Mary Lachovetzky Dick van Zanten Familieberichten IJl IHensenliriq.nl OyariailsJi 381 www.pzc.nl vrijdag 17 januari 2014 Arnoldus Nicolaas Maria Daamen Bob Cornelia de Voogd - de Visser kijk ook op Het is beter ooit iets moois te moeten verliezen, dan het nooit gehad te hebben. Wij zijn jou dankbaar dat jij onze (schoon) moeder was, blij dat jij voor onze kinderen oma v. i ide zijn Els Vroomen-Veninga weduwe van Jean Vroomen 9 april 1942-15 januari 2014 Jouw hart stopte, maar ondanks alles klopt jouw hart voor altijd in ons voort. Dag lieve (o)ma we gaan je missen! Geef je een knu Hel aan (o)pa van ons? Rust zacht Johan en Jacqueline Angela, Colin, Bryan, Patrick, Aynsley Truus en Peter Iri s, Demi, Gio, Mats Jean en Sigrid Joyce, Rody, Quinchy, Jurri, Rachel, Martijn Lex en Erica Dean, Grace Eduard en Lourenza Vrijdag 17 januari is er van 20.00 tot 20.30 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Els in rouwcentrum Overtoom-Groen, van Dishoeckstraat 620, 4382 XW Vlissingen. Zaterdag 18 januari zal om 13.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 4337 PB Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. correspondentie; idres; Banckertstraat 414371 BP Koudekerke Heeft u geen rouwkaart ontvangen, dan zou Els uw aanwezigheid toch op prijs stellen. Met leedwezen hebben we kennis genomen van het overlijden van ons erelid Jhr. Mr. Dr. G.F. Sandberg De heer Sandberg was een bijzonder actief lid van het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen en heeft veel verdiensten gehad voor het Genootschap. Namens het bestuur van het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen, - Mr. M.M. Steenbeek, voorzitter Op 15 januari 2014 is overleden onze zwager, neef, oom, oudoom en vriend in zijn 90-ste levensjaar weduwnaar van Maria Johanna Daamen-van Houte sinds 23 april 2007 Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is hebben wij van hem afscheid genomen. Familie Daamen Familie Pennock Familie Allard Familie van Houte Anita van der Hoek Liesbeth Nahumury Warwijcksestraat 17,4351 BE Veere De crematieplechtigheid /al plaatsvinden op zaterdag 18 januari om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg (van A-58, afslag 38 naar de N57 nemen, 1-ste afslag rechts en borden volgen). Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Correspondentieadres Bogardstraat 14, 4331 BN Middelburg oil Lieve Oma We zullen je missen, je was zo lief. Slaap lekker... Liefs, Dean en Grace Ronald, Angela, Brandon en Daisy de Bruine Lieve Ma Vroomen Rust zacht. Lieve Oma Dat we zo'n belangrijk deel van ons leven moeten gaan missen kunnen wij ons nog niet bevatten. Maar we zijn je zo ontzettend dankbaar voor alle mooie momenten samen met jou. Geef je een knuffel aan opa van ons? Liefs van Iris, Demi en Mats Met droefheid hebben wij kennis genomen van het onverwachts overlijden van onze zus en schoonzus Jacomina Overbeeke-Dekker in de leeftijd van bijna 90 jaar. Arie en Jo Dekker- van Overloop, Beukenhof 28,4421 BV, Kapelle-Biezelinge 15 januari 2014, De Heere kent degenen, die de Zijnen zijn; 2 Tim. 2 19b Diep bedroefd, maar ook in dankbaarheid terugdenkend aan alles wat zij voor ons is geweest, delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde vrouw en onze lieve, zorgzame moeder en oma in de leeftijd van ruim 89 jaar. MiddelburgW. de Voogd Putten Matty en Jan van Putten-de Voogd Rob en Rianne Hugo, Björn, Lars, Simon Erica en Johan Sibren, Maaike, Niek, Lisa Marlies Meliskerke Kees en Lineke de Voogd-Meijer Lianne en Frank Chris, Nina, Jonne Mark en Jessica Nathalie, Hugo, Maurice Marjon Ellen en Johan Janneline, Anthonie, Corjan, Annerieke Hartelijk dank aan medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum Eben-Haëzer voor de persoonlijke aandacht en liefdevolle verzorging en aan Dr. Bruynzeel voor de goede medische begeleiding. 16 januari 2014 Briandlaan 2 App. 14 4334 GP Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 20 januari van 19.30 tot 20.00 uur in Zorgcentrum Eben-Haëzer, Briandlaan 2 te Middelburg. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. dinsdag 21 januari om 13.45 uur in do Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Noordweg te Sint-Laurens om 15.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk. Geen bloemen Wat is het leven van de mens? Een voetstap in het zand die weer wordt weggevaagd als de vloed de grens verlegt tussen zee en strand. Verdrietig delen wij u mede dat in haar vertrouwde omgeving is overleden onze lieve tante Rotterdam, 29 december 1933 t Ouwerkerk, 15 januari 2014 Ruben en Wendela Kars-Witsenburg Daniël Martijn Mi nam Kars en Marcin Sklad Alex Julia Faye If. f Correspondentieadres: Arensman Uitvaartverzorging t.a.v. familie Kars Postbus 75 3253 ZH Ouddorp We nemen afscheid van Mary tijdens een bijeenkomst op dinsdag 21 januari om 12.00 uur in crematorium "Laurentius", Nieuwe Crooswijkseweg 123 te Rotterdam. Na de bijeenkomst is daar gelegenheid elkaar te ontmoeten. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat in zijn vertrouwde omgeving omringd door zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en allerliefste opa Veenendaal 29 april 1944 f Vlissingen 15 januari 2014 E. van Zanten - Methorst Annet Tom, Simson Sandra en Christian Jasmijn, Iris Ferry Met speciale dank aan dr. Hamelink. Ruys de Beerenbrouckstraat 69 4384 EP Vlissingen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Vee! te vroeg moeten we afscheid nemen van onze buurvrouw Ineke Braam Wij wensen Rinus en de (klein)kinderen heel veel sterkte toe. Alle bewoners van de Torenvalkstee 'Veilig ir\ Jezus armen' Ons dierbaar, bijzonder kleinzoontje en neefje is zachtjes heengegaan Bodhi Daniël Jozef Leijs Bod hi f Delft, 27 maart 2013 Rotterdam, 16 januari 2014 's-Heer Hendrikskinderen: Kees en Leonie Leijs- de Wael Rotterdam: Sander en Annet Oude Rijksweg 19 4472 AD 's-Heer Hendrikskinderen ;'i:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38