Zee i i J SYSTEMS NETWORK ADMINISTRATOR M/v ZBQLariD R9FineRy GROUP Voorzitter Lid Raad van Toezicht Monteur Hogedruk Drukvacuüm Techniek Allround Hogedruk- en Drukvacuüm Machinisten Hogedruk Spuiters 12 I banen Kwaliteit in raffinage Het gaat goed met de Rohrer Group. In ons ruim dertigjarige bestaan zijn we uitgegroeid tot een allround en dynamische Industriële dienstverlener met ruim 1600 medewerkers en vestigingen door geheel Europa en in het Midden Oosten. Ons succes? Dat zit hem vooral in onze mensen en onze kijk op de toekomst. Samen wer ken we voortdurend aan innovatieve en dynamische methoden voor het onderhouden van Petrochemische installaties Europa- en Wereldwijd. Dat vraagt om mensen die verder kijken dan uitvoering alleen. Onze orderportefeuille in Nederland is groeiende, daarom zijn wij op zoek naar: Vakmensen met teamgeest die afwisseling en avontuur in hun werk zoeken. Voor heide functies geldt geen 9-tot-5-mentaliteit en de bereidheid tot het draaien van consignatiediensten. met als uitvalsbasis onze vestiging in Stellendam. Voel jij je thuis in een platte organisatie met een uitgebreid werkgebied waar onderne mersschap en eigen initiatief, heldere communicatie en een open menselijke sfeer hoog in het vaandel staat? Dan zoeken wij jou! Kijk voor meer informatie op: www.rohrer-grp.com. Geïnteresseerd? Stuur je sollicitatie met vermelding van functie voorzien van C.V. voor 1 februari naar: Johann Rohrer Netherlands B.V. Pampus 25 3251 ND Stellendam f.a.v. Wilco Schouten Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. VW Zeeuws-Vlaartderen SVANDERHAVE: A PASSION FOR INNOVATION SESVANDERHAVE zaterdag 18 januari 2014 Zeeland Refinery is één van de meest efficiënte raffinaderijen van West-Europa. De raffinaderij verwerkt aardolie tot brandstoffen zoals benzine, diesel, LPG, vliegtuigbrandstof en grondstoffen voor de chemische industrie. De raffinaderij behoort tot de grootste werkgevers van Zeeland en biedt goede arbeidsvoorwaarden. Zeeland Refinery werkt voortdu rend aan de verbetering van haar prestaties. Je kan hieraan bijdragen in een informele en innovatieve sfeer. Voor onze IT-sectie zoeken wij geschikte kandidaten voor de functie van: Het betreft een fulltime functie (40 uur per week) met een contract voor onbepaalde tijd. Kijk voor de volledige tekst van de vacature en de sollicitatieprocedure op onze website www.zeelandrefinery.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. A TOTAL AND LUKOIL COMPANY Luxemburg weg 14455 TM Nieuwdorp Totai. LUKOIL mam rn Cr ,t VW Zeeland zorgt ervoor dat gasten en bezoekers van Zeeland de leukste tijd van hun leven hebben. Een vooruitstrevende stichting die per 1 januari a.s. het resultaat is van een fusie tussen alle Zeeuwse VVV's en Promotie Zeeland Delta (www.vvvzeeland.nl). Ter oprichting van een nieuwe Raad van Toezicht, zijn wij op zoek naar: Als lid van de Raad van Toezicht staat u de directeur-bestuurder met raad ter zijde en houdt u integraal toezicht op de realisatie van het strategische meer- jarenbeleid van VVV Zeeland. Vanuit die rol vervült u formele, toezichthoudende taken. Als sparringpartner van de directeur-bestuurder bent u tevens betrokken bij de strategiebepaling en het in kaart brengen van risico's voor de organisatie. U weet daarbij afstand en betrokkenheid te combineren en het organisatiebelang te behartigen met oog voor het algemeen maatschappelijk belang. Als voorzitter leidt u de vergaderingen, verzorgt u de benodigde informatie en bent u de woordvoerder van de raad. U bent tevens het aanspreekpunt voor de directeur-bestuurder en verantwoordelijk voor optimale samenwerking tussen de raadsleden en met de directeur-bestuurder. Onze voorkeur gaat uit naar een raadslid die voldoet aan de volgende eisen: HBO werk- en denkniveau en aantoonbare ervaring als toezichthouder; Regionale binding met Zeeland (door hier te wonen of te werken) is een must; Affiniteit met de toeristische sector; Kenmerken als analytisch, onafhankelijk, zelfbewust en integer zijn sleutelwoorden. Voor de rol van voorzitter is het van belang dat u ervaring heeft als voorzitter of leider. VVV Zeeland biedt een uitdagende functie in een dynamische werkomgeving, waarbij u een belangrijke rol speelt in de ontwikkeling van de organisatie. Een passende honorering wordt aangeboden. Interesse? De wervings- en selectieprocedure wordt verzorgd door BDO. Uw sollicitatie, voorzien van een op de functie toegesneden CV en motivatie, kunt u toesturen naar www.bdorecruitmentsolutions.nl t.a.v. Bregje Six (073-6405799). Uw sollicitatie wordt uiteraard vertrouwelijk behandeld. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld! Uw functie: U voert werkzaamheden uit die voortvloeien uit het suikerbietenkweekprogramma. Afhankelijk van het seizoen en het programma, werkt u op het veld, in kassen of in daarvoor ingerichte werkruimtes. Het werk bestaat met name uit zaaien, planten, oogsten en verzorgen van de gewassen en het bewerken van zaad. Veel werk wordt met machines gedaan. De werkzaamheden vinden grotendeels in Rilland plaats en daarnaast op de proefvelden elders in Nederland. Uw profiel: U hebt een agrarische opleiding op MBO-niveau. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband goed functioneren. U hebt aanleg voor nauwkeurig werken en werkt graag met groen materiaal. U kunt goed met machines omen an. Omdat een deel van het werk elders plaats vindt, is het voor u geen probleem om zo nu en dan enkele dagen van huis te gaan. Verder vinder^ wij het belangrijk dat u goed met computers (gegevens verwerken) kunt omgaan. Kennis van de Engelse taal is een plus. Wij bieden een afwisselende functie binnen een klein team, met een goed salaris en een compleet pakket goede arbeidsvoorwaarden, waaronder een vaste 13e maand. Contact reactie Voor 1 februari 2014 De heef F.J. Bulthuis, vestigingsmanager SESVanderHave Nederland BV Postbus 1 -4410 AA RILLAND SESVanderHave is de intemattarmarktleider destiitefbieterwatteiwctor en specialiseert zich is elk aspect van de productie van suikerbietenzaden van de ontwikteling van nieuwe resistenties en rassen op de proefvelden tot de afgewerkte zaden in deiahriek. Wérken, bij SESVanderHave is werken voor een bedrijf met érn passie voor innovatie. sugar bset seed WWW.SS5VANDERHAVEXOM MB

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 12