(Ilensenlinq.nl rnmimn Colofon Fa iI elei - cht en ut ook op |H rnensenlinq.nl ieliericiti Cornelis Maarten van de Velde Cornelis Maarten van de Velde Cornelis Maarten van de Velde Hoop op God, sla't oog naar boven. Psalm 42 (berijmd) Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons allen heeft betekend, geven wij u kennis dat door de Heere van onze zijde is weggenomen onze lieve, zorgzame vader, opa en overgrootopa sinds 10 oktober 2003 weduwnaar van Anthonia Pieternella Dorst 8 april 1930 114 januari 2014 Zierikzee, Klazien Scheele-van de Velde Henk Scheele Dennie en Marjolein, Rick, Femke, Luuk Anthonet en Kees, Jeanine, Mirthe Kerkwerve, Cortje van de Velde in liefdevolle herinnering Zierikzee, Ada Schot-van de Velde Kees Schot Wilco en Eline, Niels en Michelle, Willemijn Noordwelle, Jan van de Velde Heieen van de Velde-Oosse Mirella en Arjan, Emmelie en Klaas, Rosanna en Joep Nieuwerkerk, Han van de Velde Marianne van de Velde-Hage Tabitha en Willem, Sven, W Louise, Christian en Elina, Mathilde, Jonathan, Daniël Nieuwerkerk, Ellen Pannekoek-van de Velde Jaco Pannekoek Jeanitha en André, Carlo, Marcel Zierikzee, Mantelmeeuwstraat 3 Correspondentieadres: Grachtweg 11,4301 KJ Zierikzee De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal D.V. zaterdag 18 januari om 10.30 uur gehouden worden in de Chr. Geref. Pniëlkerk, Beatrixstraat 5 te Kerkwerve. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kerkwerve. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Geen bloemen Na een zorgzaam leven vol liefde is door de Heere van ons weggenomen onze geliefde broeder, zwager en oom We wensen kinderen, kleinkinderen en achter kleinkinderen kracht en sterkte toe met dit verlies. J.M. van de Velde in herinnering M. van de Velde-Steenepoorte in herinnering M.A. van de Velde S.M. van de Velde-Smits M.C. Bevelander-van de Velde A. Bevelander in herinnering C.J. van den Hoek-van de Velde C. van den Hoek in herinnering P.J. van de Velde M.P. van de Velde-Plaating W.J. van de Velde C. van de Vel de-den Boer J.C. van de Velde M. van de Velde-van Leeuwen J.W. van de Velde A.S. van de Velde-Stouten K.J. Bolleman-van de Velde J.L.F. Bolleman-van de Velde N. Boot in herinnering neven en nichten 14 januari 2014 Wij ontvingen het droevige bericht dat is overleden, de vader yan onze compagnon Han van de Velde, de heer Cornelis Maarten van de Velde Wij wensen Han en zijn familie Gods nabijheid toe in het verwerken van dit grote verlies. Directie Aannemingsbedrijf Fraanje BV Martijn van Sabben en Marco Bosman Personeel Aannemingsbedrijf Fraanje BV Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden onze zwager en oom 14 januari 2014 Rina Boogerd-Dorst Nelly en Jan Bakker-Dorst Janny Dorst-v.d. Berge en kinderen Jan Teunis de Witte Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? S. 0800 - 4444 000 en sr? woensdag 15 januari 2014 35 1 The circle of life Verdrietig, maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, vader en opa 5 december 1937 Vlissingen 13 januari 2014 Uit aller naam: Rina de Witte-Dattin Schutterijstraat 123 4381 GM Vlissingen Wij nemen afscheid van Jan op donderdag 16 januari om 15.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot informeel samenzijn in de ontvangkamer aldaar. - Zij die geen kaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen Speciale dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Reede Vondellaan woning 18, de medewerkers van de dagbesteding en allen die mijn man in de laatste fase van zijn leven liefdevol hebben bijgestaan. Uitvaart Informatie Hulpli in Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week O Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Plaats Naam Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Naflpnate uitvaart adressengids Online urnwinkel Online roufibloemenwinkel E-maü pzcfamilieberichten@wegenermedia:nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl U Twitter Ui Facebook

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 35