Vogelaar Vredehof bv woongoea Verzorgende IG Verpleegkundige Zuiderhout vertelt je verhalen lid raad van toezicht m/v Initia DIRECTEUR - BESTUURDER MANAGER MIDDELEN kale 18 I banen 1 1 ruiderhout Stichting Initia zoekt een: (m/v - 0,6 wtf) Interesse? Kijk op onze website stichtinginitia.nl Zorg van mens tot mens Sk Curadomi Voor ons commerciële team zoeken wij een fulltime Commercieel medewerker Inkoper hardfruit (m/v) BRflBRNTZORG.NET DESKUNDIG TOEZICHTHOUDER ASBESTVERWIJDERING (DTA) MONTEUR BEDRIJFSWAGENS/ PERSONENAUTO'S zaterdag 18 januari 2014 Stichting Initia omvat zes basisscholen in Dongen. (niv 4-5) thuiszorg Ben jij een ondernemend en enthousiast type? Wij zoeken voor de regio Goes e.o. 8c Walcheren een collega die er graag voor zijn of haar naaste wil zijn. Je bent verantwoordelijk voor alle zorg rondom de cliënt voor minimaal 12 uur per week/oproep. Met het oog op onze christelijke identiteit zoeken we collega's die deze van harte onderschrijven. Meer informatie? Jan Willem van Baaien (0318) 54 82 65 leliezorggroep.nl Curadomi is onderdeel varj Lelie zorggroep. Vogelaar Vredehof B.V. met vestigingen in Krabbendijke en Enspijk is een distributeur van hardfruit met ca. 130 medewerkers. Onze activiteiten bestaan uit hendel, koelen, verpakken en distribueren van appelen en peren. Jaarrond worden grote volumes fruit uit de hele wereld behandeld. Onze producten worden dagelijks geleverd aan grootwinkelbedrijven en groothandels in binnen- en buitenland. De werkzaamheden: In deze functiezul je vooral verantwoordelijkzijn voor een deel van de inkoop van het Nederlandse hardfruit, direct bij telers en afzetorganisaties. Op termijn kan de functie worden uitgebreid met 1 de inkoop van buitenlands hardfruit. Je werkt voornamelijk samen met de andere leden van het commerciële team. Daarnaast werkje samen met de afdelingen planning, productie,expeditie en kwaliteit. Indien nodig ondersteun je de andere leden van het commerciële team. Uiteraard zorg je datje op de hoogte bent en blijft van relevante ontwikkelingen en marktomstandigheden. Je hebt daarbij oog voor zowel de korte als lange termijn. Functie-eisen Je hebt minimaal HBO denk- en werkniveau en enige jaren werkervaring in een commerciële functie, bij voorkeur in de AGF-sector. Je hebt een stevige persoonlijkheid, bent assertief en stressbestendig. Vanzelfsprekend beschik je over goede communicatieve vaardigheden. Naast een goede beheersing van de Engelse taal, zijn andere talen een pre. Je bent cijfermatig goed onderlegd. Verder ben je een teamplayeren heb je geen 9-tot-5-mentaliteit. Wat bieden wij: Het bedrijf kent een platte organisatiestructuur en een informele sfeer. Je gaat werken in een gemotiveerd en gedreven team. Je krijgt een uitdagende baan, waarbij geen dag hetzelfde is. We bieden goede arbeidsomstandigheden en passende arbeidsvoorwaarden. Standplaats is Krabbendijke. Contactinformatie: Voor informatie kun je contact opnemen met Sier van den Brand, op telefoonnummer 0113-397100 of per mail sier@vogelaar.com. Sollicitaties kun je binnen 2 weken richten aan info@vogelaar.com. Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. middelburg -i wij zoeken: maatschappelijk zeer relevant belangrijke nieuwe positie ontwikkel je team, de organisatie en jezelf complexe transformatie persoonlijkheid, vertrouwen, verbindend, energiek, interesse naar een sociale, slimme, slanke woningcorporatie financiën planning control P&O informatisering facilitaire ondersteuning bedrijfskunde of bedrijfseconomie relevante kermis en ervaring, maar niet te veel Meer informatie kun je vinden op www.woongoed.nl>Woongoed>Werken bij Woongoed Stichting Woonzorgcentra Zuiderhout is een bijzondere organisatie, waar niet-religieuzen en religieuzen van verschillende congregaties van oudsher samenwonen. Zij vertellen eikaar hun verhaal, leder vanuit een eigen levensbeschouwing. Ontroerende verhalen, vrolijke verhalen, vergeten verhalen, verhalen die je aangrijpen. Zuiderhout is gespecialiseerd in wonen, zorg en welzijn voor ouderen. In de bosrijke omgeving van Teteringen iiggen ruim 100 serviceappartementen en 130 zorgappartementen. Ook vindt u op ons terrein een verpleegafdeling voor psychogeriatrische cliënten, twee units voor groepswonen en een zorghotel. Alle appartementen zijn modern en comfortabel ingericht. Zuiderhout is op zoek naar een Heeft u belangstelling? Kijk dan op www.wzczuiderhout.nl of www.brabantzorg.net voor de volledige profielschets. W O O NZ.ORG C E N T R A Stichting Woonzorgcentra Zuiderhout Arnold Janssenlaan 46, 4847 DK Teteringen Reageren op deze vacatures? op Wat zoeken wij? Je bent in het bezit van een MBO (LBO+) opleiding, bij voorkeur bouwkunde en een geldig OTA-certificaat of je bent bereid deze te halen. Je vindt de kwaliteit van je werk erg belangrijk. Je beschikt over een goed technisch en praktisch inzicht, door zettingsvermogen en je bent leergierig. Wat hfedar wij? Een uitdagende an wspiv&'ehd» in een reams souiyt t an owas <s ei stimuleert om je professionele talenten verder te ontplooien. Ben je op zoek naar een uitdagende baan waar je mensen begeleidt in het goed en veilig saneren van asbest? Dan zijn wij op zoek naar jou! Als DTA-er begeleid je en geef je leiding aan het uitvoerende personeel dat betrokken is bij de saneringswerkzaamheden. Tijdens de sanering houd je toezicht op de naleving van de wettelijke-, veiligheids- en kwaliteitsvoorschriften. Je bent goed in staat het overzicht te bewaren en beschikt over communicatieve en leidinggevende vaardigheden. Herken je jezelf in dit profiel en in deze uitdaging, dan nodigen we je uit te solliciteren via pz@sagro.nl. Voor meer informatie kun je onze website bezoeken of contact opnemen met mevr. F. van Strien, 0113-351710. Wat zoeken wij? Je bent in het bezit vsn een MBO diploma bedrijfswagens en/of personenauto's of vergelijkbaar. Je hebt kennis en ervaringen met dieselmotoren, hydraulische systemen en componenten. Het hebben van APK Keurmeesterpapieren is een pré. Wat bieden wij? Een uitdagende en inspirerende baan in een dynamische werkomgeving met een open hands-on werksfeer, die je stimuleert om je professionele talenten verder te ontplooien. Heb jij een passie voor techniek? Wil je jezelf verder ontwikkelen bij één van de grotere logistieke ondernemingen van Zeeland? Dan ben jij wellicht de kandidaat waar wij naar op zoek zijn. Als monteur in onze goed geoutilleerde werkplaats voer je zelfstandig werkzaamheden uit. Jouw vakmanschap, enthousiasme en interesse in de autotechniek bepalen mede de mate waarin je complexere werkzaamheden uitvoert. Kortom een werkplaats met vele mogelijkheden en diverse verschillende disciplines. Herken je jezelf in dit profiel en in deze uitdaging, dan nodigen we je uit te solliciteren via pz@sagro.nl. Voor meer informatie kun je onze website bezoeken of contact opnemen met mevr. F. van Strien, 0113-351710.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 18