Familieberichten 0 ITlensenynq.nl Cornelis Maarten van de Velde Cornelis Maarten van de Velde kijk ook op Verdrietig, maar ook dankbaar dat zij nu herenigd is met haar steun en toeverlaat Bart, geven wij kennis dat is overleden Monique van Jole A 1 mei 1977 -1 8 januari 2014 Zij heeft nu rust en liefde gevonden bij haar Vader. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig geven wij kennis dat is overleden onze goede vriendin Monique Dick Ingrid en de dieren 8 januari 2014 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een moeizaam laatste levensjaar is overleden onze lieve, zorgzame moeder en oma Pieternella Koster-Boogert sinds 30 januari 2004 weduwe van Jacobus Koster in de leeftijd van 83 jaar. Arnemuiden: Huub en Liduina Colijnsplaat: Evana en Wim Petra en Jurgen Wendy en Rick Lars Middelburg: Jane Krabbendijke, 14 januari 2014 Zorgcentrum Ter Weel Correspondentieadres: Paardenmarkt 9 44.01 EE Yerseke De afscheidsdienst wordt vrijdag 17 januari om 14.00 uur gehouden in gebouw "De Haven"Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel te Krabbendijke, afdeling B, voor de goede en liefdevolle verzorging. Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven, heb je ons een heel stuk geluk en ontzettend veel liefde gegeven. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, werk en plichtsbesef is van ons heengegaan onze vader en opa Jacobus Steijn -Ko- eduwnaar van Corrie Vermue in de leeftijd van 81 jaar. Hoedekenskerke: Middelburg: Heinkenszand: Rene Steijn t Johan en Corrie Steijn-Vermuë Leandra en Martijn Jacolien en Arnoud Sjaak Steijn Ron Steijn 14 januari 2014 Moertjesdijk4,4433 RR Hoedekenskerke De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 18 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof naast de kerk. Voor aanvang van de dienst is er van 9.30 tot 10.00 uur gelegenheid om afscheid van Ko te nemen in Rouw- centrum Van der Hooft, Schoörkenszandweg 8b te s-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in "De Burcht" gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Buurtzorg Heinkenszand, voor de liefdevolle veriorging. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een moedig gedragen lijden is op 81-jarige leeftijd overleden onze zorgzame hardwerkende broer, zwager en oom Ko Steijn We zullen hem missen in onze familiekring. Kwadendamme: Familie Steijn Familie Vermuë Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden op 13 januari 2014 van onze oud-medewerker en collega Ron Nützmann in de leeftijd van 67 jaar. Ron was vanaf de bouw van de raffinaderij in 1973 werk zaam in het Operations Department. Hij is zijn loopbaan bij TRN gestart in de functie van Operator. Via een aantal carrièrestappen is Ron als Assistant Shift Supervisor in december 2006 met pensioen gegaan. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkind veel sterkte toe dit grote verlies te verwerken. Directie en medewerkers ZEELAND Refinery N.V. Nieuwdorp Bedroefd zijn wij na het overlijden van onze zwager en oom Ko Steijn Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Izaak Poissonnier Oostburg: M.S. de Feijtei Poissonnier in herinnering Jac. de Feijter Oostburg: A. Poissonnier in herinnering J. Poissonnier-de Putter neven en nichten Hoop op God, sla 't oog naar boven. Psalm 42 (berijmd) Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons allen heeft betekend, geven wij u kennis dat door de Heere van onze zijde is weggenomen onze lieve, zorgzame vader, opa en overgrootopa sinds 10 oktober 2003 weduwnaar van Anthonia Pieternella Dorst 8 april 1930 114 januari 2014 Zierikzee, Klazien Scheele-van de Velde Henk Scheele Dennie en Marjolein, Rick, Femke, Luuk Anthonet en Kees, Jeanine, Mirthe Kerkwerve, Cortje van de Velde in liefdevolle herinnering Zierikzee, Ada Schot-van de Velde Kees Schot Wilco en Eline, Niels en Michelle, Willemijn Noordwelle, Jan van dé Velde Heieen van de Velde-Oosse Mirella en Arjan, Emmelie en Klaas, Rosanna en Joep Nieuwerkerk, Han van de Velde Marianne van de Velde-Hage Tabitha en Willem, Sven, T? Louise, Christian en Elina, Mathilde, Jonathan, Daniël Nieuwerkerk, Ellen Pannekoek-van de Velde Jaco Pannekoek Jeanitha en André, Carlo, Marcel Zierikzee, Mantelmeeuwstraat 3 Correspondentieadres: Grachtweg 11,4301 KJ Zierikzee De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal D.V. zaterdag 18 januari om 10,30 uur gehouden worden in de Chr. Geref. Pniëlkerk, Beatrixstraat 5 te Kerkwerve. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kerkwerve. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Geen blóemen Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden onze zwager en oom Rina Boogerd-Dorst Nelly en Jan Bakker-Dorst Janny Dorst-v.d. Berge en kinderen 14 januari 2014 Wij ontvingen het droevige bericht dat is overleden, de vader van onze compagnon Han van de Velde, de heer Cornelis Maarten van de Velde Wij wensen Han en zijn familie Gods nabijheid toe in het verwerken van dit grote verlies Directie Aannemingsbedrijf Fraanje BV Martijn van Sabben en Marco Bosman Personeel Aannemingsbedrijf Fraanje BV 34 I woensdag 15 januari 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 70