■F Biskop m iDensenlinq.nl Familieberichten Di/srJedaii J V Ss Frans Meeusen woensdag 15 januari 2014 33 Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Intens verdrietig, maar ook dankbaar voor wat zij voor ons Heeft betekend, geven wij u kennis dat na een ongelijke strijd en een moeilijke laatste periode, rustig van ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en lieve oma Ineke Janneke Braam - Koole - Ineke - echtgenote van Marinus Braam 4- 25 april 1946 - f 14 januari 20 i 4 Rinus Braam Martin en Anneke Braam-Bedijn Jeffrey (in liefdevolle herinnering) Sharony Jessica en Jan Snoep-Braam Willian Sven Onze bijzondere dank gaat uit naar Huisartsen Heukels en Fortrie, dokter de Kan en Thuiszorg Allévo, voor de goede verzorging. Torenvalkstee 2,4451 CM Heinkenszand Zaterdag 18 januari is er van 16.00 tot 16.30 uur gelegen heid om persoonlijk afscheid van Ineke te -nemen in Rouweentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg'8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 21 januari om 11.00 uur in bovengenoemd rouweentrum. Aansluitend zal de crematieplechtigheid om 12.30 uur plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de dienst is er van 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Ineke te nemen. Na de crematieplechtigheid is er in Rouweentrum Van der Hooit gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Ineke hield van bloemen. Neem, Heer mijn beide handen en leid uw kind, tot ik aan dëeuw'ge stranden de ruste vind! We nemen afscheid van Pieternella Cappon echtgenote van Jan Cornells Overdulve t 21 februari 1926 13 januari 2014 Jaap en Myrna lacco en Machteld Gino t Era en Wim Petra t Lennie en Joeri - Robbin, Yoren Sanne en Johan - Xander Janneke en Piet Lennie en Peter Jan en Libby Stefan en Linda Ellie en Jean Loïc en Céline - Pierrick, Simon, Joël Yann en Delphine - Sarah, Elisa, Abel Eric f en Marie-Alix - Rachel Cokkie en Tieme Jeroen f Eveline en Steven - Hidde, Yvo Marianne en Joost Jeanine en Ron correspondentieadres: Lotusbloemweg 83 1338 ZB Almere De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 17 januari om-14.00 uur in de Protestantse kerk, Kerkdreef te Axel. Na afloop van de begrafenis op "Westerzicht" is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum 'De Vurssche, afd. Bossenblie, voor de liefdevolle verzorging. Heer, erbarm u... Mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, grootmoeder en schoonmoeder is overleden Johanna Flipse-Verhage oma Jo *3 maart 1926 - f 10 januari 2014 Met haar verrassende humor, haar opgewekte en vriendelijke karakter gaf zij glans aan ons bestaan. In de familiekring een baken van evenwicht. Nu we haar mooie zangstem niet meer horen is het stil geworden. Adri Flipse Kees Rikie An net Marja Jan Deodora Moshe Joost Roos Anneke Jochem Marije Coen Kristina Jareach We danken het verpleeghuis Piushove te Nijmegen en de verpleegafdeling Ceder van d'Amandeiboom te Bilthoven voor de liefdevolle zorg en aandacht voor Jo. De uitvaartdienst zal vrijdag 17 januari 2014 om 12.30 uur plaatsvinden in de Sint Jacobskerk te Vlissingen, Oude Markt 2. Voorafgaande is er gelegenheid afscheid te nemen van Jo tussen 12.00 en 12.20 uur. Aansluitend aan de dienst is de begrafenis om 14.30 uur op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis nodigen we u uit om in hotel "Huys ter Schelde", Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke, na te praten over het leven van Jo. Bedroefd nemen wij afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante Johanna Verhage echtgenote van Adriaan Arend Flipse overleden op de leeftijd van 87 jaar. Wij zijn dankbaar dat zij zo lange tijd in ons midden mocht zijn als een positieve en hartelijke vrouw en we zijn verdrietig dat haar laatste levensjaren zo moeilijk waren. Wij vertrouwen haar toe aan Gods beschermende liefde. Wij wensen Adri en zijn gezin veel kracht toe om dit verlies te dragen. IJmuiden Middelburg Middelburg Soest Heiloo Middelburg Adrie Verhage Jannie Sanderse-Verhage Corrie en Lies Adriaanse-Verhage Riet en Ab van de Meent-Verhage Debora en Jan Vrij-Verhage Ank en Paul Weltevrede-Verhage neven en nichten Geheel onverwachts is onze medewerkster Francien Kort-van Beers overleden. Echtgenote van onze medewerker Rob Kort. Francien werkte sinds 1979 bij Dethon als productie medewerkster bij de inpakafdeling in Oostburg. Francien was een gewaardeerde collega. Wij wensen Rob, familie en naasten veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur, directie en medewerkers Dethon Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega en tevens echtgenote van onze collega Rob Kort Francien Kort-van Beers Francien heeft met veel plezier samen met ons bij onze inpakafdeling gewerkt. Ze was een fijne collega die altijd in was voor een grapje en altijd positiel ingesteld was. Wij zullen haar missen. Wij wensen Rob, haar familie en naasten veel kracht bij het dragen van dit grote verdriet. Collega's Dethon Oostburg en Dethon Groen De verschrikkingen van de nacht hoefje nu niet meer te vrezen, God is je redding! Naar psalm 91 Bijna anderhalf jaar na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootoma is ook onze lieve, zorgzame vader, opa en overgrootopa, na een kort maar ernstig ziekbed, overleden. Pa mag nu samen met-ma zingen voor Gods troon. sinds 21 juli 2012 weduwnaar van Joke Meeusen-Hamelink 17 september 1937 113 januari 2014 Terneuzen Ina Kees den Hamer-Meeusen Lianne en Marco Johan Marjan en Stefan Zaamslag Marry Hans Lensen-Meeusen Johnny en Lisa - Naomi, Anaïs Adrie en Sanne Stefan Lennart Zaamslag Kees Silvia Meeusen-de Clippelaar Michelle en Mare Robbie en Christina Zaamslag Anita Jan van Bendegem-Meeusen Rens en Maritha Abco Janneke Dirk HoekJolanda Denny de Jonge-Meeusen Anoek en Menno Bart en Natascha Zaamslag Frank Corina Meeusen-Dieleman Laura Sanne Gerard van der Nissestraat 95 4543 AH Zaamslag De dankdienst voor zijn leven houden we vrijdag 17 januari om 10.30 uur in de Gereformeerde kerk, Temeuzensestraat 32 te Zaamslag. Voor de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde kerk van 9.30 uur -10.15 uur. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Woensdag 15 januari is er van 20.00 - 20.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "de Ridder" Hughersluys 37 te Terneuzen. Mochten wij vergeten zijn u een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. - -* y -> -v V

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 69