meldingenhulpje 'Buiten Beter* is succes in Borsele —is?! Geheugencursus voor 55-plussers Voor mensen die vergeetach tig worden, is er binnenkort een geheugencursus in Vlis- singen. 55-Plussers leren het geheugen trainen. De cursus is in Ter Reede, in acht bij eenkomsten, steeds van 10.00 tot 12.00 uur, vanaf 21 januari tot en met dinsdag 11 maart. Informatie bij Ter Reede: 0118-480480. WFM96 houdt evenement De Walcherse radiozender WFM96 houdt zaterdag 1 fe bruari op de Markt in Mid delburg een evenement. Die dag begint de zender met uitzendingen via FM96. Mar- jon van Iwaarden treedt van af 14 uur op en er zijn dans en muziekoptredens te bekij ken en te beluisteren. Be langstellenden kunnen die dag ook optreden. Aanmel den: rick@wftn96.nl. Energieactie dichte winkeldeuren De Zeeuwse Milieufederatie houdt vandaag in samenwer king met de Vereniging Ondernemers Middelburg en de gemeente de actie 'winkeldeuren dicht*. 'Groe ne meisjes' gaan op pad om ondernemers in het cen trum bewust te maken van hun energieverbruik en be sparingsmogelijkheden. Shantykoor zoekt nieuwe zangers Shantykoor Het Veerse Scheepstuig is op zoek naar zangers. Het mannenkoor houdt woensdag 29 januari vanaf 20.00 uur een openba re repetitie in 't Praetuus, Frans Naereboutstraat 1, te Zanddijk bij Veere. Informatie: Jan Piet Bekker, 0118-506448. VLISSINGEN - „Ik denk dat negen tig procent van de spelers in ons team hier op school heeft geze ten", zegt Salim ben Sellam. „Hon derd procent wel", denkt Khalid el Hattach. En dat is niet toevallig: Scheldemond is een school die (top)sport aanmoedigt. Boven dien werkt de school samen met de Jeugd Voetbal Opleiding Zee land (JVOZ). En dat het voorna melijk een Marokkaans team is, vindt docent Edward Oranje ook helemaal niet toevallig. „Ik heb nog nooit een Marokkaan gezien die niet kan voetballen", zegt hij. „Echt waar. Ik liep zelf vroeger ook altijd met een bal onder mijn arm op straat, maar ik werd altijd gedold door de Marokkaanse jon gens." Dat ze zomaat in de wat ten worden gelegd door hun oud-medeleerlingen was toch wel een verrassing, zegt Khalid Sai- boua. „Het was geweldig." „Het was echt uit de Marokkaanse keu ken", zegt El Hattach. „De leerlin gen zijn creatief met kruiden ge weest." Dat ze de helden zijn van de leerlingen van nu, vinden de voetballers moeilijk te geloven. „Helden is misschien wat overdre ven", zegt Ben Sellam. „Maar het is wel leuk dat die jongens ergens naar uit kunnen kijken op vrijdag avond als we spelen." Kortingen tot Met kortïnqen van 40 tot www.joosse.nl MELISKERKE - De 83-jarige vrouw die donderdagochtend werd over vallen in haar woning in Melisker ke heeft bij de mishandeling door de overvaller haar jukbeen gebro ken. Zij is nog in het ziekenhuis. Ook heeft ze bloeduitstortingen in haar gezicht en op haar bovenli chaam. Naar de dader wordt nog steeds gezocht. De overval gebeurde kort na tien uur toen de vrouw thuiskwam van boodschappen doen. Toen zij haar voordeur opende, werd zij door de overvaller naar binnen ge duwd en mishandeld. De man ver liet met nog onbekende buit de woning. De overvaller was ge kleed in een zwarte broek en rood vest met mogelijk een zwar te capuchon. De politie verzoekt getuigen te bellen: 0900-8844. HEINKENSZAND - De gemeente Bor sele introduceerde ruim een jaar geleden de applicatie 'Buiten Be ter' voor de smartphone. Inwo ners maken via deze app een foto van een ongemak op straat zoals een scheve lantaarnpaal of een ka potte stoeptegel en sturen die via de app direct door naar de ge meente. Van de ruim vierhonderd meldin gen in 2013 kwamen er 211 binnen via deze applicatie. De overige werden nog gewoon via de tele foon en/of mail kenbaar gemaakt aan de gemeente. Dit overtreft de verwachtingen van zowel wethou der Jan Zandee als Martijn Priem, afdelingshoofd Woonomgeving. „Wij gingen bij de start uit van een percentage van twintig pro cent. In de praktijk blijkt het per centage echter nog veel hoger te zijn", zegt Martijn Priem. Kom eens kijken in onze showroom i Neraens goedkoper!!! m ZATERDAG 18 JANUARI 2014 VLtSSINGEN MIDDELBURG MIDDELBURG ZANDDIJK Shaima Ettahami serveert de Groene-Ster-verrassing aan Salim ben Sellam en Khalid el Hattach (rechts van hem), foto Ruben Oreel JOOSSE ACCOUNTANTS BELASTINGADVISEURS Accountancy Belastingadvies Belastingaangiften Bedrijfsadvies iJOOSSE nmomuspizmrm Salarisverwerking 4 Looriadvies RR Diensten Detachering Online diensten T 0118 612 7T4 E rniddelburg®ioosse.n! T 0118 SS3 010 E ao5tkapeHeilsjoosse.nl Wij hebben uitsluitend merkartikelen zoals Burgbad, Huppe, Jado, Vola, Sphinx, Villeroy Boch, Duscholux, Sanijura, Hoesch, Dansani, Dorenbracht, Hans Grohe en andere topmerken. (7 dagen per week van 11.00 -18.00 uur) Riethil 20, 4825AP Breda Tel 076-2600063/ 06-28448040 Óók hebben wij nog veel diverse onderdelen voor oudere badkamers, zoals kranen, sanitair, douchewanden etc.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 29