Familieberichten mensenlinq.nl A V V X Anna Sara Risseeuw - Aarnoutsen Thijs Andries Adrie Dekker Willem Gijsbrecht Koster -Wim Wim Koster Jacobus Cornelis Risseeuw Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze schoonzuster Pieternella Koste r-Boogert Addie en Marius Verwijs-Koster Wij betreuren het verlies van ons koorlid Ineke Braam-Koole namens Interkerkelijk Regiokoor Jubilate Deo, Pel er van Netten, voorzitter Geschrokken en verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze geliefde zoon, broer, zwager en oom Adrie Dekker A. 1 lekker t M. Dekker-Wouters KeesenMagda Aard en Els Paula en Jan Ineke en Wim Greet en Jan Peter t Anja en Sjaak Neven en nichten We wensen Petra, Edwin en Michael en Edwin en Sander plus verdere familie veel sterkte toe. Adrie Dekker Ron Nützmann Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze woensdagavond-tennismaat Ron Nützmann We zullen zijn vriendschap en sportiviteit erg missen. Wij wensen Jaan, Ronald, Machteld en Julia veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Annie, Gerardien, Greet, Matty, Rian, Johan, Max, Louw Onverwacht ontvingen wij het bericht dat is overleden onze collega en medewerker Olly Pongajow Wij wensen familie veel sterkte toe. Personeel en medewerkers Werkleerbedrijf Goes 3 8 donderdag 16 januari 2014 kijk ook op Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en mijn broertje geboren op 13 januari 2014 Gerhard, Susan en Eva de Visser Kloosterweg 4 4363 SC Aagtekerke Zonder dat iemand het heeft aan zien komen is plotseling overleden mijn lieve man, onze vader en opa in de leeftijd van 57 jaar. De herinnering aan een bijzonder mens is geboren. Petra ten Hacken Edwin Michael Edwin en Gaby, Stijn, Nova Sander en Angelique, Joëy 13 januari 2014 Goeman Borgesiusstraat 73, 4384 JM Vi ssingen Er is gelegenheid om afscheid van Adrie te nemen op maandag 20 januari van 10.45 tot 11.15 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Wij nodigen u uit samen met ons zijn leven te gedenken om 12.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer aldaar. 'Zalig de doden die in de Here sterven". Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, geven wij met veel verdriet kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader en opa in de leeftijd van 83 jaar W. Koster-van Sorgen Hans en Wilma Catholien Thijs en Jenny Goes, 13 januari 2014 Correspondentieadres: Vlissingsestraat 20, 4331 KV Middelburg De uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 20 januari om 12.45 uur in de aula van het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 13.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Pres.Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in voornoemd uitvaartcentrum. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van mijn zwager en onze oom echtgenoot van Mien Koster - van Sorgen. Wij zijn hem veel dank verschuldigd voor de liefde en steun, welke wij van hem mochten ontvangen. Wij wensen tante Mien, Wilma en Hans en de kinderen veel sterkte met dit grote verlies. Middelburg: J. van Sorgen Kloetinge: Peter en Gina van Sorgen Jasmijn, Rudolf Soest: Anne-Mieke en Bart Schut Frans-Mark, Wil-Anne, Jalbert, Pieter Vlissingen: Ineke van Sorgen Middelburg: Trudy van Sorgen "Ik heb een rijken mooi leven gehad" Tot op Hoge leeftijd genietend, is maandagavond 13 januari 2014 in haar vertrouwde omgeving in Rozenoord overleden Sinds 29 maart 1995 weduwe van Zuidzande, 30 maart 1918 Sluis, 13 januari 2014 Wij allen zijn verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar dat we haar zo lang in. ons midden mochten hebben. Berkel Enschot: Izak en Riet RisseeuwVersteijtïen Lelystad: Nellie en Albert Darwinkel - Risseeuw Alt St Johann (CH): Suus en Eugen Moser - Risseeuw Goes: Annie (in herinnering) en Karl Kemetmiiller - Risseeuw Groede: Tonie en Jan (in herinnering) Becu - Ri-ueeuw Klein- en achterkleinkinderen Onze bijzondere dank gaat uit naar de mensen van Rozenoord voor de uitstekende en betrokken verzorging van moeder. Correspondentieadres: Rijksweg 9, 4503 GJ Groede Op vrijdag 17 januari 2014 tussen 19.30 en 20.00 uur is er gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen op haar kamer (Kasteelweide 7) in Rozenoord te Sluis. De uitvaart vindt plaats óp zaterdag 18 januari 2014 om 16.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te I erneuzen, waarna de familie ontmoet kan worden in de koffiekamer. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve det\ advertentie als zodanig te beschouwen. Zo geschrokken, zo onwerkelijk is van onze fijne zwager het plotselinge overlijden Wij zullen hem missen. Toos Dymphna en Freek Bert en Heieen Paul en Marjolein Peter en Penny Vlissingen, 13 januari 2014 We zullen je missen. Wij wensen de rest van de familie en vrienden heel veel kracht en sterkte toe. Terneuzen: Will en Germa Nützmann Dylan en Angelique

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38